Profils:

Search
Close this search box.

Kārts  Monētu 2 nozīme Taro kāršu sistēmā

Monētu 2 nozīme skaidrojums interpretācija tarokartis.lv

Monētu 2 (divi)

Vispārīgā nozīme

Pārmaiņas uz labo pusi. Dzīve harmonijā ar sevi, sava materiālā stāvokļa uzlabošana. Ziņas vai kādi jaunumi, ko saņemsiet tuvākajā laikā, atstās neaizmirstamu iespadu pozitīvā ziņā. Kārts liecina par ievērojamo dinamiku uz priekšu. aba ziņa, vēstule, telefona zvans ar pozitīviem jaunumiem. Monētu divniekam ir arī negatīvā puse, kas apzīmē cilvēku, kas ķeras pie vairākām lietām vienlaikus, un neko nenoved līdz galam. Pat neskatoties uz pārliecības trūkumu par sevi un savām spējām, Jūs tomēr atradīsiet pareizo risinājumu problēmai. Varat rēķināties ar pārmaiņām savā dzīvē, kas būs pozitīvas. Iespējams vēlaties uzlabot savu materiālo stāvokli un paņemsiet kādus papildus darbus vai strādāsiet divos darbos, abus darbus veiksmīgi izdosies apvienot un visu paspēt. Sagaidāma daudzsološāka pozīciju maiņa, un biznesā vērojama stabilizācija, restrukturizācija un dinamika. Jums ir jādomā par visām savām darbībām mierā un klusumā. Jums nav īpaši jāuzticas biznesa partneriem un kolēģiem, viņi var būt neuzticami, un viņu garantijas ir nestabilas. Monētu divnieks sniedz cilvēkam spēka pieplūdumu un brīvības sajūtu no nevajadzīgām raizēm. Šis stāvoklis palīdz lieliski izpildīt savu darbu.

Nozīme situācijās

Kārts rāda, ka jūs patreiz mēģiniet darīt vairākas lietas vienlaicīgi. Varbūt jums vairs nepatīk jūsu darbs, jo ar laiku tas ir kļuvis par nomācošu pienākumu. Visticamāk, ka ar savu darbu jūs mēģiniet kādam izpatikt un tādējādi aprokiet savus talantus. Jūs sevi nerealizējiet kā profesionālis. Jums jāatrod laiks un jāsaved kārtībā savas finanšu lietas. Dēļ tā jums var rasties materiālas grūtības jūsu jaunā projekta sākuma posmā. Jūs ceriet uz noteiktu summu, bet tā līdz jums nenonāks. Nevajag satraukties, nauda pie jums atnāks no pavisam negaidītas puses. Iespējams, ka kādu laiku jums nāksies strādāt bez jebkādas atlīdzības.
Harmoniskas pārmaiņas, labvēlīgas (bet ne vienmēr), pastāvīga situācijas maiņa. Apmācība, piemērošanās, nonoteikti vai neviennozīmīgi notikumi.

Darbs

Lieta nes kaut kādu peļņu, taču perspektīves nav skaidras. Pārmaiņas pozitīvas (skatīt blakus kārtis). Grāmatvedība un darījumu papīri, citi papīru darbi, nav pārāk liels noslogojums. Ne pārāk liels tirdzniecības apgrozījums. Finansu pārvaldīšanas apmācība (neliels ofiss).

Veselība

Mainīga, bet ne slikta. Ja cilvēks ir slims – lēna izveseļošanās.

Attiecības

Tad pievelk, tad atgrūž, tad mīl, tad nemīl. Cilvēki paši nezina, ko grib viens no otra. Var nozīmēt raksturu pielāgošanās periodu vai manipulāciju: speciāli pievilkt un atstumt, lai ciešāk piesaistītu sev. Var nozīmēt aprēķinu attiecībās (ne naudas ziņā): kamēr ar vienu ir labi, otru paturam rezervē, bet vaļā nelaižam.

Cilvēka psihotips

Kustīgs, aktīvs, ziņkārīgs, ne pārāk pastāvīgs. Praktisks.

Padoms, brīdinājums

Iesaka pamēģināt dažādus variantus. Brīdina neķerties pie divām lietām vienlaicīgi.

Jā vai nē

Atbilde nekonkrēta. Jūsu lēmums vēl mainīsies.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam

Kārts apgrieztā nozīme

Jūsu fiziskais stāvoklis ir visai drūms dēļ tā, ka jums vienlaicīgi jāpilda milzum daudz darbu. Jūsu dzīvē ir parādījušies kaut kādi sarežģījumi, jums jāvelta uzmanība kaut kādām sīkām detaļām. Visticamāk, jums ir jāsaskaras ar birokrātiju un jūs no tā esiet ļoti noguris. Jūs nepratāt pareizi aprēķināt savus spēkus un no tā jums radušās problēmas. Jums jāiemācās koncentrēties tikai uz vienu uzdevumu, nevis darīt vairākas lietas vienlaicīgi.
Haoss, nekārtība. Lietu pamešana pusceļā. Pilnīga nekonkrētība.

Agrieztā nozīme: Darbs

Nekārtība grāmatvedībā. Neprātīgi un nejēdzīgi tēriņi. Nestabils bizness ar apšaubāmu nākotni. Drīzāk zaudējumi, nekā peļņa.

Agrieztā nozīme: Veselība

Nenoteikti simptomi, temperatūta 37,1. Cilvēks nav īsti slims, bet arī par veselu nenosauksi.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Neperspektīvas, bezjēdzīgas. Jautātājs pats nezina, ko vēlas no partnera. Tusiņš. Tikšanās, kas nenoved pie attiecībām.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Kompromisu cilvēks. Manipulators. Pērkama dvēsele, melis, zaglēns. Cilvēks, uz kuru nevar paļauties. Pats var nesaprast, ka rīkojas slikti.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka palaist procesu vaļā: kā sanāk, tā rīkojies. Brīdina, ka vajag pēc iespējas ātrāk ieviest kārtību.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

Nekādas skaidrības.