Profils:

Search
Close this search box.

Kārts  Monētu 4 nozīme Taro kāršu sistēmā

Monētu 4 nozīme skaidrojums interpretācija tarokartis.lv

Monētu 4 (četri)

Vispārīgā nozīme

Šī kārts ir laba zīme izklājumā. Viss notiks kā plānots, mērķis tiks sasniegts noteiktajā laikā. Monētu 4 norāda uz tādām rakstura iezīmēm kā godīgums, praktiskums, lietišķums, spēja turēt vārdu, likuma un noteikto uzvedības standartu ievērošana. Arkans iesaka vienmēr rūpīgi pārdomāt savu rīcību un izstrādāt detalizētu rīcības plānu, pirms ķerties pie plāna realizācijas. Šāda pieeja sniegs panākumus. Ja runa bija par karjeru, kārts norāda uz stabilitāti, mieru un materiālo labklājību. Ja domājat par darba maiņu, tad kārts neiesaka mainīt darbu – jo Jūs gaida panākumi esošajā darbavietā.

Nozīme situācijās

Šī kārts pirmām kārtām nozīmē finansiāli drošību. Visticamāk, jums ir radusies reāla iespēja kļūt bagātam vai palielināt savu jau esošo finansiālo labklājību. Citā situācijā šī kārts runā par to, ka jūs esiet pārāk skops vai konservatīvs un līdz ar to baidieties riskēt, bet risks tagad ir tieši tas, kas jums nepieciešams. Vai arī jūs pārāk ķerieties pie savas iesakņojušās pārliecības un ļoti baidieties pazaudēt to, ko esiet sarūpējis ar savu smago darbu. Jums jāiemācās novelt daļu savu pienākumu uz citiem, nevis censties visu izdarīt pašam.
Pārticība, stabilitāte, iekrājumi – naudas un mantas. Atkarība no naudas, ieciklēšanās uz naudu. Pārāk praktiska pieeja visam. Iedzīvošanās uz citu rēķina.

Darbs

Banku darbs. Krājbankas, noliktavas, glabātuves. Vēlme daudz ietaupīt un maz iztērēt (gan naudu, gan spēkus). Dzīve no procentiem, rentes, naudas no īpašumu iznomāšanas. Var nozīmēt dzīvi uz stingra pamata, bet par nelielu naudu (maza alga, pensija).

Veselība

Stabila, taču nepieciešams režīms.

Attiecības

Emocionāli skopas, privātīpašnieciskas. Noslēgšanās vienam no otra. Naudas skopums (pat ja naudas ir daudz).

Cilvēka psihotips

Savaldīgs, vēss, noslēgts, stingrs, skops, konservatīvs.

Padoms, brīdinājums

Iesaka ekonomēt un krāt. Brīdina nebūt skopam. Skopais maksā divreiz.

Jā vai nē

„Jā”. Miers, stabilitāte.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam

Kārts apgrieztā nozīme

Iespējams, ka jums radušās problēmas ar to, lai saprātīgi iztērētu vai atliktu savu sūri grūti sapelnīto naudu. Jūs nespējat pareizi sabalansēt savu budžetu. Jūs visu laiku domājiet par drošību, īpaši par finansiālo drošību. Jūs ļoti stipri pie kaut kā turieties, bet tanī pat laikā jums to vajadzētu palaist. Jūs esiet pārāk trausls un visu laiku mēģiniet attaisnoties, taču šī rakstura īpašība traucē jums mērķu sasniegšanā. Iespējams, ka lietās, ko patreiz risiniet, būs kavēšanās.
Pilnīga atkarība no naudas. Naudas un to varas kārdinājums. Pārspīlēts skopums, vēlme ekonomēt uz visu. Sliktākā gadījumā- stingras taupības periods.

Agrieztā nozīme: Darbs

Zema alga, pārspīlēti milzīgi procenti. Bizness, kas balstās uz ļoti skopiem resursiem.

Agrieztā nozīme: Veselība

Nepieciešams taupīt spēkus un veselību. Ekonomēšana uz veselības rēķina, atliekot ārsta vizīti līdz pēdējam.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Stingras, autoritatīvas, spiediens uz partneri. Atkarība no partnera naudas, uzturēšana (bet ne grezna). Ekspluatācija, naudas taisīšana vai ekonomešana uz tuva cilvēka rēķina.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Skops, alkatīgs, neiecietīgs pret citu pārdzīvojumiem un ciešanām.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka eknomēt katru centu. Brīdina, ka jūs esiet pārāk atkarīgs no naudas. Tā ir jūsu elks.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

Ierobežojumu periods.