Profils:

Search
Close this search box.

Mīlestības maģija

Dalīties Facebook
Pārsūtīt WhatsApp
Dalīties Twitter
Dalīties Linkedin

Buramvārdi sievietēm: Lai saņemtu vīriešu uzmanību

Jums būs nepieciešams ūdens. Ar šo ūdeni pēc tam jāmazgā seju un ķermeni. Buramvārdi jāsaka uz ūdeni.

Nostāšos es, Dieva kalpone (vārds), Dieva priekšā pārkrustoties, Iziešu es nevis pa durvīm, bet logu, Ārā nav ne gaišs, ne tumšs. Iešu pa dzelteniem krastiem, pie krastiem tek strauja upe. Nomazgāšos, noslaucīšos, trīs reiz trīs reizes pārkrustīšos: Dod, Dievs, skaistumu, mīlošām sirdīm satraukumu. Par visām draudzenēm es būtu pievilcīgāka, Jaukāka un iekārojamāka puišiem, Visi uz mani skatītos un lūkotos, Apkamt un noskūpstīt vēlētos, Preciniekus pie manis sūtītu, pie sevis par sievu sauktu. Esiet, mani vārdi, stipri un lipīgi. Visiem maniem vārdiem atslēga, Visiem maniem vārdiem slēdzene. Tagad, vienmēr un mūžīgi mūžos. Āmen.

Rituāls vīriešiem: lai iemantotu sieviešu uzmanību

Lai piesaistītu sieviešu uzmanību jums jānolasa šie īpašie buramvārdi. Tikai šim rituālam jums būs vajadzīgs vēl viens cilvēks, kas Jums palīdzēs. Apsēdieties uz krēsla, bet palīgam vajag jūs apdūmot ar aizdedzinātas apses slotiņas palīdzību un lasīt šos vārdus:

Apdūmoju un apdullinu, Līgavas Dieva kalpam (vārds) pievilinu. Ej milzu slava par līgavaini, Dieva kalpu (vārds). Lai viņš ir gaišs, pamanāms un derīgs, Labs un bagāts, par vīru paņemts. Dieva Tēva, Dēla un Svētā Gara vārdā. Āmen. 

Lai atbrīvotos no greizsirdības

Šis rituālam Jums būs nepieciešama svece. Pusi sveces nodedziniet baznīcā, bet otrai pusei jānodeg pie Jums mājās. Pērkot sveci ievērojiet šo kārtību: naudu dodiet ar labo roku, sveci ņemiet ar kreiso. Baznīcā sveci turiet kreisajā rokā, bet mājās labajā. Pirms nodzēst sveci, sakiet šos vārdus:

Kā tava, Dieva kalpa (vārds), svece izdega, Tā arī tava grizsirdība izdzisa. Āmen.

Lai noņemtu pieburšanu

Paņemiet daudz ēdienu un lasiet virs tā zemāk redzamos vārdus, pēc tam izdaliet šo ēdienu pie baznīcas vai kapos.

Dieva Tēva, Dēla un Svētā Gara vārdā. Apvārdoju es deviņas piemiņas. Viena piemiņa – no rūgtām asarām, Otra piemiņa – no tukšiem sapņiem, Trešā piemiņa, lai viegli uzelpot, Ceturtā piemiņa, lai rūgtas domas aizdzītu, Piektā piemiņa pret dedzīgām vēlmēm, Sestā piemiņa pret grūtsirdību, Septītā piemiņa priekš šķiršanās, Astotā piemiņa priekš Dieva piedošanas, Devītā piemiņa priekš atbrīvošanās no mīlestības. Kas manā lietā iejauksies, To man eņģelis pieminēs. Aiz rokas paņems, pie svētbildes pievedīs,  Uz ceļiem notupinās, Par manu veselību lūgties piespiedīs. Kā es pateicu, kā es pavēlēju, Tā lai viss arī notiek. Man svēto krustu, bet ienaidniekiem manu naglu. Dieva Tēva, Dēla un Svētā Gara vārdā. Tagad, vienmēr un mūžīgi mūžos. Āmen.

Ja Jums ir aizdomas, ka esat pieburts

Trijos naktī paņemiet ūdeni no svešas akas (var arī ar saimnieka atļauju), apsēdieties uz lieveņa pretī spainim, ar kreiso dūri nomazgājieties tieši no spaiņa (samitriniet dūri ūdenī un pārbrauciet pār seju), trīs rezes pēc kārtas un sakiet šos vārdus:

Caur dūrēm šķirās, ar dūrēm dara pāri, Ar kreiso dūri no jebkuras mīlestības atbrīvo. Atbrīvo mani, Dievs, no mīlestības, Ilgām pēc Dieva kalpones/kalpa (vārds).  Pili, ūdens, no manas dūres Uz smagiem piebūrumiem. Kā ūdens uz dūres neturās, Tā arī es, Dieva kalps/kalpone (vārds),  Atbrīvojos no Dieva kalpones/kalpa (vārds). Sirds mana, neskumsti, galva mana, nebēdā.  Dieva Tēva, Dēla un Svētā Gara vārdā. Tagad, vienmēr un mūžigi mūžos. Āmen.