Profils:

Search
Close this search box.

Kārts  Monētu 10 nozīme Taro kāršu sistēmā

Monētu 10 nozīme skaidrojums interpretācija tarokartis.lv

Monētu 10 (desmit)

Vispārīgā nozīme

Kāda ilgtermiņa lieta vai projekts vainagojas ar veiksmīgu atrisinājumu. Ja Jūs nesen sākāt kādu projektu, tad tas drīz nesīs augļus. Piemērots laiks, ja vēlaties dibināt ģimenes uzņēmumu. Sākotnēji progress būs lēns, bet noteikti Jūs gūsiet panākumus.

Stabilitāte ģimenes lietās, lieliskas attiecības starp bērniem un vecākiem, vecāko un jaunāko paaudzi. Pienāk labvēlīgs laiks garīgā plāna attīstībai. Pastāv iespēja, ka izpaudīsies iedzimtie talanti. Jāpievērš lielāka uzmanība tuviem cilvēkiem, jāsniedz viņiem palīdzība, atbalsts, lai vajadzīgajā brīdī viņi sniegtu atbalstu.

Nozīme situācijās

Šī ir ļoti pozitīva kārts. Tā liecina par finansiālo stabilitāti, pareizām investīcijām, mantojumu, ģimenes tradīciju pārmantošanu, par veiksmīgu darījumu ar nekustamo īpašumu, par nopietnām pārmaiņām dzīvē, par drošu ģimenes dzīves pamatu. Darbā viss virzās lieliski un, visticamāk, jūs sagaida paaugstinājums. Iespējams, ka saņemsiet jūtamu palīdzību no saviem radiniekiem vai labiem draugiem. Iespējams, ka drīz saņemsiet naudas pieplūdumu pensijas vai mantojuma veidā. Ja jūs kārtīm jautājāt par stāšanos laulībā, tad, visticamāk, šo laulību diktē naudas apsvērumi vai prasības no jūsu ģimenes.
Bagātība. Pilnīga labklājība, mantojums. Visas lielās ģimenes lietas, kas pēc tam paliek pēcnācējiem, ko var mantot. Fundamentālas vērtības. Stingrs pamats zem kājām.

Darbs

Ļoti stabils, perspektīvs, ienesīgs bizness. Bieži ģimenes, kas tiek nodots paaudzēs. Paaudžu pārņemtas profesijas, tirdzniecības nami ar vārdu, lieli celtniecības uzņēmumi utt..

Veselība

Stipra veselība, labi gēni (var būt mantotas slimības, taču ne bīstamas).

Attiecības

Stipras attiecības, kas balstās uz īpašuma interesēm (īpašumu apvienošana): pirmajā vietā ģimenes un īpašuma intereses, otrajā emocijas. Vecāku ieplānotas laulības. Stipras, perspektīvas, neizjuks.

Cilvēka psihotips

Ģimenisks, mājās sēdētājs. No labas ģimenes. Konservatīvs, materiālists, mīl naudu.

Padoms, brīdinājums

Iesaka ņemt vērā ģimenes intereses un domas. Brīdina neieciklēties uz ģimenes problēmām.

Jā vai nē

„Jā”. Būtu labi nodoties ģimenes pagātnei, tikt galā ar arhīviem, izpētīt ģenētiku.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam

Kārts apgrieztā nozīme

Visticamāk, jūs esiet sajutis, ka jūsu, līdz šim, stabilā situācija ir apdraudēta. Tagad nav īstais laiks, lai riskētu ar finansēm. Iespējams, ka kādu laiku jums būs saspringta situācija ar naudu un jums nāksies pārskatīt visas savas finansiālās saistības un lietas. Iespējams, ka jums pat nāksies kaut ko pārdot: akcijas, īpašumu vai pat savu māju. Ja kāds no jūsu mājiniekiem ir slims, tad ar steigu ir vajadzīga ārstu iejaukšanās. Iespējams, ka jums ir radušās problēmas ar pensijas vai mantojuma noformēšanu.
Pragmatiska un stingra materiālā pieeja. Krāšana, pastāvīgas rūpes par ģimenes budžetu, paaugstināta interese pret ģimenes dzīves finansu sfēru. Strīdi saistībā ar mantojumu.

Agrieztā nozīme: Darbs

Bizness tiek realizēts augstā līmenī, taču alga padotajiem ir paskopa. Prasības, lai kolektīvā visi stingri atskaitās par savu darbu, stingra disciplīna, toties aizsargāts stāvoklis.

Agrieztā nozīme: Veselība

Ne visai labi gēni. Veselība nav pārāk laba.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Izteikti materiālistiskas attiecības, saimnieciskas. Katrs pilda savu lomu: sieviete saimniece, vīrietis apgādātājs. Patriarhāts.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Ārkārtīgi konservatīvs, šaurs interešu loks. Primitīvs intelektuālajā ziņā.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka nodoties ģimenes lietām. Brīdina neieslīgt ikdienas problēmās.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

Šauras intereses, garlaicība.