Profils:

Search
Close this search box.

Kā izmantot katru nedēļas dienu savā labā?

Dalīties Facebook
Pārsūtīt WhatsApp
Dalīties Twitter
Dalīties Linkedin
Katrai nedēļas dienai ir sava nozīme. Zinot katras dienas nozīmi – var izmantot šīs zināšanas, lai pēc iespējas efektīvāk pavadītu katru nedēļas dienu.

Ko nes pirmdiena jeb pirmdienas nozīme nedēļā

Pirmdienas ir dienas, kas atrodas Mēness iespaidā. Lai pirmdienas būtu veiksmīgas, nepieciešams sniegt Mēness enerģiju. Mēness enerģija jāizpauž rūpēs, sirsnībā, uzmanībā, līdzjūtībā. Pirmdienās ir piemērotas dienas dažādu problēmu risināšanai, pirkumu veikšanai un komunkācijai ar ģimenes locekļiem. Pirmdienās vajadzētu atturēties no citu cilvēku kritizēšanas, nosodīšanas un prasību izvirzīšanas, jo pirmdienās cilvēki ir īpaši jūtīgi un pirmdienās iespējams iežēlināt citus cilvēkus, ja tas nepieciešams, lai sasniegtu kādu mērķi, izraisot citos līdzjūtību.

Ko nes otrdiena jeb otrdienas nozīme nedēļā

Otrdiena atrodas Marsa iespaidā, kas iespaido cilvēkus uz nepārdomātu rīcību, piedzīvojumu meklējumiem, asu, tiešu komunikāciju un agresiju. Marss saistās ar ātrumu, spontanitāti un instinktiem. Ja vēlaties būt veiksmīgs otrdienā, tad Jums jārīkojas spontāni, impulsīvi, taču nekādā gadījumā agresīvi. Ja otrdienā Jums rodas kāda ideja – rīkojieties uzreiz! Esiet drosmīgs un demonstrējiet savu drosmi apkārtējiem. Rīkojieties vairāk racionāli, ar prātu, neļaujiet emocijām gūt virsroku.

Ko nes trešdiena jeb trešdienas nozīme nedēļā

Trešdiena atrodas Merkura ietekmē, kas saistās ar vieglumu, jautrību un ātrumu. Trešdienās labi padodās darbi, kas saistīti ar pētniecību, rakstniecību un pārdošanu. Ja nepieciešams kaut ko pārdot, izvēlieties trešdienu. Tāpat arī trešdienās būs veiksmīgas biznesa tikšanās, darījumu pārrunas, kā arī azartspēles un loterijas. Trešdienas ir labas dienas priekš komunikācijas un pat vajadzētu komunicēt trešdienās. Kā arī laba diena priekš mācībām, jaunu zināšanu apguves.

Ko nes ceturtdiena jeb ceturtdienas nozīme nedēļā

Ceturtdiena atrodas Jupitera ietkmē un ir veiksmīgākā nedēļas diena. Ceturdienās padodas biznesa lietas, sarunas, darījumi. Ceturdienas ir saistītas ar kopējo labumu, tādēļ šajā dienā svarīgi parādīt, ka domājat par kopējo labumu, demonstrēt profesionalitāti, efektivitāti un kompetenci. Ceturdienām ir arī negatīvā puse un, ja ceturdienā rodas problēmas, tās var pieaugt, tādēļ centieties izvairīties no konfliktiem un strīdiem ceturtdienās.

Ko nes piektdiena jeb piektdienas nozīme nedēļā

Piektdiena atrdoas Venēras iespaidā, un Venēra saistās ar skaistumu, sievišķību, harmoniju, savstarpējo sapratni. Piektdiena ir piemērota diena atpūtai un izklaidei, jūtu izpaušanai un labdarībai. Ja esat vīrietis, tad šajā dienā varat izrādīt rūpes sievietēm un tiksiet novērtēts. Piektdienā radiet ap sevi skaistu, radošu un sirsnīgu vidi. Piektdienas ir piemērotas radošām, mākslinieciskām izpausmēm – dziedāšanai, gleznošanai, dejošanai.

Ko nes sestdiena jeb sestdienas nozīme nedēļā

Sestdiena atrodas Saturna ietekmē un Saturns ir zināms ar diezgan smagu enerģiju, tādēļ sestdienas ir ne tās vieglākās dienas. Sestdienās centieties ierobežot savas vēlmes, un mēģiniet “negruzīties” par problēmām. Sestdienā labāk nestrādāt, bet mierīgi pavadīt šo dienu un atpūsties. Sestdienā variet doties ieprikties, jo Saturns Jums palīdzēs kontrolēt savas finanses un neiztērēt pārāk daudz. Neieplānojiet svarīgus notikumus sestdienā, jo sestdienas ir karmiskas dienas un var gadīties dažādi pārbaudījumi.

Ko nes svētdiena jeb svētdienas nozīme nedēļā

Svētdiena atrodas saules ietekmē un Saule nes prieka, mīlestības, radošuma un laimes enerģiju. Svētdienas ir piemērotas dienas garīgai izaugsmei. Apmeklējiet baznīcu, dodieties uz muzeju vai mākslas galeriju vai dodieties pie dabas – un Jūsu saules enerģija ievērojami palielināsies. Esiet atvērts, jo svētdienās var rasties atziņas, idejas un oriģināli risinājumi sarežģītām situācijām. Svētdienās mēģiniet vairot labo un būt pozitīvā noskaņojumā, izturēties pret citiem cilvēkiem labvēlīgi.