Profils:

Search
Close this search box.

Likteņa skaitlis numeroloģijā

Dalīties Facebook
Pārsūtīt WhatsApp
Dalīties Twitter
Dalīties Linkedin

Likteņa skaitlis parāda mūsu dzīves jēgu un mērķus.

Kā iegūst likteņa skaitli?

Likteņa skaitli iegūst saskaitos visus dzimšanas datuma skatiļus un noreducējot līdz vienam ciparam. Aprēķini savu likteņa skaitli un citus skaitļus, izmantojot TaroKartis.lv izstrādāto bezmaksas numeroloģijas kalkulatoru.

Likteņa skaitlis 1

Rakstura īpašības.
Cilvēki, kuru likteņa skaitlis ir viens, ir dzimuši līderi. Vienieniekiem ir vēlme būt priekšgalā un izcelties no pelēkās masas. Viņi ir spilgti individuālisti, kuriem savs “Es” vienmēr ir pirmajā vietā. Ļoti aktīvi, ambiciozi, oriģināli un neatkarīgi cilvēki, kuri spēj iet pāri galvām, lai sasniegtu savus mērķus.

Stiprās puses.
Pārliecība par sevi, nepieredzēta mērķtiecība, drosme, enerģija un pozitīvs dzīves redzējums, godīgums un cēlums ir tās īpašības, ar kurām vieninieks ir apveltījis cilvēkus ar likteņa skaitli viens. Tiek uzskatīti par izturīgiem optimistiem ar labu humora izjūtu. Cilvēki, kas dod priekšroku darbam ar prātu. Pēc dabas talantīgi, un prot šo talantu virzīt radošā virzienā.

Trūkumi.
Cilvēki ar likteņa skaitli 1, izceļas ar apskaužamu spītību, stūrgalvību, pārmērīgu tiešumu un augstprātību. Viņi ir savtīgi, nepacietīgi, ciniski, bieži vien pārāk agresīvi. Vieninieks mīl varu un mēdz citus noliekt zem sevis, var būt raksturīgas diktatoriskas manieres. Var būt grūtības uztvert kritiku, viņi nezina, kā atzīt, ka ir kļūdījušies. Netrūkst iedomības, nosliece uz slinkumu.

Uzdevums:
būt līderim un iedvesmotājam, uzlādējiet apkārtējos ar savu entuziasmu, aiciniet viņus rīkoties.

Likteņa skaitlis 2

Rakstura īpašības.
Sadarbība un partnerība ir divi vārdi, kas visprecīzāk raksturo cilvēkus, kuru likteņa skaitlis ir 2. Divinieki ir dzimuši diplomāti un miera uzturētāji. Tiecieties pēc harmonijas, viegli izejiet uz kompromisiem.

Stiprās puses.
Divnieki ir līdzsvaroti, vērīgi, maigi un pacietīgi cilvēki. Viņi ir laipni, pieticīgi, taktiski, nav konfliktējoši, prot dalīties savā siltumā. Mierīgi, apdomīgi un apveltti ar analtisko domāšanu. Divnieku cilvēki labi spēj atrisināt citu cilvēku konfliktus, radot ap sevi miera un harmonijas atmosfēru. Viņi ir apveltīti ar iedzimtām psiholoģiskām spējām.

Trūkumi.
Divnieki ir nelabojami sapņotāji, kuri bieži lidinās mākoņos. Viņi ir kautrīgi un neizlēmīgi, var pietrūkt gaumes un nepraktiskuma. Tieksme uz straujām garastāvokļa maiņām. Divniekiem trūkst iniciatīvas un pārliecības, mazākās neveiksmes liek viņiem krist pesimismā un izmisumā. Tas viss reālajā dzīvē bieži vien pārvēršas par mazvērtības kompleksu cilvēkiem ar likteņa skaitli 2.

Uzdevums:
pieņemt dzīvi tās dabiskajā formā, pielāgoties tai, izvairīties no galējībām.

Likteņa skaitlis 3

Rakstura īpašības.
Talants un realizācija ir vārdi, kas vislabāk raksturo cilvēkus, kuru likteņa skaitlis ir trīs. Trijnieku dabiskais talants bieži veicina to, ka šie cilvēki savu dzīvi saista ar radošām profesijām. Trijnieki ir apveltīti ar asu prātu un zinātkāri, atjautību un attīstītu intuīciju, dinamismu un optimismu. Viņiem ir milzīga iekšējā enerģija, kas vienkārši neļauj sēdēt u vietas.

