Profils:

Search
Close this search box.

Kārts  Kausu 2 nozīme Taro kāršu sistēmā

Kausu 2 nozīme tarokartis.lv

Kausu 2 (divi)

Vispārīgā nozīme

Kausu divnieks liecina par savstarpējām simpātijām, daudzsološiem sakariem, veiksmīgu sadarbību, mieru, kas beidzot notiek pēc ilgstošiem strīdiem un nesaskaņām. Cilvēka dzīvē noteikti būs priecīgi notikumi un tikšanās. Kausu divnieks ir pozitīva kārts. Kārts simbolizē attiecību veidošanu, kurās var iesaistīties gan senas paziņas, gan jauns draugu loks. Divu cilvēku attiecībās ir pienācis periods, kad aizvainojums un ambīcijas jāliek malā, jāatvēl laiks ģimenei un ģimenes vērtībām. Cilvēkam būs jaunas daudzsološas perspektīvas. Iespējama talantu atklāšana, ko varēs demonstrēt apkārtējiem cilvēkiem. Kārts simbolizē problēmu un sarežģījumu beigas, jo ir pienācis laiks baltajai svītrai dzīvē. Jūs varat paļauties uz veiksmīgu un produktīvu jauna biznesa vai kādas citas lietas uzsākšanu. Jūs varat darīt visu, ko vēlaties, un veiksme uzsmaidīs.

Nozīme situācijās

Divi Kausi liecina par kaut kādu attiecību turpināšanos. Pie tam, šīs attiecības veidojas harmoniski un viegli. Ja jums bija kādi strīdi, tad jūs viegli spēsiet atrast nepieciešamo, abpusēji izdevīgo risinājumu, kompromisu. Ir pienācis labvēlīgs laiks sadarbībai ar citiem cilvēkiem. Iespējams, ka ļoti dzrīz jūsu problēma tiks atrisināta un jūs sagaida izlīgšana. Iespējams, ka jums radīsies iespēja parakstīt izdevīgu līgumu vai vienošanos. Ja jautājāt par mīlestību, tad šī kārts jums sola harmoniju, mīlestību un draudzību. Visticamāk, ka jūsu patreizējās romantiskās attiecības beigsies ar kāzām. Iespējams, ka ļoti drīz jūs saņemsiet dāvanu. Arī sev apkārt jūs redziet draudzīgas sejas, sadarbību un savstarpēju cieņu.
Mīlestības pavēlnieks. Tikšanās, iepazīšanās, simpātijas. Sadarbība, noruna, savešana, saderināšanās (ar Priesteri – kāzas).

Darbs

Ļoti veiksmīga partnerība, sirds darbs, iemīļotais darbs, darījumu tikšanās, nelielu kapitālu saplūšana, radniecīgu biznesa nozaru saplūšana. Ne pārāk lieli ienākumi.

Veselība

Harmoniska veselība. Nelieli, nebūtiski dzimumorgānu traucējumi.

Attiecības

Savstarpējas jūtas, iemīlēšanās, simpātijas.

Cilvēka psihotips

Ļoti apburošs, mīlīgs, pievilcīgs, patīk apkārtējiem.

Padoms, brīdinājums

Iesaka vienoties, piekrist, spert soli pretī. Brīdina, ka iepazīšanās ir kā piesegs kaut kam nopietnam.

Jā vai nē

„Jā”. Iemīlēšanās periods, laba sadarbība.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam

Kārts apgrieztā nozīme

Visticamāk, jums nāksies šķirties ar to, ka jums ir tik dārgs. Apgrieztā veidā kārts runā par to, ka jūs esiet atraidīts un pievilts. Iespējams, ka esiet saskāries ar neapdomīgu uzvedību un jūsu jūtas ir ievainotas. Vai arī jūsu romantiskās attiecības neattīstās tā, kā gribētos. Jūs ieskauj disharmonija. Ja jautājāt par mīlestību, tad kārts runā par to, ka jūsos vārās kaisle, kam nav nekāda sakara ar mīlestību.

Nesaprašanās, nepildītas norunas. Domstarpības, izjaukta tikšanās, nenotikusi iepazīšanās (tikšanās).

Agrieztā nozīme: Darbs

Neliela biznesa pajukšana, nespēja vienoties ar partneriem, ienākumi zemāki kā ierasts.

Agrieztā nozīme: Veselība

Nelieli iekaisumi, kas saistīti ar limfu.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Attiecības pasliktinājušās, neliels aizvainojums vai strīds. Var nozīmēt nenotikušas kāzas vai tālāko perspektīvu trūkumu.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Nepievilcīgs apkārtējiem.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka neko nenorunāt un nespert ne soli pretī. Brīdina, ka attiecības (tai skaitā biznesa) var nekur nenovest.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

Lieka laika izšķiešana pārrunās un tikšanās. Nesapratne.