Profils:

Search
Close this search box.

Kārts  Kausu 4 nozīme Taro kāršu sistēmā

Kausu 4 nozīme tarokartis.lv

Kausu 4 (četri)

Vispārīgā nozīme

Kārts norāda, ka cilvēks, kura izkārtojumā izkrīt kausu 4, savā dzīvē palaiž garām lielas iespējas. Tas var būt saistīts ar pārlieku lielu savtīgumu, augstprātību, lepnumu, un sevis uzskatīšanu par visgudrāko. Kārts norāda uz cilvēku, kas viegli apvainojas, ir neapmierināts ar sevi, nepārtraukti šausta un kritizē sevi, kas, savukārt, rada cilvēkā bailes un kompleksus. Motivācijas trūkums, kritiski zems pašvērtējums. Kas var būt radies no mīļotā cilvēka kritikas vai ievainotas iedomības un lepnuma dēļ. Šāda uzvedība noved pie pilnīgas apātijas pret visu, izolācijas, atsvešināšanās un attiecību izjukšanas. Šī kārts brīdina, ka cilvēkam ir jāsaņemas, jābeidz gausties par visu un jābeidz sevi žēlot. Cilvēks izjūt pilnīgu apātiju pret visu, garlaicību, vilšanos nepiepildītu cerību dēļ. Tāds stāvoklis var būt, piemēram, kad beidzies rozā briļļu periods un sākusies pelēkā ikdiena un rutīna. Krasas garastāvokļa maiņas, visbiežāk ne uz to labāko pusi. Viegla aizkaitinābība, viss tracina. Jums vajadzētu veikt vērtību pārvērtēšanu. Varbūt tas, kas šajā dzīves posmā tiek uzskatīts par ļoti svarīgu, kas visvairāk nomā, patiesībā dzīvē nemaz nav tik nepieciešams un svarīgs. Centies neuzņemties vairākas lietas vienlaikus, tas ne ar ko labu nebeigsies. Padomājiet, kāda Jums ir motivācija rezultātam, ja vispār tāda ir. Nesteidzieties kaut ko ķert un grābt, piebremzējiet, apdomājieties, pievērsiet uzmanību pat sīkumiem.

Nozīme situācijās

Tā kā jūs esiet nedaudz neapmierināts ar noteiktiem jūsu dzīves aspektiem, jūs, iespējams, esiet pārāk noslēdzies sevī. Dotajā brīdī jūs izjūtat tikai garlaicību un vilšanos. Iespējams, jums ir beidzies medusmēnesis un patiesībā viss ir izrādījies neapmierinošs un banāls. Jums vajag pārskatīt vērtības. Jūs neredziet visu to labo, kas ir jums apkārt. Jūs esiet no visiem attālinājies un nevariet pieņemt piedāvāto palīdzību. Varbūt jūs tagad atrodaties depresijā, jums liekas, ka nespējat tikt skaidrībā ar esošo situāciju. Jaunā situācijā, kas lika jums darboties, ir pagājusi un tagad jums ir nepieciešama cita jauna situācija, kas jūs stimulētu. Jums liekas, ka jūsu dzīvē kaut kas ir pazudis, izmainījies, bet jūs neziniet, kas tas ir. Pirms turpiniet iesākto darbu, nesteidzieties un labi padomājiet, vai jums tas vispār ir vajadzīgs.
Prieka bendētājs. Pēc jautras dzīrošanas iestājas nogurums, garlaicība. Pārforsēšana, greznība.

Darbs

Viss ir tik labi, ka neko negribās pasākt. Kaut arī ir iespēja kaut ko mainīt, nav vēlēšanās un nav pārliecības, ka to būtu vērts darīt.

Veselība

Depresija, pārēšanās, mazkustīgums.

Attiecības

Garlaicība, nogurums, savstarpēja vilšanās, neattaisnojušās cerības.

Cilvēka psihotips

Vienaldzīgs, garlaicīgs, nevarīgs, iegrimis sevī un jēgas meklējumos.

Padoms, brīdinājums

Iesaka būt vērīgam pret sīkumiem. Brīdina, ka jūsu dzīvē trūkst kustības.

Jā vai nē

„Nē”. Labklājības periodā vajag domāt par nākotni, citādi var palaist garām svarīgas iespējas.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam

Kārts apgrieztā nozīme

Apgrieztā pozīcijā šij kārtij ir divas nozīmes. Pozitīvā runā par to, ka jūsu lietas beidzot ir sākušas uzlaboties. Jums ir parādījušies jauni spēki un iespējas. Pēc ieilgušā garlaicības perioda, dzīve atkal ir sākusi sagādāt jums prieku. Jūs ļoti daudz kontaktēsieties ar cilvēkiem, jums parādīsies jauni draugi, iespējams, jūs apmeklēsiet kādu ballīti. Liktenis jums gatavo jaunas iespējas. Taču vēl ļoti daudz ko vajag mācīties, lai izvairītos no neveiksmēm. Draudzībā vai mīlestībā var rasties šķēršļi, kas var izraisīt nepatiku.
Nepiesātināmība, skopums. Izdevības izmantošana, kas tā arī neko nedeva.

Agrieztā nozīme: Darbs

Centieni no biznesa izspiest vairāk kā iespējams. Pārlieka cilvēku un resursu ekspluatēšana. Labi ienākumi, bet perspektīves mazas, savu resursu iztukšošana.

Agrieztā nozīme: Veselība

Slikti, vājš organisms.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Iekāre, izlaidība, līgavu/līgavaiņu kolekcionēšana, pavirša attieksme pret attiecībām, jo tās var nopirkt.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Skops, nekaunīgs.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka padzīvot savam priekam. Brīdina, ka jūs ķeriet visu pēc kārtas, bet variet palaist garām galveno.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

Intensīva savu iespēju izšķiešana.