Profils:

Search
Close this search box.

Kārts  Kausu bruņinieks nozīme Taro kāršu sistēmā

Kausu bruņienieks nozīme tarokartis.lv

Kausu bruņinieks

Vispārīgā nozīme

Kādas īpašības piemīt bruņiniekam? Protams, romantika, sirsnība, drosme un mērķtiecība. Ja veicat zīlēšanu par kādu konkrētu cilvēku, tad šīs īpašības ir raksturīgas šim cilvēkam. Cilvēks ir uzticīgs saviem principiem un ideāliem, vienmēr seko savam sapnim, ir ļoti jūtīgs un taktisks. Dzīvē šis cilvēks jau ir pilngadīgs, taču nav sasniedzis brieduma gadus. Viņš ir ļoti talantīgs, ar visu entuziasmu var nodoties karjerai. Viņam ir sava vērtību sistēma un savs priekšstats par morāles standartiem. Kausu bruņinieks var norādīt uz jaunu tikšanos, kas būs ļoti auglīga un romantiska. Vai arī tas būs draugs, kurš atnesīs sev līdzi jaunas patīkamas sajūtas, pārdzīvojumus, pārsteigumus. Tikšanās laikā šis cilvēks var izteikt piedāvājumu, no kura nebūs viegli atteikties, tāpēc neatsakieties. Kārts var norādīt arī uz jaunu iepazīšanos, uzaicinājumu uz ballīti, atvaļinājumu ar draugiem, radu apciemošanu. Intuīcijai ir ļoti svarīga loma. ieklausieties savā intuīcijā un tā aizvedīs Jūs pareizajā virzienā.

Nozīme situācijās

Iespējams, ka iepazīsieties ar cilvēku, kurā kaislīgi iemīlēsieties vai arī satiksiet cilvēku, kas jums atnesīs jaunas emocionālas izjūtas. Iespējams, ka saņemsiet piedāvājumu, no kura nespēsiet atteikties. Vai arī jūs gaida atpūta labāko draugu kompānijā. Visticamāk, jūs saņemsiet ielūgumu uz kādu pasākumu, kur jūs sagaida kāda ļoti svarīga iepazīšanās. Jums vajag ieklausīties sevī un pārstāt dancot pēc citu stabules. Dotajā brīdī jūs raksturo jutekliskums, sava veida ideālisms un maigums, kas patreiz viennozīmīgi ir jūsu trumpji.
Patīkama cilvēka ierašanās, aplidošana, rokas un sirds piedāvājums, sabiedriskas izklaides, ļoti patīkama, bet ne pārāk droša kompānija. Tikšanās ar Kausu bruņinieku.

Darbs

Labi sakārtots bizness, nauda – viduvēja. Šovbizness, modeļu bizness, psiholoģija, mūzika, dejas, filosofija.

Veselība

Ātra izveseļošanās.

Attiecības

Mīlestība, daudz romantikas, fantāzijas, ir jūtas, skaistums.

Cilvēka psihotips

Ūdens stihijs. Zivis. Gaišmatains, skaists jauns cilvēks. Ļoti apburošs, maigs, gādīgs. Palīdz un jūt līdzi.

Padoms, brīdinājums

Iesaka pieņemt piedāvājumu. Brīdina nedarīt cēlus žestus, ja tie ne pie kā nenovedīs.

Jā vai nē

„Jā”. Uzradīsies jauna iepazīšanās, kārdinošs piedāvājums.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam

Kārts apgrieztā nozīme

Iespējams, ka saņemsiet piedāvājumu, kas būs pārāk vilinošs, lai izrādītos patiesība. Visticamāk, kāds no apkārtējiem jums melo. Ja jums vajag kaut ko parakstīt, ļoti uzmanīgi visu izlasiet, īpaši to, kas rakstīts ar sīkiem burtiem, jo pastāv ļoti liela iespēja, ka jūs grib apkrāpt. Jums jāpārstāj būt pārāk pasīvam un jābeidz pakļauties citu cilvēku ietekmei. Vislabāk jums būtu konsultēties ar cilvēku, kam tiešām uzticieties vai ar cilvēku no malas. Iespējams, ka jūs sagaida domstarpības ar mīļoto cilvēku.
Melīgi piedāvājumi, kopējs nepareizs lēmums, spriedums. Emocionāla atkarība. Dažkārt kavēšanās ierodoties. Tikšanās ar apgrieztu Kausu bruņinieku.

Agrieztā nozīme: Darbs

Neslikts, tukši solījumi, apmāns, atteikšanās no sadarbības.

Agrieztā nozīme: Veselība

Saslimšanas risks ar veneriskām slimībām.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Nenopietnas attiecības. Viņam nedrīkst ticēt.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Cinisks, lišķīgs. Viņam nedrīkst ticēt. Ļoti labi pazīst un jūt cilvēkus. Liels magnētisms, kas viņam ir pluss, bet citiem mīnuss. Nosliece uz seksuālām izvirtībām.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka vai nu atteikties no piedāvājuma, vai nu pašam izmantot savu šarmu. Brīdina, ka varat nokļūt situācijā, no kuras grūti izkļūt.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

„ Nē”. Apšaubāms piedāvājums, prasmīgs acu aizmālētājs.