Profils:

Search
Close this search box.

Kārts  Monētu 9 nozīme Taro kāršu sistēmā

Monētu 9 nozīme skaidrojums interpretācija tarokartis.lv

Monētu 9 (deviņi)

Vispārīgā nozīme

Monētu devītnieka galvenā nozīme ir ilgstoša darba pabeigšana. Monētu 9 ir veiksmes simbols gandrīz jebkurā situācijā. Turklāt šī kārts ir finanšu stabilitātes, pārliecības par nākotni un ērtu apstākļu radīšanas rādītājs. Finansiālie panākumi ir pelnīti, nauda nekrīt no gaisa, bet tiek iegūta ar smagu darbu un pašatdevi. Kārts var raksturot cilvēku, kuru vada savtīgi nolūki un vēlme noslēgties no ārpasaules. Iespējams Jūs drīz piedzīvosiet personīgo izaugsmi un iepazīsiet savu iekšējās pasaules bagātību. Jums iespējams nepieciešams padoms, bet Jūs nezināt, pie kā vērsties. Monētu devītnieks iesaka vērsties pēc padoma pie vecākas sievietes.

Nozīme situācijās

Šī kārts ļoti dažādos veidos demonstrē veiksmi. Tā parāda cilvēka tiekšanos pēc finansiālas stabilitātes, kā arī sola, ka ļoti drīz viņš saņems fizisko komfortu un materiālo izdevīgumu. Šī kārts stāsta arī par to, ka tagad ir īstais brīdis darījumiem ar nekustamo īpašumu, kā arī jebkuru citu īpašumu. Ja dosieties svaigā gaisā, tad gūsiet neaprakstāmu baudījumu. Ja jums mājās patreiz ir remonts, tad tas noritēs bez jebkādām nopietnām problēmām. Dažreiz, kad esiet viens, padomājiet – kā jūs tērējiet savu laiku?
Materiālie ienākumi. Augsts statuss, izcelšanās, pacelšanās uz augstāku sociālo līmeni. Pašpietiekamība, komforts, aizsardzība, gods, kas saglabāsies uz visiem laikiem.

Darbs

Izaugsme, uzplaukums, perspektīves, lieli ienākumi, paaugstinājums amatā, bagātība, viss ir labi..

Veselība

Lieliska veselība. Cilvēks ir gatavs ieguldīt lielu naudu savā veselībā un izskatā.

Attiecības

Ļoti nozīmīgas attiecības, kas tiek realizētas ļoti augstā līmenī. „Rituālas” attiecības (ceremonijas, tradīcijas utt.). Neikdienišķas, īpašas attiecības. Var nozīmēt, ka pāris savās attiecībās ir izolēts no apkārtējiem, kas nesaprot viņu „dīvainības”. Šadu attiecību pazaudēšana parasti izvēršas lielā traģēdijā. Bieži nozīmē bagātu atraitni.

Cilvēka psihotips

Baltā vārna, izlecējs. Cilvēks, kas izceļas pūlī ar stilu, vai arī cenšas tāds būt. Parasti labs saimnieks, saimniece.

Padoms, brīdinājums

Iesaka uzsvērt savu individualitāti, nebaidieties izcelties, publiski paziņot par sevi. Brīdina neatrauties no kolektīva, pārāk neizcelieties.

Jā vai nē

„Jā”. Sasniegumu un sociālās izaugsmes laiks (vai lepnas vientulības laiks).

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam

Kārts apgrieztā nozīme

Jūs cerējāt uz noteiktu panākumu gūšanu, taču tas viss balstījās uz ļoti nestabiliem pamatiem, kas tagad jebkurā brīdī var sagrūt. Jums vajadzētu izturēties ļoti nopietni pret tiem darījumiem, ko pēdējā laikā slēdzat. Ar dažiem no tiem var rasties ļoti nopietnas problēmas. Iespējams, ka jums var rasties problēmas ar nekustamo īpašumu. Varbūt jums nāksies veltīt pastiprinātu uzmanību kādam mājdzīvniekam. Patreiz jūs variet izdarīt ļoti neapdomīgus un muļķīgus gājienus.
Virsotnes zaudēšana, kritums. Notikumi nedaudz pazemojoši, statusa pazemināšanās, uzvedības neatbilstība ieņemamam stāvoklim.

Agrieztā nozīme: Darbs

Vēl joprojām neslikti, bet līmenis krītas (vai ienākumi, vai reputācija, vai pazemināšana amatā). Dažādu nopietnu brendu viltojumi vai kvalitatīvu preču kvalitātes krišanās.

Agrieztā nozīme: Veselība

Veselība laba, bet cilvēks tāds kā nedaudz saburzīts.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Cieņas zaudēšana pret partneri, viena partnera vērtības krišanās otra acīs, vilšanās. Attiecību nozīmīguma zudums. Attiecības sliktākas kā iepriekš.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Cilvēks ar paaugstinātu vai pazeminātu pašvērtējumu. Pārdzīvo sev pazemojošu stāvokli (pazemināts, bet ne atlaists).

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka samazināt savas prasības. Brīdina, ka būs sāpīgi krist no ieņemtiem augstumiem, bet krišana ir neizbēgama, cilvēks vairs nav spējīgs noturēties līmenī.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

Vispārējs dzīves līmeņa kritums.