Profils:

Search
Close this search box.

Kārts  Kausu 8 nozīme Taro kāršu sistēmā

Kausu 8 nozīme tarokartis.lv

Kausu 8 (astoņi)

Vispārīgā nozīme

Ja iepriekšējā darbā vai attiecībās bija nesaskaņas, tad ir iemesls visu mainīt, atlaižot pagātni. Neapmierinātība ar dzīvi, vilšanās pāries, ja mainīsiet vidi un apkārtējos cilvēkus. Tiecieties pēc pārmaiņām, jo ​​tas spēs aizpildīt tukšumu dvēselē. Kausu astoņi var brīdināt par ģimenes un finansiālām problēmām. Kausu astoņnieks dod padomu meklēt jaunas sajūtas un iespējas, kā arī atbrīvoties no cilvēkiem un lietām, ar ko Jums nav pa ceļam. Atbrīvojieties no veča un sevi idzīvojušā. Meklēšana vienmēr rada neskaidrības sajūtu par nākotni, taču tā ir normāla reakcija, Jūs esat uz pareizā ceļa. Ja šobrīd Jums dzīvē ir notikusi kāda nelaime, tad kausu astoņnieks norāda, ka problēmas atrisinājums sagaida Jūs pēc mēness mēneša. Tad viss būs labi. Kāda gaišmataina meitene vai sieviete var palīdzēt atrisināt problēmas. Tas ne vienmēr būs kāds radinieks vai vecs draugs, iespējams, jauns paziņa. Jums vajadzētu būt pieticīgākam, beidziet melot cilvēkiem, tādā veidā Jūs pats iekļūstat nepatīkamās situācijās, no kurām Jums būs jāmeklē izeja. Dažreiz kausu astoņi paredz ceļojumu vai pārcelšanos uz citu pilsētu vai pat valsti. Pastāv iespēja, ka cilvēks vairs nesaņem morālo gandarījumu, esot ģimenē. Materiālā bagātība ir tā, kas piepilda visas viņa domas un sapņus.

Nozīme situācijās

Jūs esiet nolēmis aiziet no tā, kas jūs neapmierina, jūs dodieties pie kaut kā jauna. Iepriekšējās attiecībās vai apstākļos jūs regulāri jutāt neapmierinātību un vilšanos. Arī tagad jūs to apzinieties un tiecieties pēc pārmaiņām. Jūs ar visiem spēkiem cenšieties atbrīvoties no kaut kā veca un izmēģināt kaut ko pavisam jaunu. Varbūt jūs vēlieties aizpildīt tukšumu, kas ienācis jūsu dzīvē. Tieši tagad ir īstais laiks atbrīvoties no emocionālām saitēm un kļūt neatkarīgam. Ļoti bieži šī kārts runā par to, ka paies tikai mēnesis un viss mainīsies. Iespējams, ka jūs dosieties ceļojumā vai nomainīsiet dzīvesvietu. Taču galvenais raižu avots jums ir ģimeniskas vai materiālas problēmas.
Pazaudēto panākumu pavēlnieks. Apātija, klusa aiziešana, attālināšanās. Slinkums, nekā nedarīšana, visa pamešana likteņa varā.

Dažkārt notiek tādas situācijas, kurās jebkuras izmaiņas nes tik nopietnas sekas, ka cilvēks izvēlas palikt uz vietas, lai neriskētu.

Darbs

Atlaišana ar kaunu, aiziešana pensijā, pāriešana uz sliktāku darbu. Ienākumu samazināšanās. Lietas pamešana (atteikšanās).

Veselība

Veselībai un vispārējam stāvoklim ļoti bīstama situācija. Dziļas depresijas. Vēlme atbrīvoties no visām problēmām uzreiz, bet nevēlēšanās cīnīties var novest pie pašnāvības. Šī kārts, vairāk kā citas, prognozē nāvi (pat jauniem cilvēkiem). Neatgriezeniskas izmaiņas. Cilvēks neizveseļosies, jo negrib dzīvot vai arī ir jau gatavs aiziet.

Attiecības

Aiziešana psiholoģiskā līmenī. Fiziski partneri var palikt kopā (šķiršanos nerāda), taču nekādu jūtu vai emociju nav, partneris ir iegājis sevī (dariet ko gribiet, uz mani tas neattiecas). Var demonstrēt arī pamestu ģimeni ļoti smagā situācijā.

Cilvēka psihotips

Cilvēks, kas izslēgts no dzīves. Dziļa depresija.

Padoms, brīdinājums

Iesaka pabūt vienatnē ar sevi. Brīdina, ka jūs pats negribiet uzlabot situāciju.

Jā vai nē

Nenoteikta. Brīvprātīgās izolēšanās periods no notiekošā. Vajadzētu mainīt darbības sfēru, aiziet no ierastām situācijām.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam

Kārts apgrieztā nozīme

Apgrieztā pozīcijā šī kārts jums iesaka pamest neapmierinošo emocionālo situāciju sākt meklēt to, kas spēs piepildīt jūsu dzīvi ar jēgu. Iespējams, ka kārts jums vēsta par to, ka tagadējās attiecības nebūt nav tādas, kā jums liekas. Jums vajadzētu iemācīties novērtēt to, kas jums ir dotajā brīdī, nevis atmest to kā nevajadzīgu. Iespējams, ka jums ir grūti saraut attiecības, kas ir ļoti negludas. No otras puses, var izrādīties, ka jūs mēģiniet saraut ideālas attiecības pēc nesaprotamiem, jūsu izdomātiem iemesliem. Visticamāk, jūs nedariet neko, lai uzlabotu situāciju.
Vēlme par katru cenu pievērst sev uzmanību, izprovocēt interesi par sevi: mākslīgas personības izveidošana, noslēpumainības demonstrēšana. Nespēja un nevēlēšanās aiziet, bet tanī pat laikā demonstrē, ka aiziet.

Agrieztā nozīme: Darbs

Pilnīga dīktstāve, mīņāšanās uz vietas, atbildības pārlikšana vienam uz otru. Vēlēšanās, lai izdara kāds cits. Nenoteikti ienākumi, bet jo lielāka izvairīšanās no darba, jo tie ir zemāki.

Agrieztā nozīme: Veselība

Simulēšana, apkārtējo uzmanības piesaistīšana (iespējams, ka tuvinieku vienaldzības rezultātā).

Agrieztā nozīme: Attiecības

Mīlestības un uzmanības trūkums, mēģinājumi piesaistīt tās ar dažādām metodēm.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Cieš no apkārtējo vienaldzības, mīlestības un uzmanības trūkuma.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka pacensties pievērst sev uzmanību. Brīdina, ka jūsu paņēmienus var atkost.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

Jūs nevariet palikt viens, jums vajag sabiedrību, mīlestību, uzmanību.