Profils:

Search
Close this search box.

Cilvēka personības raksturojums pēc fotogrāfijas

Atsūtiet fotogrāfiju un saņemiet personības raksturojumu savā e-pastā 24 stundu laikā!

Vai iespējams noteikt cilvēka raksturu pēc izskata?

Jā, mūsdienās tas ir iespējams! Jau sen vairs nav noslēpums, ka mūsu raksturu nosaka ne tikai dzīves laikā iegūtā pieredze un piedzīvotie notikumi, bet arī mūsu DNS. Pēc cilvēka sejas vaibstiem iespējams noteikt kādas rakstura iezīmes ir iedzimtas, kādas ir stiprās un vājās puses, kā cilvēks rīkosies stresa situācijās un daudz ko citu.

Pasaulē ir veikti daudz pētījumi cilvēka rakstura iezīmju un ārējā izskata kopsakarību pētīšanai. Pat specdienesti savā darbā pielieto cilvēka rakstura atpazīšanas metodes pēc fenotipa (ārējo pazīmju kopums).

Līdzīgi kā dzīvnieku pasaulē, kurā ir gan plēsēji ar tiem raksturīgu apakšžokli, kas piemērots medījuma saplosīšanai, gan zālēdāji ar pavisam savādāku žokļa uzbūvi, kas paredzēta zālītes plūkāšanai un burkāna graušanai, arī starp cilvēkiem ir dažāda tipa cilvēki ar dažādām ārējām pazīmēm, kas nosaka šo raksturu. Viens jau no agras jaunības būs īsta biznesa haizivs un ies pāri visam, kas stāsies ceļā, bet cits tikai kuatrīgi stāvēs maliņā un visu to vēros no malas. Protams, dažādas iemaņas un prasmes var iemācīties dzīves laikā, tāpat kā izkopt sevī dažādas rakstura īpašības. Taču ir lieliski ja jau jaunībā apzināmies savas stiprās un vājās puses, tādā veidā zinot, kas ir jāattīsta un, kas padosies pavisam viegli.