Profils:

Search
Close this search box.

Monētu dūža nozīme Taro kāršu sistēmā 

01 Monētu dūzis NOZĪME TARO KĀRTIS LV

Monētu dūzis

Vispārīgā nozīme

Labvēlīgs dzīves posms. Iespējams, sāksies jauni projekti, kas vainagosies panākumiem. Tā rezultātā izjutīsiet morālu gandarījumu. Monētu dūzis vienmēr ir saistīts ar personīgo izaugsmi. Pastāv iespēja, ka saņemsiet paaugstinājumu darbā.

Ja esat daudz ieguldījis kādā biznesā, ir pienācis laiks savākt savas darbības augļus. Ja ir bagāti radinieki, tad iespējams bagātīgs mantojums.

Daudzas iespējas Jums būs pieejamas, nepalaidiet garām savu iespēju. Monētu dūzis bieži tiek interpretēts kā nepieciešamās un svarīgas informācijas parādīšanās, ģeniālas idejas rašanās. Drīzumā gaidāmi lieli ienākumi, nav izslēgta iespēja kļūt slavenam.

Ja sākat jaunu biznesu, tas būs veiksmīgs un peļņu nesošs. Brīdis ir labvēlīgs to plānu īstenošanai, kas jau sen ir iecerēti. Pastāv iespēja, saņemt ļoti dārgu un vērtīgu dāvanu.

Ja ir nepieciešams finansējums svarīga projekta atbalstam, tad Jums nevajadzētu uztraukties, Jūsu bizness tiks finansēts. Par kvalitatīvi paveikto darbu noteikti saņemsiet atlīdzību, iespējams, pat lielāku, nekā iepriekš vienojāties ar klientu. Ja studējat, tad kārts paredz veiksmīgu darba, prakses, eksāmena nokārtošanu.

Nozīme situācijās

Tagad ir pienācis brīdis, kad vajag sākt ko jaunu un tas noteikti atnesīs jums lielus materiālos ienākumus. Iespējams, ka saņemsiet lielu naudas summu vai dārgu dāvanu. Ja jauna projekta uzsākšanu traucē finanšu trūkums, tad variet nepārdzīvot, jūs to dabūsiet. Par padarīto darbu jūs saņemsiet ļoti pieklājīgu atalgojumu. Studentiem šī kārts sola ļoti drīzu un veiksmīgu diploma aizstāvēšanu. Ja vaicājāt par mīlas lietām, tad kārts jums sola ļoti stipras un ilgstošas attiecības, kas būs pārpilnas seksuāliem priekiem un juteklisku baudījumu.
Liela dāvana, iekrājumi, resursi. Iespēja saņemt naudu, atspēriena augsne, labs starts. Stiprs balsts, kas dots no dabas vai apstākļiem.

Darbs

Liels starta kapitāls, ilgtermiņa kredīts, bezprocentu aizdevums. Īpašuma vai nekustamā īpašuma iegādāšanās, vai cits liels pirkums, kas sniedz gandarījumu un prestižu tās īpašniekam. Veiksmīga un laicīga naudas ieguldīšana, iespējamas lielas investīcijas jūsu biznesā un nopietns atbalsts. Paaugstinājums amatā, pakāpes iegūšana, prēmija, laba alga.

Veselība

Lieliska veselība. Iespējama nosliece uz kāju saslimšanām, sāļu nogulsnēšanās, podagra, varikoze, taču ne slimīgs stāvoklis. Kārti vajag tulkot ļoti uzmanīgi, jo var norādīt arī uz audzēju, kas ātri pārtop vēzī.

Attiecības

Līdzsvarotas attiecības, tiek uztvertas kā vērtība, kā dāvana. Attiecības, ko ir vērts novērtēt. Perspektīvas, stipras, labvēlīgas. Jūtu briedums. Ja izkrīt pozīcijā „domas”, „motīvi” utt., tad nozīmē aprēķinu attiecībās.

Cilvēka psihotips

Cilvēks, kas mīl stabilitāti, dārgus, slavenus zīmolus. Tieksme uz apaļumu, dūšīgs. Iespaidīgs, autoritatīvs, ievērojams. Var būt mākslinieciski apdāvināts, talantīgs, radošs.

Padoms, brīdinājums

Iesaka izmantot veiksmi, kas krīt rokās. Pievērsiet uzmanību notiekošam. Brīdina nepaļauties tikai uz veiksmi, bet arī pašam rīkoties.

Jā vai nē

„Jā”. Laime. Var beigt zīlēt.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam

Kārts apgrieztā nozīme

Projektā, ko tikko uzsākāt, kaut kas ies ne tā. Iespējams, ka tas, ko gaidījāt, nevar realizēties vai materializēties. Iespējams, ka jūs sagaida zaudējums. Visticamāk, ka to summa uz kuru jūs cerējāt par savu darbu, jūs nesaņemsiet, vai arī tā stipri kavēsies. Jūs sapratīsiet, ka visi apstākļi, kas saistīti ar jūsu darbu, jūsu veselību, naudu vai biznesu, dotajā brīdī darbojas pret jums. Jūsu pārmērīgais skopums vai pastāvīgais aprēķins var novest pie ļoti nepatīkamas situācijas. Varbūt lēmums, ko jūs pieņēmāt attiecībā uz naudas jautājumiem, izrādījās pārsteidzīgs vai neapārdomāts. To, ko jūs gaidījāt no kāda projekta, jūs nesaņemsiet.
Dāvana vai palīdzība, kas liek just pateicību. Dāvana, ar kuru nezini ko iesākt un jūties neveikli. Dāvana, kas neiepriecina.

Agrieztā nozīme: Darbs

Neveiksmīgs laiks naudas ieguldījumiem. Piespiedu investīcijas, lai iegūtu ietekmi biznesā. Aizņēmumi un kredīti ar lielām procentu likmēm. Nepieciešamība dot kukuli. Iesaistīšanās neizdevīgās attiecībās. Sasniegumi, kas maksā pārāk dārgi.

Agrieztā nozīme: Veselība

Veselība vai skaistums, ko var pārdot par naudu: sportisti, modeļi, donori.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Aprēķins pēc abu vienošanās, nauda pie naudas.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Smags, nospiedošs raksturs, piespiež citus sevi klausīties, uzspiež savu viedokli. Smagnēja āriene.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka atcerēties, ka par visu ir jāmaksā. Brīdina, ka uzradīsies kādi nopietni pienākumi. Vajag izvērtēt, ko tas beigās maksās.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

Labvēlīgs periods, bet ar pienākumiem.