Profils:

Search
Close this search box.

Kārts  Kausu karaliene nozīme Taro kāršu sistēmā

Kausu karaliene nozīme tarokartis.lv

Kausu karaliene

Vispārīgā nozīme

Kausu karaliene simbolizē panākumus, pateicoties spēcīgai intuīcijai. Cilvēka dzīvē, kuram šī kārts ir kritusi, parasti ir precīza priekšnojauta par gaidāmajiem notikumiem. Spēcīga intuīcija, gaišredzība. Raksturo cilvēku, kas dod priekšroku paļauties uz intuīciju, nevis uz loģiku. Šāds cilvēks var radīt iepsaidu, ka ir atrauts no realitātes un nav no šīs pasaules. Mēdz lidināties sapņu pasaulē un fantazēt. Kausu karaliene norāda uz vēlmi pēc mīļotā cilvēka vai attiecību uzlabošanos ar partneri, ar kuru zudusi garīgā saikne. Jums var būt tieksme uz pašaizliedzību. Jums būs nepieciešama palīdzība no apkārtējiem, kas var dot gudru padomu un sniegt visu iespējamo palīdzību.

Nozīme situācijās

Iespējams, ka jums vajag ielūkoties savā dvēselē un noskaidrot, kuras no jūsu dvēseliskajām īpašībām ir novedušas jūs pie esošā notikuma. Ieklausieties savā intuīcijā un priekšnojautā, tas var jums palīdzēt atrisināt esošo situāciju. Jūsu zemapziņa jums sūta noteiktus signālus, tāpēc pievērsiet īpašu uzmanību saviem sapņiem. Visticamāk, ka jums nāks palīgā jūsu labākais draugs, vai arī jūs varēsiet izrādīt savas rūpes draugam. Iespējams, ka turpmākajās situācijās lielu lomu nospēlēs jūsu māte vai sieviete, kas viņu aizstāj.
Mājīgums, siltums, mājas atmosfēra. Dziļa iedziļināšanās problēmā, palīdzība, miers, mierinājums. Tikšanās ar Kausu karalieni.

Darbs

Ienākumi ir, attīstība arī. Skolotājs, sabiedriskā ēdināšana, mūzika, literatūra, dzeja. Okultās zinības. Psiholoģija, filosofija, reliģija, misticisms. Rokdarbi, darbs ar audumiem. Labas saimnieces.

Veselība

Tendence uz tūskām, svara pieaugums, vāji noritošas hroniskās slimības.

Attiecības

Harmoniskas, dažkārt viņa ir pārāk mātišķa.

Cilvēka psihotips

Ūdens. Vēzis. Sapņaina blondīne. Ļoti emocionāla. Baidās tikt atraidīta. Ievainojama, jūtīga. Citiem simpatizē. Attīstīta iztēle, laba atmiņa. Māte, vecmāmiņa, audzinātāja.

Padoms, brīdinājums

Iesaka izrādīt maksimālas rūpes, palieciet uzticīgs savām jūtām. Brīdina nepieņemt vēlamo par esošo.

Jā vai nē

„Jā”. Jums kāds palīdzēs, ņems aktīvu dalību.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam

Kārts apgrieztā nozīme

Iespējams, ka noteiktu problēmu risināšanā jums traucē jūsu emocijas. Jūs māna vai arī jums vienkārši trūkst kādas jums ļoti svarīgas informācijas. Nevajag ieklausīties to cilvēku padomos, par kuriem jūs šaubieties. Ļoti uzmanīgi vērojiet tos cilvēkus, kas dod jums padomus, iespējams, ka kāds grib jums kaitēt. Ja vaicājāt par mīlestību, tad, iespējams, cilvēks, kuru mīliet, nav pret jums atklāts un jūs ļoti drīz viņā vilsieties. Iespējams, ka jums ir savstarpējās atkarības attiecības. Vai arī jūs sevi upurējiet cilvēkam, kas to nav pelnījis. Iespējams, ka jūs atbalstiet kāda atkarību, kas vēlāk var uz jums negatīvi atsaukties. Ja izklājumā pārējās kārtis ir negatīvas, tad šīs kārts parādīšanās apgrieztā pozīcijā var norādīt uz fatālu atkarību, kas var atnest milzum daudz nepatikšanu.
Rūpju un atbalsta trūkums, bēgšana no problēmas, pieķeršanās pagātnes nelaimēm. Nakts murgi. Neapmierinātas mīlestības vēlmes. Tikšanās ar apgrieztu Kausu karalieni.

Agrieztā nozīme: Darbs

Naudas nav, pilnīgs haoss lietās, attīstības nav, juceklis.

Agrieztā nozīme: Veselība

Saindēšanās ar medikamentiem, aizliegtām vielām, psihiskas novirzes.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Sevis pazaudēšana, trūkst izpratnes, pieprasa pateicību.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Aizvainojama, raudulīga, tendence uz izmisumu. Sagroza informāciju, liekulība. Divdomība. Mēdz būt netikla, negodīga. Var lietot alkoholu, tieksme uz bohēmiskiem tusiņiem.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka atrast sevi, nelīst citu darīšanās, netaisīt histērijas, nesagrozīt informāciju. Brīdina, ka jūs var nosmacināt ar rūpēm un mīlestību.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

„Nē”. Daudz un dažādi neprognozējami notikumi un nervu satricinājumi.