Profils:

Search
Close this search box.

Kārts  Kausu pāžs nozīme Taro kāršu sistēmā

Kausu pāžs nozīme tarokartis.lv

Kausu pāžs

Vispārīgā nozīme

Kausu pāžā parādīšanās izklājumā, norāda, ka Jums, vai cilvēkam par, ko zīlējat ir labi attīstīta intuīcija. Cilvēks spēs labi saredzēt peļņas potenciālu un projektu perspektīvu. Jūs sagaida jauni, vilinoši piedāvājumi, kas sniegs ne mazums pozitīvu emociju. Jūsu darbs un talanti tiks pelnīti atzīti. Kausu pāžš var norādīt uz iespējamu paaugstinājumu, kontaktu nodibināšanu ar kādu ietekmīgu personu. Kārts simbolizē uzticamu darbinieku un noderīgu cilvēku, uz kuru var paļauties. Lietišķās situācijās partneri šādu cilvēku sagaida ar atplestām rokām, labprāt sadarbojas, tāpēc var gaidīt kārtējos panākumus.

Nozīme situācijās

Iespējams, ka drīz saņemsiet ziņas par bērna piedzimšanu vai gatavošanos kāzām. Šīs kārts parādīšanās runā par drīzu, emocionāli priecīgu notikumu. Iespējams, ka jums sākas jaunu izjūtu vai attiecību periods. Tas ir emocionālās atdzimšanas periods. Varbūt jums sākas jauns romāns vai arī jūs iepazīsieties ar kādu jums ļoti patīkamu cilvēku. Jūs sagaida jauns emocionālās attīstības un emocionālā brieduma periods. Iespējams, ka jums nāksies iemācīties uzticēties savām jūtām. Gudrs un juteklisks jauns cilvēks var atnest jums priecīgas ziņas. Ja esiet izlēmis mainīt darbu, tad jums jāpievērš īpaša uzmanība savstarpējām attiecībām ar jauniem kolēģiem. Varbūt kāds bērns vai vairāki bērni spēlēs ļoti lielu lomu jūsu tālākajā dzīvē.
Labas ziņas, visbiežāk saistītas ar ģimeni vai radiem. Neliels piedāvājums (piemēram, vakariņas restorānā). Var būt neliela dāvana. Var nozīmēt bērna kāzas vai uzaicinājumu uz kristībām. Radoši bērni. Tikšanās ar Kausu pāžu.

Darbs

Neliels bizness, maza reklāma, ne pārāk liela nauda. Jaunie aktieri, jauns kolektīvs. Mākslas nozare, medmāsas, sanitāri, oficianti.

Veselība

Psihiskas saslimšanas, bremzēšana, nepilnīga attīstība, bērnu slimības.

Attiecības

Radīsies iespēja iemīlēties, draudzības un izlīgšanas žests, jauna ģimene attiecībās.

Cilvēka psihotips

Gaišmatains, gaišacains bērns. Kārtīgs, centīgs, sapņains, romantisks, uzticās citiem. Mīlīgs un kaprīzs.

Padoms, brīdinājums

Iesaka izmantot piedāvāto iespēju. Brīdina neticēt glaimīgām uzslavām un solījumiem.

Jā vai nē

Biežāk „ Jā”. Vai nu būs laba izdevība, vai nu jūsu sabiedrībā var uzrasties bērnišķīgs cilvēks.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam

Kārts apgrieztā nozīme

Varbūt jūs tagad ļoti satrauc jūsu bērna emocionālais stāvoklis. Visticamāk, jūs saprotiet, ka pats esiet viņu izlutinājis vai arī jūs pats esiet izlutināts bērns. Jūsu nedisciplinētība, slinkums, kaprīzes un nepastāvība rada jums noteiktas problēmas. Visdrīzāk, jūs nepietiekami izmantojiet savas iespējas, kuras jums tikušas burtiski uzdāvinātas. Problēmas var radīt jūsu neaudzinātā un bezceremoniālā uzvedība. Iespējams, ka jūs tērējiet savu laiku un enerģiju tukšiem sapņiem un dzīvojiet nereālā pasaulē.
Nepatīkamas ziņas, neveiksmīga iespēja, meli, uzupurēšanās dēļ bērniem (bezjēdzīga), emocionāli nenobriedis. Tikšanās ar apgrieztu Kausu pāžu.

Agrieztā nozīme: Darbs

Bizness nesokas dēļ slinkuma, vai arī sokas slikti, krāpšanās, mānīšanās, visāda veida lieki šķēršļi.

Agrieztā nozīme: Veselība

Bērnu slimības, kas norisinās smagi.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Nenopietnas, nevajag ticēt solījumiem.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Sarežģīts bērns, nekomunikabls, ierāvies sevī, nepārliecināts par sevi, kompleksains, var būt nelaimīgs mīlestībā. Ir divi varianti: 1) vienkārši ar biezu ādu, 2) uzpērkams, lišķīgs un melīgs cilvēks.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka atbrīvoties no nevajadzīgām saiknēm, esiet viltīgāks. Brīdina neiesaistīties svešās spēlītēs.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

„ Nē”, variet kļūt par viltnieka upuri.