Profils:

Search
Close this search box.

Kārts  Kausu 6 nozīme Taro kāršu sistēmā

Kausu 6 nozīme tarokartis.lv

Kausu 6 (seši)

Vispārīgā nozīme

Kausu 6 apzīmē iekšējo harmoniju, dāsnumu un augstsirdību. Veiksme biznesā, attiecībās un projektos. Mēs varam pieņemt, ka visas grūtības jau ir pagātnē, un tagad mūs sagaida labklājība. Tiklīdz grūtības ir atkāpušās, cilvēks atkal sāk sapņot un veidot plānus, ir apmierināts ar sava darba augļiem un panākumiem. Cilvēks netiecas pēc kaut kā jauna, kā daudziem varētu šķist no malas, cilvēks vienkārši pēc smagiem apstākļiem atdzimst jaunai dzīvei. Apmierinātība ar savu likteni, sevis pilnveidošana, sen aizmirstu plānus un ieceru realizēšana. Harmonija, pacilātība, veiksme. Ir vērts cerēt uz notikumu pozitīvāko attīstību, kad viss izvērtīsies labi: cilvēks sasniegs ne tikai savu mērķi, bet arī atradīs personīgo laimi. Prieka gūšana no dabra un hobijiem. Radošums, ideju veikmsīga realizācija. Patīkami projekti. Cilvēks būs spējīgs uz labiem darbiem, izrādīs savas rūpes un atbalstu tiem cilvēkiem, kuriem tas būs nepieciešams, nesautīgi un labāko nodomu vadīts. Laika veltīšana darbam, radošumam, sadarbībai. Sen atliktu un nepabeigtu leitu novešana līdz galam. Gandarījums no darba. Jaunas idejas.

Nozīme situācijās

Jums radusies unikāla iespēja atjaunot vecus sakarus. Visticāmāk jūs uzaicinās, vai jūs piedalīsieties skolas draugu sanākšanā vai lielā ģimenes pasākumā. Kāds no pagātnes atkal uzradīsies jūsu dzīvē. Visas jūsu domas ir pievērstas bērnībai un pašiem spilgtākajiem un satrauktākajiem tā laika mirkļiem. Visticamāk, ka kāds notikums, kas nepastarpināti saistīts ar bērnību, beidzot dos savus rezultātus. No otras puses šī kārts iesaka sakopot spēkus un nebaidīties atgriezties pie pagātnes atmiņām. Iespējams, ka satiksiet savu pagātnes mīlestību. Vai arī kāds sens draugs atnesīs jums ziņas, kas liks jums mainīt darbu vai vai pat dzīvesvietu. Šajā dzīves periodā lielu lomu jūsu dzīvē spēlē bērni. Iespējams, ka jums ievajadzēsies izmantot vecas, sen nepielietotas iemaņas.

Laimes pavēlnieks. Atmiņas, nostaļģija, īslaicīgums. Negaidīta senu draugu uzrašanās, tikšanās ar cilvēkiem, ar kuriem saista kopīga pagātne (klases biedri, kursa biedri). Neliela, patīkama dāvana. Kaut kas īslaicīgs, gaisīgs.

Darbs

Palīdzība, atbalsts no seniem draugiem (paziņām). Stabilitātes un labas peļņas sākums, augšupeja. Tirdzniecība ar vecām lietām (antikvariāts).

Veselība

Kopumā laba. Ne visai nopietnas slimības. Sarežģījumi pēc bērnu slimībām, kas pārciestas bērnībā.

Attiecības

Senas attiecības (kopš bērnudārza vai skolas sola); maiga mīlestība un draudzība. Ļoti stipra laulība, bet ne pārāk kaislīga. Patīkamas tikšanās ar veciem draugiem. Var liecināt par to, ka cilvēks, ar kuru veidojas attiecības, ir sens paziņa.

Cilvēka psihotips

Infantilisms, koķetīgums, tīrs skatiens uz dzīvi. Atšķirībā no Āksta, kurš neko nemācās, šis cilvēks ir tāds, no kura izstaro bērnības sajūtas. Viņš prot piesegties ar citiem cilvēkiem, kam patīk viņu aizsargāt.

Padoms, brīdinājums

Iesaka vērsties pēc palīdzības pie draugiem (pat pie tiem, kas sen nav redzēti). Parakņājieties pagātnē, pagātnes atmiņās. Brīdina neieslīgt atmiņās, neidealizējiet pagātni.

Jā vai nē

„Jā”. Nāksies ielūkoties pagātnē.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam

Kārts apgrieztā nozīme

Jūs ierobežo ģimenes saites vai kādas pagātnes attiecības. Visticamāk, jūs vēl joprojām turieties pie mātes brunčiem. Varbūt jūs nomoka kādas pagātnes atmiņas par kādu notikumu, bet varbūt jūsu pagātnes mīlas sakari ietekmē tagadni. Kaut kas, ko jūs ļoti stipri gaidat, atliekas vai kavējas. Jums jāturpina dzīvot tālāk, bet, pēc visa spriežot, jums traucē veci sakari vai jūsu neizlēmība.
Pārspīlēta bērnišķība, bezatbildīga attieksme pret visu, vieglprātība.

Agrieztā nozīme: Darbs

Neslikti ienākumi. Tirdzniecība ar vecām lietām (hlami, lietoti apģērbi).

Agrieztā nozīme: Veselība

Bērnu slimības pieaugušā vecumā.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Kaprīzes, paaugstinātas prasības pret partneri (es esmu perfekts, jums pārējiem tālu līdz manīm). Vecmeita. Cilvēks, kas dzīvo pagātnē vai izdomātās attiecībās: viņam arī nemaz nevajag tuvību – sapņos viņam ir komfortablāk un mierīgāk.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Infantils līdz absurdam, pieaugušais, kas ģērbjas kā tīnis.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka parakņāties pagātnē, atšķirībā no taisnas pozīcijas, ne jau dēļ patīkamām atmiņām, bet vienkārši padomājiet par pagātni. Brīdina netēlot no sevis bērnu, necentieties izlikties jaunāks, kā esat.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

Viss būs pa vecam.