Profils:

Search
Close this search box.

Kārts  Monētu pāžs nozīme Taro kāršu sistēmā

Monētu pāžs nozīme skaidrojums interpretācija tarokartis.lv

Monētu pāžs

Vispārīgā nozīme

Sevis realizēšana dzīvē. Radoša pieeja lietām. Profesionālā attīstība un izaugsme. Kārts var norādīt uz peļņu nākotnē vai bērna piedzimšanu.

Bieži šī kārts raksturo jaunu cilvēku (zēnu vai meiteni), kuram ir radošs talants, kurš spēj radīt skaistus mākslas darbus. Un, neskatoties uz jaunību, cilvēkā ir jūtams, ka viņš ir sava amata meistars. Viņš izceļas ar labu veselību, viņam ir brīnišķīga vērtību sistēma. Viņam ir ļoti pareiza ētika un morāles izjūta.

Ja zīlējat par izglītību, darbu un ienākumiem, tad monētu pāžam ir pozitīva nozīme un tas labvēlīgi ietekmē ikdienas jautājumu risināšanu.

Cilvēks realizēsies, darot kādu praktisku darbu. Piemēram, darbs, kas saistīts ar ražošanu, dārzkopību utt. Kārts var norādīt arī uz jauna darba piedāvājumu.

Monētu pāžš brīdina Jūs būt uzmanīgam ar dokumentiem, kuros nepieciešams Jūsu paraksts, kā arī būt uzmanīgam detaļās un citos sīkumos.

Nozīme situācijās

Iespējams, ka vairs nav aiz kalniem laiks, kad varēsiet nopelnīt kādu naudas summu un  sākt pats savu biznesu. Ja vaicājāt par stipendiju, tad jūs to dabūsiet. Ja turpināsiet cītīgi un pašaizliedzīgi strādāt, tad jūsu pūles tiks apbalvotas. Nelielie darījumi, ko patreiz plānojiet, novedīs jūs pie lēna, bet reāla progresa. Iespējams, ka drīz jūs saņemsiet zīmīti vai vēstuli, kas var ļoti ietekmēt jūsu tālākos notikumus. Jums jābūt ļoti uzmanīgam un akurātam ar dokumentiem. Jūsu īstā priekšrocība ir jūsu izglītība.
Labas ziņas, iespēja dabūt darbu, lietu pabeigšana, konkrēti ieteikumi. Tikšanās ar Monētu pāžu.

Darbs

Sākuma stadija, taču ar lielu potenciālu. Grāmatvedis ekonomists, viegli apmācāms cilvēks.

Veselība

Viduvēja – vajag nostiprināt, var būt locītavu problēmas.

Attiecības

Stipru jūtu izveidošanās, aicinājums veidot tuvākas attiecības.

Cilvēka psihotips

Zemes stihija. Māceklis, uzticams, gudrs.

Padoms, brīdinājums

Iesaka pieņemt piedāvājumu, kaut ko iemācīties. Brīdina – nekādas materiālās izdevības.

Jā vai nē

„Jā”. Labas ziņas, piedāvājums.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam

Kārts apgrieztā nozīme

Visas grūtības, kas jums pēdējā laikā radušās, ir no tā, ka jūs pārāk neuzmanīgi lasiet dokumentus un līgumus. Visticamāk, jums var rasties birokrātiska rakstura problēmas un pārrunu kavēšanās. Varbūt jūs saņemsiet ne pārāk labu ziņu, kas attiecas uz finansēm. Jums vajag saņemt sevi rokās. Izmantojot savas dabiskās spējas un veselo saprātu, jūs spēsiet izbēgt no pagātnes kļūdu atkārtošanas.

Kukuļi, uzpirkšana, nepatīkamas ziņas, sacelšanās pret vecākiem, izdabāšana saviem untumiem. Tikšanās ar apgrieztu Monētu pāžu.

Agrieztā nozīme: Darbs

Kreditoru prasība atgriezt parādus, zema atdeve ieguldītiem līdzekļiem, zema kvalifikācija, nekvalitatīvas preces, nedrošs stāvoklis, viss tiek paveikts nelaikā.

Agrieztā nozīme: Veselība

Sastiepumi, izmežģījumi.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Nenopietnas, bezatbildīgas, cilvēki vīlušies viens otrā.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Cilvēks, kas neprot mācīties ne no savām, ne no citu kļūdām. Dumpinieks, kauslis. Bezrūpība, paviršība, neprot apieties ar naudu.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka nepieņemt piedāvājumu, tā ir viltus iespēja. Brīdina, ka pastāv risks kļūt par vīlušos un vienaldzīgu cilvēku.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

„Nē”. Lietu nenovedīsi līdz galam, vai arī, vilsies rezultātā.