Profils:

Search
Close this search box.

Kārts  Monētu 3 nozīme Taro kāršu sistēmā

Monētu 3 nozīme skaidrojums interpretācija tarokartis.lv

Monētu 3 (trīs)

Vispārīgā nozīme

Kārts imbolizē evolūciju, pakāpenisku progresu. Tā nesola satriecošus rezultātus un pompozas uzvaras – monētu trijnieks norāda, ka mērķis tiks sasniegts sistemātisku pūļu rezultātā, pakāpeniski. Monētu 3 nenorāda uz ātriem panākumiem, bet nenorāda arī uz stagnāciju, kārts liek uzsvaru uz laiku. Kārts aicina izmantot smagu darbu, centību, neatlaidību un disciplīnu kā labāko līdzekli mērķa sasniegšanai. Monētu 3 var simbolizēt kopējo rezultātu, kas gūts, pieliekot pūles kopīgiem spēkiem no vairākiem cilvēkiem un atblastot vienam otru. Nepaļaujaties tikai uz sevi, neatvairiet iespējamos palīgus un mentorus, jo mērķis tiks sasniegts ar vairāku cilvēku pūlēm. Arkans brīdina par pārmērīgu uzticēšanos, kas var sabojāt sadarbību. Ja aplūkotā situācija attiecas uz karjeru vai biznesu, tad Monētu 3 norāda uz ne pārāk ātru, bet drošu veiksmi. Paredzams, ka cilvēks sasniegs savu mērķi pakāpensiki un lēnām, bet stabili. Finansiālos jautājumos Monētu 3 ir laba zīme. Tas nesola superpeļņu, bet parāda to, ka nebūs lielu zaudējumu un neparedzētu izdevumu.

Nozīme situācijās

Šī kārts liecina par cilvēka fiziskā līmeņa attīstību. Varbūt, ka dotajā situācijā runa ir par darbu, naudu, fizisko veselību, izglītību, māju vai projektu, no kā realizācijas tiek gaidīti nopietni rezultāti. Iespējams, ka saņemsiet balvu par labi paveiktu dabu vai savu prasmju, pieredzes un talanta prasmīgu izmantošanu. Jums ir brīnišķīgs sākums un, ja turpināsiet tādā pat garā, tad ļoti drīz jūs atzīs par vienu no labākiem speciālistiem savā jomā. Jūs tiecieties pēc augsta stāvokļa, atzinības vai atbalsta. Iespējams, ka saņemsiet paaugstinājumu darbā. Ja esiet students, tad labi nokārtosies sesiju vai drīz saņemsiet diplomu.
Darbs savam priekam. Meistarība. Kvalifikācijas celšana, iemaņu pilnveidošana, interesanta darba dabūšana. Detaļu nostrādāšana.

Darbs

Darbs vairāk savam priekam, kā naudai. Goda lietas pildīšana. Dārgs gabala darbs. Juvelieri, dizaineri, stilisti, augstas klases pulksteņmeistari utt..

Veselība

Simbolizē visu, kas saistīts ar veselības un ķermeņa nostiprināšanu (joga, fitness, bodibildings utt.). Kosmetoloģija bez operatīvas iejaukšanās.

Attiecības

Viena no labākām kārtīm kavā. Attiecības, kas veidojas skaisti un ar rūpēm vienam par otru. Pilnīga partnera pieņemšana, līdz pat instinktu līmenim. Vienprātība, harmonija.

Cilvēka psihotips

Zelta rokas, veikls, mīl detaļas, uzmanīgs pret sīkumiem. Akurāts, tīrīgs.

Padoms, brīdinājums

Iesaka visu paveikt nevainojami, pēc augstākā līmeņa. Brīdina neaizrauties ar sīkumiem, nepiesienieties detaļām, neaizraujieties ar lietas ārējo pusi.

Jā vai nē

„Jā”. Liels gandarījums no paveiktā darba.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam

Kārts apgrieztā nozīme

Šī kārts apgrieztā pozīcijā runā par to, ka jums vajag strādāt cītīgāk, kā arī pilnveidot savas prasmes un zināšanas, mācēt pielietot tās savos projektos. Dēļ tā, ka jūs baidieties riskēt, jūs variet pazaudēt ļoti labas iespējas savai karjeras izaugsmei. Visticamāk, ka jums ir palielināts darba apjoms dēļ tā, ka nevar noteikt, ko tad jūs īsti darbā dariet. Jūs cenšaties, taču jums liekas, ka jūs nenovērtē vai arī jūs vispār negūstiet gandarījumu no sava darba. Jums tas liekas garlaicīga un nevienam nevajadzīgs. Tā vietā, lai darbā tikai domātu par saviem pienākumiem, tos vajag godprātīgi pildīt un tikai tad jūs saņemsiet vēlamo rezultātu.
Haltūra, abas rokas kreisās. Ikdienas darbs, neuzmanība.

Agrieztā nozīme: Darbs

Haltūra (gan kā kvalitāte, gan kā gadījuma darbs). Patēriņa preces (ražošana un tirdzniecība). Mēģinājums nopelnīt naudu neiespringstot.

Agrieztā nozīme: Veselība

Pārforsēšana atveseļošanās procedūrās. Medikamentu ļaunprātīga izmantošana, pārpūle no pārmērīgām sporta aktivitātēm, pārcenšanās ar plastisko ķirurģiju. Taču tas viss ne pārāk kaitē veselībai.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Atteicības ir izveidotas slikti, bet tās ir stipras; apmierina abus partnerus. Bez attīstības.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Vienaldzīgs, pret daudz ko izturās nevērīgi. „Pēc manis kaut vai ūdensplūdi.”

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka darīt kā sanāk, pārāk nepiepūlies. Brīdina, ka jūs haltūrējat.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

Neizdosies paspīdēt ar meistarību. Slikti padarīts darbs, remonts, pasūtījums.