Profils:

Search
Close this search box.

Kārts  Monētu bruņinieks nozīme Taro kāršu sistēmā

Monētu bruņinieks nozīme skaidrojums interpretācija tarokartis.lv

Monētu bruņinieks

Vispārīgā nozīme

Monētu bruņinieks norāda uz enerģisku un par sevi pārliecinātu cilvēku, kurš māk konkrēties uz mērķi un uzņemas iniciatīvu. Cilēks māks uzstādīt reālus un sasniedzamus mērķus. Kārts var norādīt uz dzīves periodu, kad cilvēks atrodas savu plānu realizēšanas procesā. Turklāt cilvēks visu dara konsekventi un pacietīgi, un nav pārsteidzoši, ka cilvēks sasniedz labus rezultātus. Kārts var norādīt uz pusmūža vīrieti, kurš strādā ražošanāvai jaunu vīrieti, kurš jau agri izlēmis par saviem dzīves mērķiem. Monētu bruņinieks raksturo disciplinētu un pedantisku personību, kas grūti piekrīt kompromisiem. Monētu bruņinieks ienes cilvēka dzīvē atbildību, apzinīgumu, centību, gribasspēku. Un viņa ceļš uz panākumiem ir bruģēts, pateicoties smagam darbam un pašapziņai. Jums ir jāattīsta savas spējas, Jums ir lieliska iespēja gūt stabilus ienākumus, vairot pašam savu labklājību un, veicot savu darbu, dot labumu cilvēkiem. Monētu bruņinieka iespaidā cilvēks sistemātiski sasniegs savus mērķus, atrisinās sadzīves jautājumus, jutīsies pārliecināts par nākotni. Pūles būs produktīvas, spēsiet tās pareizi izmantot. Pateicoties viņa smagajam darbam, pacietībai, reālistiskajai pieejai, nopietnībai un profesionalitātei, var cerēt uz labiem rezultātiem.

Nozīme situācijās

Ja jūsu situācija ir saistīta ar darbu, finansēm vai nekustamo īpašumu, tad šī kārts runā par to, ka ļoti drīz jums radīsies jauns ienākumu avots. Vai arī, nauda sāks pie jums nākt no vairākiem avotiem. Ilgtermiņa projekts, ko iesākāt jau sen, pamazām sāk nest rezultātus. Lai gan progress ir lēns, tas noteikti aizvedīs jūs pie panākumiem. Visticamāk, ka jums nāksies sniegt pakalpojumu kādam no saviem draugiem vai radiem, vai arī kāds tuvs draugs jums ļoti nopietni palīdzēs. Šis laiks ir ļoti labvēlīgs, lai nodarbotos ar nekustamiem vai citiem īpašumiem.
Veiksme darbā, aizbraukšana peļņā. Tikšanās ar Monētu bruņinieku.

Darbs

Lēns, bet nenoliedzams izaugums, stiprs pamats, pieklājīgi darījumi, noliktavas, glabātuves, laba aizmugure. Menedžeri, vadītāji, finansisti, ģeologi, arheologi.

Veselība

Fiziskā izturība, spēks, garu distanču skrējējs.

Attiecības

Stabilas, tradicionālas, stipras, nobriedušas.

Cilvēka psihotips

Zeme. Jaunava. Darbaholiķis, visuzticamākais no visiem, praktisks, punktuāls, nedaudz lēnīgs, uzmanīgs, labi zina, ko dara, nekļūdīga realitātes sajūta.

Padoms, brīdinājums

Iesaka ķerties tikai pie nopietniem un pārbaudītiem darbiem. Brīdina nekļūt par pedantu, kas noraida jebkuras fantāzijas.

Jā vai nē

„Jā”. Lēna vēlamā rezultāta tuvošanās.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam

Kārts apgrieztā nozīme

Jūs esiet pārstājis izjust jebkādas spēcīgas jūtas, pret visu un visiem jūs izturieties vienaldzīgi un vēsi. Visticamāk, jūs pielietojiet vecas, konservatīvas metodes. Šīs metodes ir novecojušas un nav efektīgas. Ja vaicājāt par finanšu stāvokli, tad, visticamāk, jums iestājas grūti laiki. Varbūt jums nav pilnībā samaksāta kāda nopietna summa par padarīto darbu. Personīgajā frontē jums viss ir garlaicīgi un neinteresanti. Jaunais romāns jūs vairs neiedvesmo.
Trūkst progresa. negaidīti tēriņi, bezjēdzīga piepūle, darba trūkums. Tikšanās ar apgrieztu Monētu bruņinieku.

Agrieztā nozīme: Darbs

Viss vienmēr notiek ar kavēšanos, slikti plānoti darījumi, maz naudas vai vispār nav.

Agrieztā nozīme: Veselība

Stāvoklis nav smags, bet regulāri kaut kas kaut kur sāp.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Par jūtām sen ir aizmirsuši, daudz neapmierinātības, piekasīšanās.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Viltīgs aprēķinātājs, skops un slinks, trūkst realitātes sajūtas, bremzēts.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka sagatavoties negaidītiem finansu tēriņiem, ekonomēt. Brīdina, ka pastāv iespēja zaudēt reālu skatījumu uz lietām un iekļūt spekulācijās.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

„Nē”. Palaidīsi garām izdevību.