Profils:

Search
Close this search box.

Kārts  Monētu 8 nozīme Taro kāršu sistēmā

Monētu 8 nozīme skaidrojums interpretācija tarokartis.lv

Monētu 8 (astoņi)

Vispārīgā nozīme

Šī kārts simbolizē cilvēku, kurš strādā citu cilvēku labā. Kas rada gan materiālās, gan garīgās vērtības. Cilvēks ir brīvs un veiksmīgs, bet tikai tad, ja viņš nemeklē personisku labumu. Ja Jūs atrodaties darba meklējumos, tad ļoti drīz atradīsiet savu sapņu darbu. Iespējams, vēlēsieties attīstīt savas profesionālās prasmes. Viss jaunais, ko Jūs uzņematies, vainagosies panākumiem. Kārts prognozē noderīgus kontaktus, kas var Jums noderēt nākotnē. Socializējieties pēc iespējas vairāk, lai paplašinātu savu kontaktu loku. Nebaidieties izmēģināt jaunas lietas, īpaši, ja runa ir par karjeras izvēli. Pastāv iespēja, ka drīzumā Jums tiks piedāvāts jauns darbs, kurā Jums nebūs pieredzes, bet Jums šis darbs padosies. Šī jaunā nodarbošanās sagādās prieku un papildu ienākumus. Nenovērtējiet sevi par zemu un pieprasiet pienācīgu atalgojumu, jo Jūs darāt savu darbu kvalitatīvi un ar pilnu atvedi. Ja Jūs moka šaubas par pašreizējo karjeru, un svārstāties lēmuma pieņemšanā vai ir vērts mainīt esošo darba vietu vai tomēr nē, tad Monētu 8 iesaka, ka ir pienācis laiks pieņemt lēmumu mainīt nodarbošanos uz veiksmīgāku un piemērotāku Jums.

Nozīme situācijās

Šī kārts visbiežāk runā par to, ka jums uzdotais uzdevums būs ne tikai izpildīts laikā un kvalitatīvi, bet arī sagādās jums prieku. Ir radušās plašas iespējas, lai pielietotu jūsu zināšanas un iemaņas. Ja jūs gaida jauns darbs, tad jūs to izpildīsiet ar vieglumu un tas jums radīs prieku. Savā darbā jūs ieliekat dvēseli, tāpēc, pilnīgi iespējams, ka jūs sagaida paaugstinājums. Lai vairāk attīstītu savus talantus, jums vajadzēs kādu laiku mācīties. Bet, tā piepūle, ko ieguldīsiet mācībās, atdarīsies jums ar uzviju. Dažreiz šī kārts stāsta par jaunas karjeras uzsākšanu. Iespējams, ka jums radīsies iespēja pastrādāt ar cilvēku, kas jūs apmācīs strādāt ar jaunām tehnoloģijām vai metodēm.
Apdomība, plūsma, nebeidzama darbošanās. Nepieciešamība pēc monotonas ikdienas piepūles, iespējama pāreja jaunā līmenī.

Darbs

Konvejieris, masu ražošana, labi organizēts darbs. Laba, stabila peļņa. Daudz darba, kas jāizpilda kvalitatīvi.

Veselība

Ārkārtējas pārslodzes stāvoklis. Regulāra sliktas pašsajūtas pārvarēšana, lai izpildītu kādu lietu (ar atbilstošām sekām). Ilga pretošanās slimībai, bet pēc tam – saslimšana pie jebkuras mazākās atslābināšanās. Darbs ar ķermeni: joga, pilates utt..

Attiecības

Attiecības kā mehānisms. Stipras un labi veidotas. Ne pārāk emocionālas, cieņa vienam pret otru. Veidotas uz kopējām interesēm, ja tās pazūd, beidzas arī attiecības, vai arī otrādi, tas arī ir attiecību stipruma garants.

Cilvēka psihotips

Darbaholiķis, kas nevar nosēdēt uz vietas.

Padoms, brīdinājums

Iesaka strādāt. Brīdina nepārstrādāties.

Jā vai nē

„Jā”. Būs daudz darba.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam

Kārts apgrieztā nozīme

Jūs esiet ļoti nepacietīgs un problēmas risināšanai esiet izvēlējies vieglāko ceļu. Dēļ tā jums var rasties šādas tādas nepatikšanas darbā un jūs nesaņemsiet gaidīto atalgojumu. Iespējams, ka darbs, kas jums tagad ir, jūs neapmierina vai arī jūs vispār esiet bez darba. Varbūt arī dēļ tā, ka jūs pietiekami nepūlējāties, jūs savu darbu pazaudējāt.
Pilnīga iegrimšana darbā, ieciklēšanās uz darbu. Darbs bez miega un atpūtas (var būt priekšvēstnesis kādam izrāvienam).

Agrieztā nozīme: Darbs

Pastāv risks kaut ko palaist garām dēļ pārpūles. Ķeršanās (vai nepieciešamība) pie vairākiem darbiem vienlaikus, samazina darba kvalitāti. Ļoti prasīgs pasūtītājs. Darbs ar paaugstinātām prasībām. Ienes naudu un nozīmē soli pretī nozīmīgam izrāvienam jaunā līmenī.

Agrieztā nozīme: Veselība

Bezjūtīga attieksme pret savu un citu veselību. Pastāvīga un nepārtaukta pārpūle ilgā laika periodā. Hronisks nogurums noved pie visa organisma spēku izsīkuma.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Pārāk lietišķas, veidotas uz saprātīgiem lēmumiem, nevis jūtām. Partneri sāk zaudēt saikni, jo katrs ir pārāk aizņemts ar savām lietām.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Cilvēks, kas sevi pazaudējis darbu gūzmā, ieciklējies uz darbu.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka samazināt slodzi un, pēc iespējas ātrāk, pabeigt iesākto. Brīdina neuzņemties pārāk daudz.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

Jūs pilnībā ir aprijis darbs.