Profils:

Search
Close this search box.

Kārts  Kausu 7 nozīme Taro kāršu sistēmā

Kausu 7 nozīme tarokartis.lv

Kausu 7 (septiņi)

Vispārīgā nozīme

Kausu septītnieks norāda uz to, ka katra izvēle, par kuru jūs domājat, jau ir likteņa noteikta iepriekš un viss ir izlemts Jūsu vietā. Kārts var norādīt arī uz kļūdainu izvēli, kas pati par sevi nenes neko labu. Dažos gadījumos kausu 7 arī norāda, ka ir pārāk daudz iespēju, ir grūtības izlemt un pieņemt pareizo lēmumu.

Kausu septiņi norādīt uz cilvēku, kurš dzīvo sapņu pasaulē un ir atrauts no realitātes. Bieži šī kārts izkrīt sievietēm, kuras idealizē partneri, nevēloties pamanīt viņa rakstura acīmredzamās sliktās iezīmes. Kausu 7 paredz notikumus, kas atgriezīs Jūs realitātē un sagādās vilšanos. Kārts var arī brīdināt Jūs par krāpšanu, veselības problēmām, alkohola vai narkotiku atkarībām.

Dažreiz kausu septiņi ir zīme, ka Jums jāsniedz palīdzība saviem tuviniekiem, viņu mēŗku realizācijā. Palīdzību nevar atteikt, pretējā gadījumā nevar gaidīt labvēlīgu iznākumu. Kārts var raksturot apjukuma un neskaidrības situāciju. Iespējams Jūs šobrīd nesaprotas un nevarat izskaidrot, kas notiek, kā atrisināt aktuālo problēmu. Jūsu priekšā var būt viena no grūtākajām izvēlēm dzīvē, par ko būs jānes atbildība līdz mūža galam.

Nozīme situācijās

Iespējams, ka esiet apjucis, jo jums jāpieņem lēmums un jātiek skaidrībā, bet patreiz jūs to nevariet izdarīt. Vai arī jūsu priekšā ir ļoti liela vai nevienlīdzīga izvēle, vai arī, jums jāiet uz kompromisu, lai pieņemtu pareizo lēmumu. Jūs nevarējāt iegūt visu uzreiz un tagad neziniet pa kuru ceļu iet. Jūsu sirds iesaka vienu, bet prāts pavisam citu ceļu. Dotajā brīdī veiksme ir atkarīga no tā, vai spēsiet uzmanīgi izsvērt visus par un pret un koncentrēties lēmuma pieņemšanai.
Iluzionāras veiksmes pavēlnieks. Daudz variantu, ilūzijas, lūpas uzmešana, iluzionāra realitāte. Apreibšana no perspektīvēm, Daudz piedāvājumu, viens no kuriem var būt labs un realizējams, bet jāuzmina kurš.

Darbs

Ienesīgs bizness. Datorspēles, nelies šovbizness, kino, TV šovs, atrakcijas, filmu un mūzikas tirdzniecība.

Veselība

Saindēšanās, pārdozēšana, pierašana pie vieglām narkotikām.

Attiecības

Pakļaušanās nelieliem netikumiem, gūstot no tā apmierinājumu. Pārsātinātas attiecības (iespējams ar izvirtību). Izrādīšanās ar attiecībām.

Cilvēka psihotips

Ilūzijas radītājs, daudz stāsta par savām neskaitāmajām veiksmēm (izdomātām), daudz sola.

Padoms, brīdinājums

Iesaka izvēlēties pareizi. Brīdina, ka izvēle ir pārāk liela, nekļūdieties, pārāk nesacerieties.

Jā vai nē

“Nē”. Dzīvē iestājas izvēles iespēju pārpilnība.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam

Kārts apgrieztā nozīme

Iespējams, ka jūs pārāk vilcinieties kāda pietiekami svarīga lēmuma pieņemšanā. Jums ļoti grūti izvēlēties no daudzajām alternatīvām un tieši tāpēc jūs regulāri izjūtiet vilšanos. Jums traucē jūsu paša emocijas vai arī jūs velti šķiežat savu enerģiju, tājā vietā, lai novirzītu to sava izvēlētā mērķa realizēšanai. Iespējams, ka jūsu pirmais mēģinājums sasniegt noteiktu mērķi izgāzās dēļ tā, ka jūs nepratāt koncentrēties un maksimāli izmantot visas savas iespējas. Tagad jūs skaidri saskatiet visas sava kļūdas un spēsiet darboties daudz mērķtiecīgāk.
Zaudētas ilūzijas. Iespēju zaudēšana, daudzi piedāvājumi atkrituši, perspektīves izrādījās mānīgas.

Agrieztā nozīme: Darbs

Naudas taisīšana uz sīkiem cilvēku grēciņiem: cigaretes, alkohols, spēļu automāti, prostitūcija.

Agrieztā nozīme: Veselība

Paģiru sajūta. Veselība sašķobīta ar alkoholu, smēķēšanu, neveselīgi dzīvesveidu (bet ne pārāk).

Agrieztā nozīme: Attiecības

Vilšanās attiecībās, savstarpēja garlaicība, savstarpējo interešu zudums, saskaršanās ar realitāti, partneris ir stingrāks, kā bija gaidīts. Jaunu attiecību meklējumi nav, jo baidās, ka jaunās attiecības var būt sliktākas, kā ierastās vecās.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Garlaicīgs, vīlies, zaudējis interesi par dzīvi. Taču ir cerība, ka viņš vēl mainīsies.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka pārstāt ticēt vizulim. Brīdina, ka visas iespējas var izrādīties veltas.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

Vilšanās periods.