Stiprās puses.
Trijniekiem ir tāds raksturs, kas pievelk apkārtējos kā magnēts. Viņi burtiski izstaro šarmu, patīk būt uzmanības centrā, ir daiļrunīgi un pievilcīgi. Ļoti draudzīgi un komunikabli cilvēki. Trijnieki novērtē sirsnību un godīgumu, draudzība viņiem nav tukša frāze. Cilvēki, kuru likteņa skaitlis ir 3, izceļas ar neparastu dāsnumu, bieži ir pat pārlieku dāsni nevietā.

Trūkumi.
Trijniekus raksturo nepacietība un pārmērīga emocionalitāte, aizkaitināmība un lepnums. Nosliece uz greizsirdību un lielīšanos. Diezgan pļāpīgi, nebaidās piedalīties tenku izplatīšanā. Viņi bieži tērē savu talantu, enerģiju un laiku. Viņiem patīk tērēties.

Uzdevums:
dot un saņemt mīlestību, kalpot par iedvesmu apkārtējiem cilvēkiem.

Likteņa skaitlis 4

Rakstura īpašības.
Cilvēki, kuru likteņa skaitlis ir 4, ir nopietni, stabili, uzticami un atbildīgi. Četrinieki izceļas ar līdzsvaru un centību, neatkarību un piesardzību, viņiem patīk kārtība un stabilitāte.

Stiprās puses.
Četriniekus raksturo drosme un apņēmība, bet viņiem nepatīk riskēt. Pieklājība, atturība un nopietnība, augsta morāle, centība un precizitāte, spēja veikt rutīnas darbus – ar to četrinieki atšķiras uz citu cilvēku fona. Četriniekiem piemīt īpašības, kas piemērotas biznesa veidošanai. Vīrieši, kuru likteņa skaitlis ir 4, ir cilvēki, kuriem rokas aug no pareizās vietas: viņi var salabot lietas, pārzin mehāniku.

Trūkumi.
Četrinieki var būt nepacietīgi un spītīgi, slinki un neveikli. Nosliece uz izmisumu un pesimismu. Dažreiz viņiem trūkst pašpārliecinātības. Attiecībā uz saviem radiniekiem un draugiem četrinieki bieži izrāda autoritāti un stingrību.

Uzdevums:
iedvest apkārtējos cilvēkos pastāvības un drošības sajūtu.

Likteņa skaitlis 5

Rakstura īpašības.
Avantūrisms un riska mīlestība, impulsivitāte un mobilitāte, dzīvespriecīgums un enerģija, neparedzamība un ekscentriskums, brīvības un neatkarības mīlestība ir vārdi, kas labi raksturo cilvēkus, kuru likteņa skaitlis ir 5.

Stiprās puses.
Piecinieki ir cilvēki, kuri nekādīgi nevar nosēdēt uz vietas. Viņi ir ļoti aktīvi, dinamiski, nemitīgi virzās uz priekšu un vienkārši dievina pārmaiņas. Tieksme pēc visa jaunā vada viņu dzīves ceļu. Viņiem nav grūti kļūt par jebkura uzņēmuma dvēseli.

Trūkumi.
Pieciniekiem nepatīk rutīnas darbs, tāpēc viņi bieži uzņemas vairākus uzdevumus vienlaikus un veic tos diezgan nepiespiesti. Pieciniekus raksturo nepastāvība un vieglprātība. Ne vienmēr var paļauties uz šiem cilvēkiem. Šie cilvēki var uzvesties ekscentriski, mīl sajūsmu, bieži ir greizsirdīgi un skaudīgi.

Uzdevums:
motivēt citus rīkoties.

Likteņa skaitlis 6

Rakstura īpašības.
Uzticamība un stabilitāte, laipnība un sirsnība, neticams magnētisms ir īpašības, kas raksturo cilvēka, kura likteņa skaitlis ir 6, personību. Viņi tiecas pēc harmonijas. Spējīgi uz līdzjūtību, empātiju.

