Profils:

Search
Close this search box.

Personības skaitlis numeroloģijā

Dalīties Facebook
Pārsūtīt WhatsApp
Dalīties Twitter
Dalīties Linkedin

Personības skaitlis parāda kā mūs redz apkārtējie, to kā mēs izskatāmies no malas, kādu iespaidu atstājam uz citiem cilvēkiem.

Kā iegūst personības skaitli?

Personības skaitli iegūst, saskaitot sava vārda līdzskaņus. Aprēķini savu personības skaitli un citus skaitļus, izmantojot TaroKartis.lv izstrādāto bezmaksas numeroloģijas kalkulatoru.

Personības skaitlis 1

Prasme sevi pasniegt tā, lai nevienam pat nerodas šaubas par tiesībām komandēt. Pārliecība, efektivitāte, pašpaļāvība, spēja uztvert jaunas lietas un radt jaunas lietas.
Raksturīga iezīme ir vēlme pēc izlēmīgas rīcības. Dažkārt – ne pārāk pamatoti. Taču šāds cilvēks vienkārši nespēj ieturēt apstāties un pakļauties apstākļiem. Viņam noteikti ir jāiejaucas, jāveic savi labojumi. Un tā kā viņš nekad nešaubās par sava sprieduma pareizību un ārkārtīgi reti meklē padomu, visa atbildība par neveiksmēm gulstas tikai uz viņu.
Personības skaitlis 1 numeroloģijā ir iniciatīvas skaitlis. Bet šajā gadījumā motīvs ir nevis sabiedriskais labums, bet gan tīri personiskas intereses. Vieninieks pēc definīcijas ir nepieciešamība būt pirmajam un vienīgajam izvēlētajā ceļā. Līdz ar to – vēlme par katru cenu panākt savu, un līdz ar to mēdz būt riskantas, nepārdomātas darbības. Galvenais ieteikums ir nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus un neskriet ratiem pa priekšu,

Personības skaitlis 2

Takts un delikātums saskarsmē. Spēja atstāt labu iespaidu uz konkrētu cilvēku, nepiesaistot sev vispārēju uzmanību. Izcilas komunikācijas spējas, kuru pamatā ir detalizēta sarunu biedra uzvedības analīze.<br.Personības skaits 2 norāda uz tādā īpašībām kā takts, līdzsvars, piesardzība.
Cilvēki ar personības skaitli 2 mēdz pārāk daudz analizēt un izsvērt visus plusus un mīnusus, pirms sper kaut vienu soli. Turklāt viņus satrauc ne tikai neveiksmes iespējamība, bet daudz lielākā mērā apkārtējo attieksme. Un šī atkarība no kāda cita viedokļa kļūst par iemeslu bezgalīgām vilcināšanām un daudzām neizmantotām iespējām.
Viņiem nepieciešams kaut vai mutisks atbalsts no citiem. Ja šāda atbalsti nav, tad viņos rodas šaubas, kas neļauj pilnībā izmantot savu pārliecināšanas talantu, lai aizstāvētu savas intereses. Viņiem ir grūti pārliecināt citus, ja nav paši līdz galam pārliecināti. Personības skaitlis 2 numeroloģijā ir labvēlības, gatavības sniegt nesavtīgu palīdzību simbols. Būdami cilvēki, kuriem nav savtīgu nodomu, viņi zemapziņas līmenī vienkārši nespēj aizdomāties par kaut ko tādu citos. Ko nekaunīgi izmanto pat tuvākie cilvēki.

Personības skaitlis 3

Dabas dots pievilkšanas spēks, kas raisa uzticēšanos un labvēlīgu attieksmi no apkārtējiem. Pateicoties draudzīgajai attieksmei, viegli iegūt draugus un pielūdzējus. Cilēki ar personības skaitli trīs uzskata sevi par unikāliem. Un tam ir zināms pamatojums, jo šie cilvēki ir apveltīti ar labk komunikācijas spējām, ir atvērti un biei viņiem ir daudz talantu. Šos talantus viņi vienmēr cenšas izrādt pie pirmās izdevības, turklāt, bez sautīgiem motviem, tikai tādēļ, ka viņiem sagādā gandarījuma sajūtu. Bet ar gandarījuma sajūtu vien nevar dzīvot, kas savukārt šos cilvkus bieži noved pie tādas problēmas,ka viņi grib, lai dzve pati visu viņiem noliek priekšā un,ka citi ir viņiem kaut ko parādā un piedzīvo vilšanās sajūtu, kad saprot,ka dzīvē tas tā nestrādā. Neskatoties uz talantiem, Jums ir jāsaprot, ka panākumi būs, ja Jūs pakāpeniski un lēnām iesiet uz tiem. Nekas dzvē nenotiek uzreiz, ir jāiegulda sistemātisks darbs.

Personības skaitlis 4

Līdzsvarotība un nosvērtums it visā, sākot no ģērbšanās stila, beidzot ar komunikāciju. Centīgums un strādīgums izsauc apkārtējos tūltēju uzticību un atstāj tāda cilvēka iespaidu, uz ko var paļauties.

Personības skaitlis 5

Spēja izskatīties jaunākam par savu reālo vecumu un izcelties uz jebkura fona, pateicoties izteiktai seksualitātei. Kustīgums, aktivitāte, sabiedriskums. Neskatoties uz aktīvajām izpausmēm, spēja saprātīgi spriest nereti kļūst par pārsteigumu sarunu biedram.

Personības skaitlis 6

Augsta atbildības sajta, godīgums, uzticamība. Spēja redzēt nākotni un sniegt pārdomātus praktiskus padomus. Spēja ātri rast kontaktu ar cilvēkiem, takts, gatavība palīdzēt.

Personības skaitlis 7

Atstāj auksta, noslēgta un prasīga intraverta iespaidu, bet apkārtējos tas vairāk piesaista nekā atgrūž. Apkārtējie instinktīvi jūt, ka aiz šīs skarbās fasādes slēpjas labestība un augsts prāts. Izsmalcinātība ārējā izskatā papildina koptēlu.

Personības skaitlis 8

Atstāj iespaidīgu priekštatu par sevi no pirmās reizes. Dod priekšroku apģērbam un aksesuāriem, kas apliecina augstu statusu. Intelekts, kompetence, centība, pārliecība par sevi un saveim spēkiem.

Personības skaitlis 9

Atvērtība un emocionāla ievainojamība. Tajā pašā laikā atsaucība, spēja līdzpārdzīvot un sniegt morālu atbalstu citiem. Nesatricināma ticība labajam un tieksme idealizēt patērējošo pasauli. Ārējais izskats bieži atspoguļo jaunības maksimālismu.