Profils:

Search
Close this search box.

Kārts  Monētu 6 nozīme Taro kāršu sistēmā

Monētu 6 nozīme skaidrojums interpretācija tarokartis.lv

Monētu 6 (seši)

Vispārīgā nozīme

Monētu seši izklājumā var parādīties kā aicinājums uz labdarību. Monētu seši simbolizē dāvanas, bonusus un parādu atmaksu. Iepsējams, kāds dāsns cilvēks no Jūsu apkārtējiem palīdzēs Jums grūtā brīdī. Kārts norāda uz veiksmīgu projektu, kuru esat nesen uzsācis vai gatavojaties sākt. Esiet piesardzīgs, izvēloties mentoru, dažreiz šis faktors ir vissvarīgākais. Uztraucieties ne tikai par savu nākotni, bet arī par šodienu. Ja saņemat lielu naudas summu, neiztērējiet to uzreiz, bet atlieciet nebaltām dienām vai nozīmīgākam pirkumam. Monētu 6 var norādīt arī uz lepnu un narcistisku cilvēku, kurš uzņemas pārāk daudz. Tādu cilvēku, kurš uzskata sevi par valdnieku, lai gan viņa rokās spēks nav tik liels. Bieži vien tas ir tikai krāpnieks, kurš piesavinās kāda cita panākumus. Iespējams, Jūs sagaida patīkams pārsteigums, dāvana no mīļotā cilvēka. Iespējams Jums būs iespēja pieteikties un saņemt kredītu, hipotēku, parādīsies jaunas karjeras un biznesa perspektīvas. Ja Jums kāds ir parādā, tad parādi tiks atdoti. Gadījumā, ja plānojat darījumu, tas beigsies veiksmīgi, tas netiks pārcelts uz citu datumu, būs viegli atrast kompromisu ar partneri. Ja šajā dzīves brīdī jums ir nepieciešama materiāla palīdzība, Jūs to saņemsit drīz. Pastāv arī iespēja, ka pie Jums vērsīsies pēc finansiāla atbalsta. Neatsakiet palīdzību, avu iespēju robežās palīdziet citiem.

Nozīme situācijās

Sešas monētas pareģo kaut ko labu. Tā var būt dāvana, aizdevuma saņemšana vai jaunu, perspektīvu biznesa attiecību parādīšanās. Ja kāds jums ir parādā naudu, tad ļoti drīz viņš to atgriezīs. Darījums, ko plānojiet noslēgt, būs godīgs. Ļoti drīz jūs saņemsiet finansiālo palīdzību. No otras puses, jums pašam drīzumā var nākties sniegt finansiālu vai morālu atbalstu kādam savam paziņam. Varbūt kāds tuvs draugs jums palūgs aizdevumu. Vai arī jūs sāksiet atlikt naudu bērnu mācībām vai kādām citām vajadzībām.
Materiālā veiksme. Atlīdzība pēc nopelniem (tikai pašam nepieciešamākajam), sadalīšana pēc godīguma pricipa, palīdzības vai praktiska padoma saņemšana. Pelnīti (iekaroti) panākumi, balva.

Darbs

Lietu uzlabošanās, ienākumu palielināšanās, veiksmīgu partneru uzrašanās, savlaicīga naudas investēšana biznesā (bieši runā par investoriem itkā, pēc pirmā acu skata, bezcerīgā gadījumā). Aizsardzība. Labi ienākumi, perspektīvs bizness. Atšķirībā no dūža – visi šie labumi ir vairāk sadzīviski, vairāk gaidīti un nopelnīti, ne tik vērienīgi. Tie nekrīt no debesīm, bet ir kā atalgojums par padarīto.

Veselība

Veselībā jāiegulda nauda. Nepieciešama laba un dārga ārstēšanās. Iespējama palīdzība ar naudu priekš ārstēšanās, vai arī, nepieciešamība to meklēt.

Attiecības

Gludas, mierīgas, skaisti organizētas attiecības. Attiecībās tiek ieguldīta nauda, interese, enerģija utt.. Viens partneris apgādā otru (uztur vai ļoti atbalsta). Vai arī viens partneris ir kādā ziņā pārāks par otru. Laulības var būt nevienlīdzīgas (visādos aspektos).

Cilvēka psihotips

Dāsns, augstsirdīgs, mīl atbalstīt, apgādāt.

Padoms, brīdinājums

Iesaka pieņemt/sniegt palīdzību (atkarībā no situācijas). Brīdina netaisīt lielas dāvanas, nepieņemt dāvanas no mazpazīstamiem, neņemt/nedot kukuļus.

Jā vai nē

„Jā”. Pateicība par iepriekšējiem nopelniem.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam

Kārts apgrieztā nozīme

Apgrieztā pozīcijā šī kārts runā par naudas zaudēšanu vai pat zādzību jūsu paša neuzmanības vai nevērības dēļ. Varbūt kāds atteiksies jums atgriezt parādu vai atbildes pakalpojumu. Iespējams, ka jums drīz pašam nāksies atgriezt vecu parādu, kas sāpīgi ietekmēs jūsu finansiālo stāvokli. Dažkārt šī kārts vēstī arī par nopietnu zādzību. Ja esiet iesaistīts kādās finansiālās operācijās, uzmanieties būt apkrāpts.
Izrādīšanās, blefs, savu iespēju pārspīlēšana, uzspīlēta uzvedība. Miglas pūšana acīs, rīcība, kas neatbilst situācijai.

Agrieztā nozīme: Darbs

Lieli pārstāvniecības tēriņi, pārmaksāšana, neveiksmīgas investīcijas, nepareizi novirzītas pūles. Pārāk labvēlīga attieksme pret partneriem vai padotajiem.

Agrieztā nozīme: Veselība

Pārāk dārga ārstēšanās vai vispār veltīgi izmesta nauda.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Savu nopelnu uzsvēršana: es tik daudz priekš tevis daru; es tev uzdāvināju tik dārgu dāvanu utt..

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Lielībnieks, snobs, mīl izrādīties, tēlot.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka nenožēlot iztērēto. Brīdina nenotriekt naudu pa tukšo.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

Jūs esiet izvēlējies pārāk dārgu problēmas risinājumu.