Profils:

Search
Close this search box.

BUJ

Taro ir sena ir simbolu sistēma, kas sastāv no 78 kārtīm. Taro galvenokārt izmanto zīlēšanai un sevis izzināšanai. Kāršu attēliem ir sarežģīta interpretācija no astroloģijas, okultisma un alķīmijas viedokļa. Tāpēc šīs kārtis ir saistītas ar slepenām zināšanām.

Portālā tarokartis.lv visi Taro kāršu skaidrojumi ir pieejami latviešu valodā. Sadaļā Taro kāršu nozīme, vari atrast skadrojumus par katru no Taro arkāniem.

Visticamāk, ka neizkritīs vienas un tās pašas kārtis un nav labi vairākas reizes pāc kārtas vienā un tajā pašā izklājumā atkārtot vienu un to pašu jautājumu. Bet bieži ir situācijas, kad līdzīgas vai pat vienādas Taro kārtis parādās vairākos izklājumos un galīgā atbilde ir vienāda. Ja Jūs mēģināt atkārtot vienu un to pašu izklājumu ar vienu un to pašu jautājumu vairākas reizes pēc kārtas, tad kārtis var nerādīt Jums vairs īstās atbildes. Tikai harmoniskas apziņas un zemapziņas savienojuma apstākļos iespējams iegūt atbildes no kārtīm. Ja prāts šaubās un neuzticas intuīcijai, harmonija tiek izjaukta, un atbilžu kvalitāte tiek samazināta līdz minimumam.

Zīlēšanas ar Taro patiesais mērķis ir labāk iepazīt sevi un savu dziļāko būtību, kļūt apzinātākam. Saprast savu misiju un dzīves uzdevumu.

Ar Taro kārtīm zīlēt internetā jeb online var tarokartis.lv mājaslapā. Mūsu mājaslapā ir pieejamas daudz dažādu veidu zīlēšanas ar Taro un ne tikai. Tarokartis.lv atradīsi arī zīlēšanas ar rūnām un daudz ko citu interesantu un noderīgu.

Lai veiktu zīlēšanu ar Taro kārtīm online mājaslapā tarokartis.lv, Jums jāiegādājas abonoments vai 30 minūšu piekļuve zīlēšanai, kuru vēlaties veikt. Uzreiz pēc apamksas veikšanas, automātiski saņemsiet piekļuvi zīlēšanai un varēsiet piekļūt zīlēšanas rezultātiem, veicot zīlēšanu.

Visprecīzākās atbildes saņemsiet, ja uzdosiet jautājumus par periodu līdz trīs mēnešiem. Protams, Jūs variet uzdot jautājumus arī par tālāku nākotni, taču precīzākas atbildes saņemsiet, ja zīlēsiet par tuvāku nākotni. Mūsdienās viss pasaulē mainās ārkārtīgi strauji, līdz ar to faktori, kas ietekmē notikumus arī mainās ļoti strauji.

Lai saņemtu atbildi no Taro kārtīm, Jums ir jāuzdod jautājums pēc iespējas konkrētāk un skaidrāk. No tā ir atkarīga atbildes precizitāte. Piemēram, ja esat noraizējies par savu finansiālo stāvokli un uzdodat Taro kārtīm jautājumu “Vai es varu kļūt bagāts?”. Kartis parādīs Jūsu statusu šodien, un tas var Jūs samulsināt. Abstrakts jautājums rada neskaidru interpretāciju. Jautājumos Taro kārtīm iekļaujiet darbības, apstākļus un laiku. Formulējiet jautājumus pēc iespējas precīzāk, piemēram “Kādu atlagojumu es saņemšu jaunajā darba vietā?”, “Vai mēneša laikā es atvēršu jaunu uzņēmumu?”, “Vai tuvākajos 2 mēnešos mani gaida paaugstinājums manā esošajā darba vietā?”.

Visbiežāk uzdotie jautājumi Taro kārtīm ir saistīti ar personīgo dzīvi, mīlestību un attiecībām, ģimeni un finansiālo stāvokli. Savstarpējās attiecības mūsos izraisa spēcīgas emocionālas reakcijas, tādēļ mēs vēlamies uzzināt, kas mūs sagaida nākotnē attiecībās un vēlamies labāk izprast to, kas notiek šobrīd. Ar Taro zīlēšanas palīdzību var sakārtot konfliktsituācijas, harmonizēt attiecības, noskaidrot iemeslus, kāpēc neizdodas izveidot attiecības, noskaidrot grūtniecības, precību, pārcelšanās, darba maiņas, nekustamā īpašuma iegādes vai pārdošanas iespējamību un daudz ko citu. Vispopulārākais jautājums, kas tiek uzdots Taro kārtīm ir “Kad es apprecēšos?”. Personīgā dzīve satrauc visu vecumu sievietes un vīriešus.

Ja kāds apgalvo, ka zīlēšana ar Taro kārtīm ir grēks, tad visticamāk šis cilvēks neko nezin par Taro kārtīm. Taro kārtis ir vienkārši rīks, kas palīdz cilvēkam piekļūt savai zemapziņai. Zemapziņa runā zīmju un attēlu valodā. Uz Taro kārtīm ir attēli un simboli, kas palīdz labāk uztvert ziņu no zemapziņas. Visas atbildes jau ir mūsos pašos un Taro kārtis ir lielisks rīks, lai šīs atbildes atrastu un iztulkotu apziņai.