Profils:

Search
Close this search box.

Kārts  Monētu karalis nozīme Taro kāršu sistēmā

Monētu karalis nozīme taro kārtis lv

Monētu karalis

Vispārīgā nozīme

Monētu karalis simbolizē gudru un draudzīgu cilvēku, kurš dzīve daudz sasniedzis, cilvēku ar bagātu dzīves pieredzi. Šāds cilvēks ir gudrs un drosmīgs, izlēmīgs pat vissarežģītākajās situācijās. Lai sasniegtu mērķus, Jums būs jābūt praktiskākam un neatlaidīgākam, veiksme nenāks tāpat vien. Panākumi biznesā vai karjerā būs tikai ar nosacījumu, ka, ja visu savu uzmanību koncentrēsiet uz mērķa sasniegšanu. Ieklausieties savā zemapziņā, Monētu karalis simbolizē izcilu intuīciju. Esiet pacietīgs, problēmas, kuras pašlaik mēģināt pārvarēt, drīz beigsies. Dzīvē būs prieks, dalieties tajā ar mīļajiem. Lieliski spēsiet strādāt kolektīvā, kurā tiksiet cienīts, tiks ņemts vērā Jūsu viedoklis. Dvēselē būs jūtams siltums un harmonija, draudzīgā savienība būs spēcīga, un laulības savienību veicinās patiesa mīlestība, turklāt fiziska bauda, ​​kaislība. Taču, ja nebūs drošības sajūtas, piedzīvosiet greizsirdību. Arkans saka, ka, ja Jums ir savs bizness, tad tas uzplauks un nesīs labus augļus. Stabilitāte ir šobrīd un būs arī nākotnē. Ja strādājat algotu darbu, tad visticamāk saņemsiet paaugstinājumu darbā vai algas pieaugumu. Visas lietas tiks atrisinātas ļoti drīz. Ja Jums ir nepieciešams finanšu padoms, Jūs to saņemsit pavisam drīz.

Nozīme situācijās

Šī kārts norāda ka jūs patreiz esiet iesaistīts biznesā un jūsu dzīvē pakāpeniski nostabilizējas finanses. Patreiz jums pirmajā vietā ir stabilitāte. Pie tam, stabilitāte jūs sagaida ne tikai šodien, bet arī nākotnē. Varbūt jums palielinās algu vai arī jūs saņemsiet paaugstinājumu. Praktiskā darbība, ko esiet uzsācis, beigsies ar pilnīgu uzvaru. Jūsu jūtas, ko raksturo pacietība, labsirdība un godīgums, tiks novērtētas no apkārtējiem. Varbūt drīz jūs saņemsiet ļoti laicīgu un noderīgu padomu, kas skar finanšu jautājumus. Jūsu pašaizliedzīgais darbs jūs novedīs pie pelnītiem panākumiem.
Īpašuma palielināšana, sponsora atrašana, lai realizētu savas idejas, stabila, labvēlīga situācija. Tikšanās ar Monētu karali.

Darbs

Ļoti stabils bizness, liels, nedaudz konservatīvs, tirdzniecība ar nekustamo īpašumu, liels fermeris. Baņķieri, labi saimnieki, zemnieki.

Veselība

Tieksme uz sāļu nogulsnēšanos.

Attiecības

Stipras, noturīgas, nav romantiskas, veidotas uz savstarpējās cieņas pamata.

Cilvēka psihotips

Zeme. Vērsis. Turīgs, pašpietiekams, labs, stiprs saimnieks.

Padoms, brīdinājums

Iesaka priecāties par dzīvi. Brīdina negulēt uz lauriem.

Jā vai nē

„Jā”. Jūs gaida pelnīta balva.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam

Kārts apgrieztā nozīme

Varbūt cilvēks, ar ko jūs risiniet savus darījumus, patiesībā ir rupjš, skops, negodīgs, vulgārs un nelietīgs. Nav pareizi, ja jūs panākumus mēriet tikai naudā. Apgrieztā kārts dažkārt brīdina par negodīgu rīcību. Ja jūs kaut ko tādu plānojiet, tad jums to labāk atcelt, vai arī būs lielas nepatikšanas. Jums jāmācās atturēties no vulgārām un rupjām piezīmēm, kas šokē apkārtējos.
Naudas pazaudēšana, īpašuma konfiscēšana par parādiem vai nodokļu nemaksāšanu, nestabils finansiālais stāvoklis, novecojušas metodes, kas tiek piemērotas jaunām lietām. Tikšanās ar apgrieztu Monētu karali.

Agrieztā nozīme: Darbs

Spekulācija, darbība vājinās dēļ stagnācijas, slinkuma, skopuma, aprobežotības.

Agrieztā nozīme: Veselība

Sāļu nogulsnēšanās.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Ietiepība, īgnums, apnicība, stūrgalvība, vienaldzība.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Skops, dumjš, aprobežots, ietiepīgs, konservatīvs, slinks.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka ekonomēt naudu. Brīdina neļauties bezjēdzīgai krāšanai.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

„Nē”.