Profils:

Search
Close this search box.

Kārts  Kausu karalis nozīme Taro kāršu sistēmā

Kausu karalis nozīme taro kārtis lv

Kausu karalis

Vispārīgā nozīme

Kausu karalis simbolizē pieķeršanos dzimtenei un mājām. Kausu karalis ir pozitīva kārts un simbolizē krīzes pārvarēšanu un jauna pozitīva posma sākumu, noturīgas attiecības vai laulību, starp partneriem izveidosies spēcīga emocionāla saikne un uzticēšanās. Ja runa iet par personu, tad kārts simbolizē godīgu, nobriedušu, veiksmīgu un atbildīgu vīrieti. Viņš ir ļoti saprātīgs un godīgs pret visiem, pieņem gudrus lēmumus. Pateicoties savai izglītībai un audzināšanai, viņš prot atstāt iespaidu uz savu iecerēto. Varas, goda, taisnīguma, saprātīgas un apzinātas darbības iemiesojums. Kāds no apkārtējiem var palīdzēt nesautīgi atrisināt kādas Jūsu dzīves problēmas. Viss, kas Jums ir jādara – tikai jālūdz palīdzība.

Nozīme situācijās

Iespējams, ka izglītots un kulturāls cilvēks jūs uzklausīs un dos derīgu padomu. Vai arī otrādi, jums nāksies uzklausīt kādu no saviem draugiem un dot padomus. Jūs esiet nokļuvis tādā situācijā, kad no jums sagaida līdzcietību un rūpes. Iespējams, ka jūs atradīsiet sapratni emocionāli stabilā, nobriedušā vīrietī. Viņš jums spēs dot labu padomu, kas balstīsies uz viņa personīgās pieredzes. Iespējams, ka jūsu tēvs vai cilvēks, kas viņu aizstāj, esošajā situācijā nospēlēs ļoti svarīgu lomu jūsu dzīvē.
Nepieciešams izrādīt rūpes. Labs padoms jūtu lauciņā. Tikšanās ar Kausu karali.

Darbs

Stabils ar labiem ienākumiem. Ideoloģija, psiholoģija, reliģija. Humanitāro zinātņu pasniedzējs. Tiesību zinātne. Māksla, meditācija. Mediumi, ekstrasensi, zīlnieki, dziednieki.

Veselība

Laba. Psihosomatiskās slimības.

Attiecības

Tēvišķas. Daudz siltuma, rūpju, maiguma, uzmanības. Vadošā loma attiecībās. Demonstrē aizbildniecību. Tieksme audzināt. Dažkārt pats var būt noslēgts.

Cilvēka psihotips

Ūdens. Skorpions. Gaišmatains vai sirms. Augsts jūtīgums, radošās spējas. Romantisks, maigs, poētisks, smalkjūtīgs. Tēvs, aizbildnis. Radinieks (kausi ir radinieku kārtis). Iesaistās citu dzīvē, gādīgs, uzklausa apkārtējos. Viņš nomierina un atslābina. Augstsirdīgs.

Padoms, brīdinājums

Iesaka ņemt lietu savā gādībā. Ļauties emocijām, palikt uzticīgam savām jūtām. Brīdina, ka pārlieks maigums un uzticēšanās var jums kaitēt.

Jā vai nē

„Jā”. Jums būs darīšanas ar līderi. Iespējams, ka jums uzradīsies aizbildnis.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam

Kārts apgrieztā nozīme

Iespējams, ka padoms, ko jūs gaidiet no profesionāļa, nenovedīs pie vēlamā rezultāta. Iespējams, ka kāds jūs izmanto, spēlējot uz jūsu jūtām, lai panāktu kādus savus tālejošos mērķus. Pastāv ļoti liela iespēja, ka esiet nokļuvis krāpnieka rokās. Iespējams, ka jūs grib apmānīt. Ja jūsu dzīvē tikko ir ienācis apburošs vīrietis, jums vajag uzmanīties, jo viņš vēlas jūs ievilkt aupšaubāmos darījumos, kas neko vairāk kā nepatikšanas jums nedos. Ja jums ir ticis izteikts pārāk kārdinošs piedāvājums, tad, iespējams, jūs grib apkrāpt. Nepiekrītiet tamlīdzīgiem piedāvājumiem.
Aizbildniecības zaudējums. Nepatikšanas dēļ nepareizi veidotām attiecībām, dēļ alkoholisma. Tikšanās ar apgrieztu Kausu karali.

Agrieztā nozīme: Darbs

Zaudējumi. Savējo bīdīšana, protekcionisms. Galvenā plāna trūkums.

Agrieztā nozīme: Veselība

Spēka izsīkums dzerstiņos un ballītēs.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Ļoti sarežģītas laulības. Daudz liekulības un melu. Cilvēks nevēlas uzņemties atbildību, lupata. Nolaidīgs tēvs.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Nenobriedusi emocionalitāte, gribas trūkums. Vājums, alkoholisms, narkomānija. Zaudēts, izbalējis spožums. Liekulis ar dubultmorāli, divkosīgs. Vājums, kas slēpjas aiz ārēja bravurīguma. Pašapmāns. Dažkārt valkā bezrūpības un vienaldzības masku.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka – vai nu nevajag jums nevienu atbalstīt, vai nu neceriet uz atbalstu. Brīdina, ka zaudēsiet abalstu.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

„Nē”. Jūsu autoritāte var sašķobīties, vai arī, jūs zaudēsiet sakarus.