Stiprās puses.
Cēli un draudzīgi, mierīgi un smalki, laipni un cilvēcīgi, sešinieki bauda citu uzticību. No šīm personībām burtiski elpo siltums, ar viņiem kopā pavadt laiku ir droši un jautri. Viņi ir pazemīgi un mierīgi.

Trūkumi.
Neskatoties uz visu pozitīvo īpašību kopumu, sešinieki ir atriebīgi un ļaunatminīgi. Dažreiz var būt pārāk izvēlīgi, īgni, un nepastāvīgi. Viņi var būt slinki un pasīvi.

Uzdevums:
rūpes par mīļajiem, palīdzība tiem, kam tā nepieciešama, siltas, mājīgas, ģimeniskas vides radīšana.

Likteņa skaitlis 7

Rakstura īpašības.
Likteņa skaitlis 7 ir vientuļnieku un domātāju skaitlis. Septiņi ir noslēpumains skaitlis. Septītnieki tiecas uz nepārtrauktu garīgo attīstību, iegūt jaunas zināšanas, iepazīt pasauli un atklāt tās noslēpumus. Septītnieki ir intelektuāļi, apveltīti ar oriģinalitāti un daudziem talantiem. Filozofi, kuriem dzīves materiālais aspekts ieņem vienu no pēdējām vietām.

Stiprās puses.
Septiņniekiem ir zinātkārs analītisks prāts, attīstīta intuīcija. Viņi ir ļoti vērīgi – no viņu uzmanības neko nevar noslēpt. Septītnieks dod priekšroku garīgajam darbam, nevis fiziskajam. Septītnieki ir ļoti pacietīgi un neatkarīgi, spilgti individuālisti. Noslēgti, patīk vientulība.

Trūkumi.
Tā kā septītnieki dod priekšroku vientulībai, viņi var būt vēsi, savrupi un nepieejami. Viņu biežākie pavadoņi ir pesimisms un izmisums, kas laika gaitā var izraisīt depresīvus stāvokļus. Septtnieks ir pakļauts nepatiesībai, piesardzībai un nežēlībai, maldināšanai un pat nodevībai. Viņi var kļūt par alkoholiķiem. Bieži viņi izrādās dedzīgi fanātiķi.

Uzdevums:
nodot savas zināšanas, pielietot tās cilvēces labā; sasniegt iekšējo pilnību un būt par piemēru cilvēkiem, kas tiecas pēc intelektuālās un garīgās evolūcijas.

Likteņa skaitlis 8

Rakstura īpašības.
Astotnieks apvelta cilvēkus ar tieksmi pēc sasniegumiem, kas saistīti ar materiālo bagātību, panākumiem, varu un naudu. Astotnieki ir uzņēmīgi, dod priekšroku materiālajam, nevis garīgajam. Viņiem piemīt līdera īpašības, viņi spēj īstenot idejas.

Stiprās puses.
Astotnieki ir neatlaidīgi un spēcīgas gribas cilvēki. Viņi ir izgudrotāji un ir oriģināli, neatkarīgi un ambiciozi, drosmīgi un nelokāmi, uzticami un praktiski cilvēki. Viņiem ir labas darbaspējas. Astotnieku raksturs ir enerģisks un kaujiniecisks. Astotnieki ir nesatricināmi, pašpārliecināti reālisti. Strādīgi, nebaidās no nogurdinoša darba, izceļas ar pacietību, neatlaidību un mērķtiecību. Viņi zina, kā uzņemties atbildību par savu rīcību un vārdiem.

Trūkumi.
8 raksturīga pārmērīga tieksme pēc varas un bagātības. Var būt apsēsti egoisti, narcistiski un neprognozējami ciniķi, kuriem nepatīk paklausīt, bieži spēlējoties ar citiem cilvēkiem. Viņi ir ļoti spītīgi un nelokāmi. Diezgan neuzmanīgi. Viņi ir apveltīti ar spēju pelnīt, bet ar nopelnītajām finansēm rīkoties nemaz neprot.

Uzdevums:
iemācīties izmantot savu enerģiju un pozitīvās īpašības citu labā, censties ne tikai savā, bet arī citu labā.

