Profils:

Search
Close this search box.

Apmaksas iespējas

Ar bankas maksājumu karti

Pasūtījumus interneta veikalā tarokartis.lv par digitālajiem produktiem var apmaksāt ar bankas maksājumu karti (Visa, MasterCard), izmantojot Stripe maksājumu sistēmu. Visas e-veikalā redzamās cenas ir norādītas eiro valūtā, cenā ir iekļauts PVN. Maksājums tiek veikts ārpus e-veikala –  (Stripe) drošā maksājumu vidē. Tarokartis.lv nekādā veidā nav piekļuves Jūsu kartes datiem.

Ja Jums rodas kādas problēmas veicot apmaksu, vai pēc apmaksas veikšanas, lūdzu sūtiet ziņojumu, sazinoties izmantojot kontaktformu Ziņot par problēmu.

Veiciet apmaksu ar Apple pay

Ar Apple Pay

Pasūtījumus interneta veikalā tarokartis.lv var apmaksāt arī ar Apple Pay. Ja Jūsu ierīcē ir Apple Pay, tad pie maksājumu metodēm redzēsiet iespēju maksāt ar Apple Pay.

Paypal

Ar PayPal

Pasūtījumus interneta veikalā tarokartis.lv var apmaksāt arī ar PayPal. Visas e-veikalā redzamās cenas ir norādītas eiro valūtā, cenā ir iekļauts PVN. Maksājums tiek veikts ārpus e-veikala  (PayPal) drošā maksājumu vidē. Tarokartis.lv nekādā veidā nav piekļuves Jūsu kartes datiem.

Ar Revolut

Pasūtījumus interneta veikalā tarokartis.lv var apmaksāt arī ar Revolut. Visas e-veikalā redzamās cenas ir norādītas eiro valūtā, cenā ir iekļauts PVN. Maksājums tiek veikts ārpus e-veikala  (Revolut) drošā maksājumu vidē. Tarokartis.lv nekādā veidā nav piekļuves Jūsu kartes datiem.