Profils:

Search
Close this search box.

Kā darbojas Taro kārtis?

Dalīties Facebook
Pārsūtīt WhatsApp
Dalīties Twitter
Dalīties Linkedin

Taro kārtis ir apvītas ar daudzām leģendām un mītiem, sākot no Taro kāršu rašanās vēstures, beidzot ar to, kā tad īsti darbojas Taro.

 

Lai saprastu to, kā darbojas Taro kārtis, ir jāzin Taro kāršu nozīme, katrai kārtij atsevišķi un kāršu kombinācijām izklājumos. Katra no 78 Taro kārtīm kaut ko simbolizē.

Taču, ja Jūs zīlējat ar Taro kārtīm internetā, mājaslapā tarokartis.lv, tad mūsu speciāli izveidotā sistēma “Taro online” parādīs Jums profesionāla taraloga katras kārts interpretāciju. Kā arī variet atrast Taro kāršu skaidrojumu sadaļā Taro kāršu nozīme.

 

Zīlēšanas rezultātu ietekmē arī Mēness, tādēļ mēs esam sagatavojuši arī Mēness kalendāru, kurā variet redzēt, kuras dienas ir piemērotas zīlēšanai un kuras nepiemērotas. Lai zīlētu ar Taro kārtīm internetā, jāprot uzdot precīzus jautājumus.

 

Jautājumiem jabūt precīzi noformolētiem, kā arī Jums patiesi jāvēlas no visas sirds saņemt atbildi un jātic. Ja, Jūs neticat vai jautājums nenāk no sirds, tad kārtis arī Jums nerādīs patiesās atbildes.

 

Lai zīlētu ar Taro kārtīm online, Jums jāsakoncentrējas uz jautājumu, kas Jums ir svarīgs un domās jāuzdod šis jautājums. Izvēlētajā online zīlēšanā ar peli uzklikšķiniet uz tām kārtīm, kuras Jums liek izvēlēties intuīcija. Pēc kāršu izvēles, Jums tiks atklātas kārtis, ko pats izvēlējāties, jeb izvēlējās Jūsu zemapziņa. Un Jūs redzēsiet katras kārts interpretāciju. Kārtis raksturos situāciju un sniegs atbildes uz Jūsu jautājumiem.