Profils:

Search
Close this search box.

Kārts  Monētu karaliene nozīme Taro kāršu sistēmā

Monētu karaliene nozīme skaidrojums interpretācija tarokartis.lv

Monētu karaliene

Vispārīgā nozīme

Monētu karaliene ir pozitīva kārts un tā simbolizē briedumu, pieredzi, saprātu, mierīgumu, izturību un auglību. Cilvēks kļūst pacietīgs un apdomīgs. Viņa darbi tiek novērtēti, viņš prot rast prieku pat ikdienas lietās. Parasti šī kārts izkrīt vai norāda uz vecāku sievieti, kura ir pieredzējusi un, kurai piemīt mātes instinkts. Laba mājsaimniece, māte un gādīga sieva. Patīk radīt svētku sajūtu mājās. Viņai arī ir svarīgi, lai viņai būtu ne tikai stabili ienākumi, bet arī stabila ģimene. Iespējams Jums būs jādemonstrē savs spēcīgais raksturu. Jūs uzvedīsieties pārdomāti un atbildīgi, pat uzņemsies sarežģītus projektus. Monētu karaliene vēsta, ka Jūs būsiet gatavs neatlaidīgi un pacietīgi sekot saviem mērķiem. Parasti šī kārts norāda uz saprātīgu un organizētu cilvēku, kuram būs iespēja parādīt savas prasmes un radošo pieeju profesionālo problēmu risināšanā. Tādējādi cilvēks parādīs augstu savas kvalifikācijas līmeni. Un te nav runa par lielām ambīcijām, cilvēkam svarīgāk, lai viņa lietās it visā būtu kārtība. Tas nozīmē, ka visam jābūt tik uzticamam, lai viņš varētu būt pārliecināts par nākotni. Monētu karaliene, raksturo apzinīgu strādnieku un izcilu izpildītāju, kuram varētu būt augsts amats, taču cilvēks nepretendē uz augstu amatu.

Nozīme situācijās

Šī kārts kopumā ir ļoti pozitīva, jo liecina par drīzu veiksmi finansiālos jautājumos un biznesā kā tādā. Ja viss tā arī turpināsies – saprātīgi un praktiski pieejot lietai, jūs pamazām virzīsieties uz priekšu. No otras puses, šī kārts var vēstīt par to, ka cilvēks ir ļoti auglīgs vai arī sieviete dotajā brīdī ir stāvoklī. Šī kārts raksturo juteklisko apmierinājumu un materiālo pārpilnību. Iespējams, ka jums būs darīšana ar tālredzīgu darījumu sievieti. Vai arī jums nāksies pielietot noteiktus konservatīvus mērus attiecībā uz savām lietām.
Finansu labklājība, nopietns darbs, gandarījums no darba. Tikšanās ar Monētu karalieni.

Darbs

Labi sakārtots bizness, stabili ienākumi, var nozīmēt notāru kantorus. Viss, kas saistīts ar lietišķo mākslu – ainavu dizains, floristika utt..

Veselība

Ļoti labas rūpes par ķermeni.

Attiecības

Labsirdīgas, cilvēki patiesi viens par otru rūpējas un palīdz.

Cilvēka psihotips

Zeme. Mežāzis. Interesanta, kopta sieviete, laba gaume, estētiska, saprātīgi dāsna.

Padoms, brīdinājums

Iesaka piešķirt ārējo skaistumu jebkurai lietai. Brīdina nepalikt savā iekšējā pasaulē.

Jā vai nē

„Jā”. Radoša pieeja novedīs pie laba rezultāta.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam

Kārts apgrieztā nozīme

Iespējams, ka dēļ nelaimīgas un pretenziozas sievietes jums radīsies noteiktas problēmas. Dotajā brīdī jūs pārāk lielu uzmanību veltiet kaut kādiem sīkumiem, tai vietā, lai nodotos tām lietām, kam patreiz ir tiešām noteikta vērtība. Ja arī turpmāk jūs būsiet tik neuzmanīgs un skops, jums var rasties problēmas. Iespējams, ka jums patreiz vienkārši trūkst naudas, lai sasniegtu nosprausto mērķi. Jūsu nepārliecinātība par sevi bremzē jūsu tālāko virzību uz priekšu.
Uzpirkšana, neizmantota situācija, dzīšanās pēc naudas vai finansiālas grūtības. Tikšanās ar apgrieztu Monētu karalieni.

Agrieztā nozīme: Darbs

Saraustīts darbs, uzpūsts uzplaukums, intrigas, nesaimnieciskums.

Agrieztā nozīme: Veselība

Cilvēks maz rūpējas par ķermeņa skaistumu.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Pārņēmusi sadzīve, daudz histēriju, maz atbildības un cieņas.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Izšķērdība vai skopums, īgnums, nesaimnieciskums, bailes, histērija, var nodzerties, ļoti neuzticas.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka nesteigties, visu pārbaudīt. Brīdina nekļūt par skopu pamāti.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

„Nē”. Sastapsieties ar aizdomām, nesaimnieciskumu.