Profils:

Search
Close this search box.

Kārts  Kausu 9 nozīme Taro kāršu sistēmā

Kausu 9 nozīme tarokartis.lv

Kausu 9 (deviņi)

Vispārīgā nozīme

Materiālie panākumi, peļņa, labklājība. Baltā josla dzīvē. Jebkuri izvirzītie mērķi var tikt realizēti. Kopumā gaidāmais periods ir ļoti labs jebkādām saistībām, vēlmju piepildīšanai. Drīzumā sagaida virkne patīkamu notikumu. Iespējamas draudzīgas tikšanās jautrā kompānijā, nepiespiestā gaisotnē. Runājot par darbu, kausu 9 norāda uz ļoti uzticamu un atsaucīgu kolektīvu. Personīgajās attiecībās ar partneri valdīs pilnīga saskaņa un savstarpēja sapratne, iespējama ilgi gaidīta laulība vai vēlama bērna piedzimšana. Esiet iecietīgāks pret sevi, taču uzmanieties no pārmērībām. Pavadiet laiku ar cilvēkiem, kuriem ir lieliska humora izjūta. Viņi iemācīs jums baudīt dzīvi. Sapņi piepildās! Visos jautājumos Jums veiksies. Finansiāli ieguvumi. Varbūt viņi piešķirs prēmiju vai gaidāms algas palielinājums. Nav izslēgta iespēja, kad mirst kāds attāls radinieks, atstājot mantojumu. Dažos gadījumos kausu deviņi liecina par svarīga dzīves posma pabeigšanu, pāreju uz citu līmeni. Sarīko sev svētkus tik nozīmīgā gadījumā, dalies priekā ar saviem mīļajiem.

Nozīme situācijās

Ja šī kārts izklājumā izkrita kā notikumu atrisinājuma kārts, tad variet būt mierīgs. Viss, ko vēlējāties vai sapņojāt, noteikti piepildīsies. Šī kārts sola materiālos ienākumus, labklājību un greznību. Šī ir apmierinājuma un vēlamā iegūšanas kārts. Dažkārt tā var norādīt uz pārlieku iecietību pret sevi un pārlieku izpatikšanu savām vēlmēm. No otras puses kārts var norādīt uz to, ka jūs vaiksmīgi esiet pabeidzis kādu svarīgu savas dzīves posmu. Un, pirms jūs virzieties tālāk, variet atpūsties un uzrīkot jautrus svētkus. Ja vaicājāt par mīlestību, tad šī kārts runā par to, ka ļoti drīz būs kāzas ar cilvēku, kuru mīliet.
Materiālās veiksmes pavēlnieks. Panākumi, lielu svinību gaidīšana (tikai gaidīšana), iekšējais miers, apmierinātība. Ģimenes svētki, jubileja, dzimšanas diena. Ja zīlē par nākamo gadu, tad, kurā mēnesī izkrīt, tajā būs svētki. Uzklāts galds.

Darbs

Veiksmīgs bizness ar lieliem ienākumiem. Šķidrās enerģijas tirdzniecība: benzīns, degviela, smērvielas. Tirdzniecība ar pārtiku, dzērieniem.

Veselība

Lieliska veselība.

Attiecības

Attīstās ļoti laimīgi, ved uz kāzām. Partneri ar savu laimi ir norobežojušies no apkārtējiem. Cilvēki, ko vieno kopīgas intereses par kultūru, savstarpēja garīga pieķeršanās.

Cilvēka psihotips

Apmierināts, mierīgs, atslābinājies. Var būt pašapmierināts un pašpietiekams.

Padoms, brīdinājums

Iesaka priecāties par dzīvi, noskaņojieties uz svētkiem, sagatavojieties augsta līmeņa svinībām. Brīdina, ka jūs nedalieties savā priekā ar apkārtējiem, vajadzētu būt atvērtākam.

Jā vai nē

„Jā”. Bagātības un apmierinātības periods.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam

Kārts apgrieztā nozīme

Dotajā brīdī jūs esiet sapratis, ka nevariet dabūt visu ko gribiet, taču tas nemaz nav tik slikti. Dažreiz šī kārts apgrieztā veidā runā par veselības problēmām, kas radušās dēļ izpatikšanas savām iegribām vai nevērīgu attieksmi pret savu ķermeni. Visticamāk, jūs dzīvojiet tikai sev. Jūsu skopums var novest pie problēmām. Pastāv ļoti liela finansiālo problēmu rašanās iespēja.
Disharmonija, neērtība (nokrita citu acu priekšā). Centieni saglabāt komfortablu situāciju nekomfortablos apstākļos.

Agrieztā nozīme: Darbs

Sīks bizness, kas paliek neatkarīgs, neskatoties uz konkurenci: to var aprīt, bet pagaidām viss ir neslikti.

Agrieztā nozīme: Veselība

Ārēji izskatās neslikti, taču veselība ir pavājinājusies.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Cilvēkos saglabā ideālā pāra tēlu, taču pastāv iekšējā disharmonija. Ieciklēšanās vienam uz otru.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Izrādīšanās: no visa spēka tēlo apmierinātību, laimi un pārticību.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka censties saglabāt labvēlīgu iespaidu par sevi. Brīdina, ka nokļūsiet diskomfortablā situācijā.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

Jums nāksies uzturēt tēlu. Jutīsieties neērti – kā mazulis lielajā pasaulē.