Likteņa skaitlis 9

Rakstura īpašības.
Līdzjūtība un humānisms ir galvenās īpašības cilvēkiem, kuru likteņa skaitlis ir 9. Devītnieki ir romantiķi un sapņotāji, kas ieradušies šajā pasaulē, lai sniegtu savu mīlestību un empātiju citiem cilvēkiem. Inteliģenti cilvēki, kuriem ir spēcīga griba, dzīvs prāts un iedzimtas novērošanas spējas. Devītnieki ir brīvību mīloši cilvēki, kuri necieš piespiešanu un savas neatkarības ierobežojumus.

Stiprās puses.
Deviņnieki prot radīt par sevi labu iespaidu, piesaistīt cilvēkus sev, viegli iekarot kāda cita uzticību un simpātijas. Viņiem raksturīgs takts, smalkums un pieklājība. Citu acīs viņi izskatās sabiedriski, draudzīgi un dzīvespriecīgi. Devītniekiem ir neatlaidīgs, kaujiniecisks un stingrs raksturs, dominējošs raksturs un liels iekšējais potenciāls.

Trūkumi.
Var būt pārlieku jūtīgi un kaprīzi un agresīvi. Viņi ir nepacietīgi, savtīgi, pakļauti izmisumam un neizlēmībai. Neaizsargāti pret atkarībām (smēķēšana, alkoholisms, narkomānija, vielu lietošana).

Uzdevums:
apgaismot un padarīt cildenāku apkārtējo cilvēku dzīvi, palīdzēt viņiem atrast pareizo dzīves jēgu, kalpot par patiesas mīlestības un augstsirdības piemēru.

Likteņa skaitlis 11

11 ir meistara skaitlis. Cilvēki, kuru likteņa skaitlis ir meistara skaitlis 11, ir neatkarīgi individuālisti, līderi un jaunu lietu aizsācēji. Līdz ar to viņiem nav svešs komandas gars un draudzība, tieksme pēc miera un harmonijas. Ssapņotāji un ideālisti, kuri paļaujas uz savu dzīves pieredzi un interesējas par Visuma noslēpumiem. Tomēr viņi ir vairāk vērsti uz savu iekšējo pasauli, nevis uz sabiedrības dzīvi. Vienpadsmitniekiem patīk būt uzmanības centrā un bieži vien viņi kļūst populāri. Viņi ir drosmīgi, bet bieži vien nemierīgi, pakļauti bailēm un dažādām fobijām.

Mērķis:
pilnveidot godīgumu un godīgumu sevī, vadīt cilvēkus, pamatojoties uz savu pieredzi, mācīt viņiem garīgās patiesības.

Likteņa skaitlis 22

Cilvēki, kuru liktens skaitlis ir 22, ir dabiski vadītāji ar apskaužamām organizatoriskām spējām. Meistars numurs 22 apvelta ar vēlmi pēc lieliem projektiem un to realizācijas sabiedrības labā. Radoši cilvēki, kuri produktīvi sapņo un zina, kā īstenot savus sapņus. Viņi ir nopietni un strādīgi, uzticīgi citiem. Cilvēku ar likteņa skaitli 22 vājā puse bieži ir slikta veselība, kuru viņi ir spiesti stiprināt. Viņiem ir arī grūti izturēt dažāda veida šķēršļus, kad viņu dzīvē un darbībā to ir pārāk daudz, tāpēc viņi var zaudēt atbalsta sajūtu.

Mērķis:
ienest garīgo materiālajā pasaulē, iemācoties pacietību, bezbailību un disciplīnu.

Likteņa skaitlis 33

Empātija, līdzjūtība un palīdzība citiem ir tās īpašības, kas visprecīzāk raksturo cilvēkus, kuru likteņa skaitlis ir 33. Meistara numurs 33 burtiski izstaro siltumu un gaismu, kas daudziem liek tai sekot. Viņi pārstāv mīlestību tās sirsnīgākajā un patiesākajā formā. Viņu vājā puse ir nespēja skaidri izteikt savas vajadzības. Cilvēki ar numuru 33 bieži cenšas atrisināt visas cilvēces problēmas, pilnībā aizmirstot par sevi un tādējādi ātri izdegot. Viņiem sava enerģija jāvirza uz garīgās un emocionālās harmonijas sasniegšanu.

Mērķis:
iegūt iespēju kalpot cilvēcei, vispirms iemācoties mīlēt un dziedināt sevi ar mīlestības enerģiju.