Profils:

Search
Close this search box.

Kārts  Kausu 10 nozīme Taro kāršu sistēmā

Kausu 10 nozīme tarokartis.lv

Kausu 10 (desmit)

Vispārīgā nozīme

Kausu desmitnieks simbolizē laimīgu un harmonisku ģimenes dzīvi. Laime būs ilga, nesīs daudz pozitīvu emociju. Visas lietas tiks veiksmīgi pabeigtas. Kausu 10 var vēstīt par kāda jauna dzīves posma sākumu, kas nesīs sirdsmieru un harmoniju. Atvērtība komunikācijai vairāk nekā jebkad agrāk, pozitīvas sajūtas ano jebkāda veida mijiedarbības ar cilvēkiem. Varbūt kāds sniegs palīdzību, kas lielā mērā ietekmēs kāda svarīga jautājuma risināšanu. Tā rezultātā Jūs būsiet ļoti pateicīgs. Visticamāk, ka darbā viss izdosies, visticamāk, sagaida profesionālā izaugsme. Izdevīgu kontaktu uz pazīšanos nodibināšana.. Tuvākajā nākotnē, it kā ar burvju mājienu, sapņi sāks piepildīties. Panākumi mīs Jums uz papēžiem, dalies tajos ar citiem. Iespējama laulība vai ceļojums uz valsti, kuru jau sen vēlaties apmeklēt. Kausu 10 var interpretēt kā dzīves vērtību un garīgās izaugsmes pārskatīšanu. Materiālā stāvokļa uzlabošanās. Būs iespēja labi nopelnīt. Pastāv laulību iespēja.

Nozīme situācijās

Šī kārts ir ļoti labvēlīga mīlestībai, pozitīvām emocijām, vispārīgai laimei, dzīves vērtībām, garīgai izaugsmei un harmoniskām attiecībām. Desmit kausi var solīt patīkamu aizraušanos ar kādu vai kaut ko, baudu, labklājību vai laimīgu saskaņu ģimenē. Visticamāk jums drīzumā būs kādas svinības ģimenes lokā vai patīkama tikšanās ar draugiem. Ja jūsu jautājums bija saistīts ar stāšanos laulībā, tad jums ir ļoti liela iespēja to realizēt. Iespējams, ka ļoti drīz jums radīsies veiksmīga iespēja doties ceļojumā.
Pilnīgas veiksmes pavēlnieks. Laime, stabilitāte visās nozarēs, ilgstoši panākumi. Tikšanās ar tuviniekiem, brauciens uz dzimto pusi, viss, kas saistīts ar ģimeni.

Darbs

Ļoti labi sakārtots bizness. Plašas iespējas, lieli ienākumi, panākumi – biznesam šī kārts ir pat labāka par Desmit monētu kārti. Tirdzniecība ar dabas resursiem (šķidriem: nafta, gāze).

Veselība

Lieliska. Ja arī ir nelielas problēmas, tad tiks nodrošināta lieliska aprūpe.

Attiecības

Vislabākā kārts attiecībām: beznosacījumu mīlestība, ģimenes atbalsts, dziļi emocionāla savstarpējā sapratne. Pastāv risks, ka tāda idille var ilgi nevilkties.

Cilvēka psihotips

Gaišs cilvēks, kas izstaro mieru. Prot iejusties citu ādā, pat tad, ja tas var kaitēt pašam.

Padoms, brīdinājums

Iesaka aizbraukt pie tuviniekiem, vērsties pie saknēm. Brīdina, ka laime nemēdz būt bez mākoņiem.

Jā vai nē

„Jā”. Viss būs pasakaini labi.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam

Kārts apgrieztā nozīme

Ir noticis kaut kas, kas ir izsitis no līdzsvara jūsu iepriekšējo miera un laimes sajūtu. Tie var būt strīdi, interešu konflikti starp ģimenes locekļiem vai tuviem draugiem. Iespējams, ka dumpojas jūsu pusaudžu vecuma bērni. Vai arī ir kāds vai kaut kas, kas rada zināmas problēmas jūsu ģimenei. Iespējams, ka kāds no jūsu bērniem vēlējās pamest mājas un tāpēc jūs nomāc skumjas un raizes. Atsevišķos gadījumos Desmit kausi apgrieztā pozīcijā stāsta par īslaicīgu romantisku aizraušanos, kam nesekos nopietnas jūtas.
Radniecības zaudēšana. Cilvēks ir pieradis pie visa tā labākā, bet tagad viss ir nedaudz pasliktinājies, bet viņam pašam šķiet, ka viss jūk un brūk, un viss ir slikti. Nesaskaņas ģimenē. Emigrācija (kopā ar 6 zobeniem – peļņas nolūkos, kopā ar Pasauli – dzīvesvietas maiņa).

Agrieztā nozīme: Darbs

Kritums, neveiksmju periods, kuru izjūt visi (darbinieki, radinieki). Lietas neveicas tik labi kā agrāk. Var norādīt uz ilgi nemainīgu stāvokli.

Agrieztā nozīme: Veselība

Neapmierinātība ar savu veselību (jūtas sliktāk, bet vēl nezina, ko nozīmē pa īstam slikti), vairāk sūdzās, kā tiešām sāp.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Mīlētāju šķiršanās, saglabājot siltas attiecības. Radniecīgas attiecības starp cilvēkiem, kam nav asinsradniecība.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Cilvēks, kas pazinis labākus laikus. Garlaicība mudina uz piedzīvojumiem.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka tikt galā ar savām radu attiecībām. Brīdina, ka jūsu emocionālai dzīvei var rasties plaisa, var palikt garlaicīgi, vēlams nomainīt vidi.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

Jūs sagaida maz veiksmīgs periods (mazāk veiksmīgs, kā labākos laikos). Iespējama aizbraukšana no dzimtās puses uz ilgu laiku.