Profils:

Search
Close this search box.

Kārts  Monētu 7 nozīme Taro kāršu sistēmā

Monētu 7 nozīme skaidrojums interpretācija tarokartis.lv

Monētu 7 (septiņi)

Vispārīgā nozīme

Veiksmīgas uzņēmējdarbības un karjeras viens no stūrakmeņiem ir pacietība. Gada laikā Jūsu pūles tiks atalgotas ar pienācīgu atalgojumu. Neuztraucieties, ja šobrīd Jums šķiet, ka visas Jūsu pūles ir bezjēdzīgas, tas tā nav. Turpiniet iesākto un Jūsu pūles vainagosies panākumiem. Kārts norāda uz veiksmīgu lietu atrisināšanu, neskatoties uz pastāvīgām šaubām par sevi, daudziem šķēršļiem un grūtībām ceļā uz mērķu sasniegšanu. Ja darbs ir padarīts, bet joprojām nav vēlamo rezultātu, tad kaut kas papildus ir jālabo vai jādara, lai šie rezultāti būtu. Monētu 7 norāda uz personīgo izaugsmi tuvākajā laika periodā, taču tā būs ne tik strauja kā gribētos. Pirms uzsākt jaunu biznesu vai nodarbošanos, ir jāizsver, vai ir vērts to darīt, kādi būs ieguvumi un zaudējumi. Ja izdarīsiet pārteidzīgus lēmumus, variet iebremzēt procesu vēl vairāk. Ja zemapziņa jums saka, ka tagad nav labākais laiks, lai kaut ko izlemtu vai sāktu, nedaudz piebremzējiet un veltiet laiku atpūtai. Atpūta ļaus Jums sakārtot domas un, iespējams, radīsies kāda jauna, ģeniāla ideja.

Nozīme situācijās

Septiņām monētām ir divas nozīmes. Ja jums liekas, ka viss, ko dariet ir velti, tad neticiet šīm jūtām. Patiesībā tā nemaz nav un viss jums izdosies. Varbūt jums patreiz vienkārši vajag pauzi, lai nostiprinātu tos rezultātus, ko esiet jau sasniedzis. Jūsu piņķerīgais un pacietīgais darbs veicina lēnu, bet pārliecinošu virzību uz priekšu. Visticamāk, jūsu finansiālais stāvoklis drīz uzlabosies. Ja izklājumā kopumā ir negatīvas kārtis, tad tāda ir arī šij. Visticamāk, šādā situācijā jums vajadzētu atteikties no projekta, pie kura jūs tik ilgi un cītīgi strādājāt. Varbūt jūs esiet sapratis, ka, neskatoties uz lielo ieguldīto darbu, jūs rezultātu nesasniegsiet. Varbūt jums radīsies veselības problēmas.
Nepilnīga veiksme. Neapmierinātība ar sava darba augļiem, nogurums. Nepieciešams mainīt stratēģiju mērķa sasniegšanai. Maza raža.

Darbs

Lieli ieguldījumi, maza atdeve. Daudz darba, maza peļņa. Neefektīva ražošana. Nepieciešams mainīt pieeju lietām. Iespējams, ka tas ir periods, kad līdzekļi tiek ieguldīti pamata veidošanai un nepieciešama pacietība līdz ieguldījumi nesīs atdevi.

Veselība

Nervu un fiziskais izsīkums. Avitaminoze. Nepieciešams lietot stiprinošus līdzekļus (vitamīnus, pārtikas piedevas).

Attiecības

Neapmierinātība ar to, kā veidojas attiecības. Kaut kas jāmaina. Viens no partneriem visu laiku iegulda attiecībās, bet otrs tikai ņem. Vai arī, viens visu laiku strādā, bet otrs ir pats par sevi, atstāts novārtā. Abi grib kaut ko mainīt.

Cilvēka psihotips

Mūžīgi aizņemts, neapmierināts, nodzīts. Neskatoties uz visu to, ka viņam ir viss nepieciešamais, neapmierināts ar savu dzīvi.

Padoms, brīdinājums

Iesaka mainīt pieeju lietām. Brīdina par neapmierinātību ar rezultātu.

Jā vai nē

„Nē”. Maza atdeve, rezultāts sliktāks kā gaidīts.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam

Kārts apgrieztā nozīme

Padomājiet, jūsu aktīvā virzība var tā arī nekur nenovest. Situācija, kurā atrodieties, liek jums bez ierunām atdot visu iepriekš izcīnīto. Jūsu satraukums par naudu ir pamatots. Dēļ tā, ka jums radušās finansiālas problēmas, jums nāksies atteikties no projekta. Varbūt jūs paņēmāt pārāk lielu kredītu vai kādam aizdevāt naudu? Jums vajag mācīties no savām kļūdām, lai jūs varētu no tām izbēgt.
Traucējumi, iestrēgšana neveiksmēs; viss krīt ārā no rokām. Tiek darīts pārāk maz, lai gūtu nopietnu rezultātu (maz iegulda, maz saņem). Bezjēdzīga uzvedība nes bezjēdzīgu rezultātu.

Agrieztā nozīme: Darbs

Ļoti viduvējs bizness vai līguma darbs. Darbs krīt no rokām ārā dēļ tā, ka nav materiālās motivācijas (vai arī dēļ uzskata, ka ieguldītais darbs ir bezjēdzīgs).

Agrieztā nozīme: Veselība

Nevērīga attieksme pret veselību. Maz pievērš uzmanību savai veselībai.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Viduvējas, neattīstās, palaistas brīvgaitā: „vismaz ir kaut kādas nekā nekādas, lai nu paliek kā ir”.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Inerts attiecībā uz visu. Gaida, ka atnāks labais onkulis un atrisinās visas problēmas. Nevērīgs, vienaldzīgs.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka mierīgāk uztvert sīkās neveiksmes. Brīdina, ka zemais rezultāts var būt dēļ zemās ieinteresētības.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

Lietas pamazām virzīsies arī bez jūsu līdzdalības.