Profils:

Search
Close this search box.

Taro un numeroloģija

Dalīties Facebook
Pārsūtīt WhatsApp
Dalīties Twitter
Dalīties Linkedin

Kas ir Taro-numeroloģija?

Taro-numeroloģija 2 metožu apvienojums vienā – numeroloģijas un Taro. Ar Taro-numeroloģijas palīdzību var atklāt cilvēka psiholoģijsko portretu. Kā arī saprast, kas notiek cilvēka zemapziņā, kas viņu ietekmē: noskaidrot cilvēka motīvus, uzvedības modeļus, rīcību stresa situācijās, rakstura stiprās un vājās puses, slēptās spējas un potenciālu, zemapziņas bailes, blokus un kompleksus, bērnības traumas, stratēģijas mijiedarbībai ar citiem cilvēkiem.

Turklāt Taro-numeroloģija ļauj ieskatīties nākotnē un prognozēt gaidāmos notikumus, analizēt pagātnes notikumus un izprast situācijas tagadnē. Iespējams noteikt izdevīgākos datumus pirkšanas un pārdošanas darījumu un līgumu slēgšanai, kā arī citiem svarīgiem notikumiem. Ar Taro-numeroloģijas palīdzību iespējams izvēlēties piemērotāko profesiju vai piemērotāko biznesa nozari un daudz ko citu.

Taro kāršu sistēmā ir 22 vecākie arkāni, kas atspoguļo cilvēka personības attīstības posmus. Katrs no šiem posmiem cilvēka dzīvē sniedz jaunas iespējas un izaicinājumus. Ja cilvēks izvairās no attīstības un nevēlas apgūt dzīves mācības, tad viņš vai viņa paliek iestrēdzis vienā līmenī un nenotiek nekāda izaugsme. Dzīves mācības ir notikumi un apstākļi, kas cilvēku piespiež kaut ko mainīt savā dzīvē, pieņemt savādākus lēmumus un atteikties no novecojušiem uzskatiem un uzvedības šabloniem. Kamēr posms nav pabeigts cilvēks tuprinās kāpt uz tiem pašiem grābekļiem un viss atkārtosies pa apli.

Ar Taro-numeroloģijas palīdzību iespējams saprast kādā dzīves posmā cilvēks atrodas un, kas jādara, lai būtu izaugsme. Kā arī iespējams noskaidrot, kas traucē vai, kas sekmē izaugsmi. Lai gūtu atbildes ar Taro-numeroloģijas palīdzību nepieciešams tikai Jūsu dzimšanas datums un vārds, uzvārds, līdzīgi kā numeroloģijā.

Katrs no Taro vecākajiem arkāniem atbilst noteiktām dzimšanas dienām. Arkāna ietekme uz dzimšanas dienu atspoguļojas cilvēka personībā. Katram arkānam ir enerģija, kas izpaužās gan pozitīvajā, gan negatīvājā. Pozitīvais ir tas uz ko cilvēkam ir jātiecas, jāatīsta, bet negatīvais ir tas ar, ko ir jāstrādā. Ja cilvēks iet dzīvē pareizo ceļu atbilstoši saviem talantiem un potenciālam, tad cilvēks realizē savu potenciālu. Ja cilvēks atrodas negatīvo arkāna enerģiju iespaidā, tad viņa darbs ir neproduktīvs, laiks un enerģija tiek izniekoti nelietderīgi. Savu stipro pušu un arkāna enerģiju apzināšanās, palīdz cilvēkam gūt sasniegumus un pašrealizēties.

Vecāko arkānu atbilstība dzimšanas datumiem

1 Mags nozīme TAROKĀRTIS.LV

1. Taro Arkāns Mags

Dzimšanas datumi: 1, 23

Pozitīvās īpašības, uz ko jātiecas

Līderi, vadītāji, inovatori, optimisti, izgudrotāji ar daudzām idejām. Spēj iedvesmot un vadīt citus. Viegli uzņemas jjaunus projektus. Sasniedz meistarbības virsotnes un gūst panākumus savā profesijā. Necietīs autoritāru spiedienu, tāpēc dos priekšroku darbam vienatnē vai kopā ar līdzvērtīgiem komandas biedriem. Labi izjūt Visuma enerģijas, jo kā nekā Mags meistarīgi pārvalda visus 4 elementus. Mēdz vēlēties izcelties uz citu fona, ir pamanāmi.

Cilvēkiem ar Maga enerģiju enerģiju jāiemācās kontrolēt sava prāta un domu spēku, domāt pozitīvi, nešaubīties par sevi un savām spējām un nekad nezuadēt ticību sev.

Arkāna negatīvās īpašības ar, kurām jāstrādā

Izteikts egosisms, pārākuma sajūta pār citiem. Tikai savas nozīmes, unikalitātes un vērtības atzīšana. Manipulēšana un citu cilvēku pakļaušana. Neprasme pieņemt kritiku, ļaunatminība, raksturīgs lepnums. Ticības trūkums sev, saviem spēkiem un panākumiem. Nevēlēšanās realizēt savas spējas. 

2 Virspriesteriene nozīme tarokārtis.lv

2. Taro Arkāns Virspriesteriene

Dzimšanas datumi: 2,24

Pozitīvās īpašības, uz ko jātiecas

Diplomāti, taktiski, prot atrisināt konfliktus, novērst nesaskaņas. Attīstīta intuīcija, noslēpumaini un piesardzīgi. Netiecas uz vadošiem amatiem, izvēlas neitralitāti. Viņiem patīk situāciju pārvaldīt nemanāmi, pelēkie kardināli. 

Spēj sajust citu cilvēku emocijas. Patīk daba un dzīvnieki. Dziednieka, burvja spējas. Spēj dziedināt ar vārdiem: pārliecināt, nomierināt, mazināt sāpes.

Arkāna negatīvās īpašības ar, kurām jāstrādā

Kaprīzes, ietiepība, neuzticēšanās, nevēlēšanās piekāpties konfliktos, nerēķināšanās ar citiem. Dusmas uz visu pasauli, šaubas un nepastāvība. Izolācija no sabiedrības. Savas patiesās sejas slēpšana, melošana, viltības, krāpšana.

3 Imperatore nozīme tarokārtis.lv

3. Taro Arkāns Imperatore

Dzimšanas datumi: 3,25

Pozitīvās īpašības, uz ko jātiecas

Ja sieviete, tad ir ļoti sievišķīga, cēla un mātišķa.

Patīk rūpēties par sevi, patīk skaistas lietas, seko modei, māk rīkoties ar finansēm.

Spēja pavairot esošos resursus un realizēt plānus. Viegli atrod kontaktu ar bērniem. Talantīgi cilvēki, brīnišķīgi tēvi un mātes. Tiecas pēc komforta, panākumiem, materiālās labklājības un augsta sociālā statusa sabiedrībā. Piemīt atbildības sajūta, māk labi nopelnīt, ir laipni, dāsni un atsaucīgi. Nepatīk kādam pakļauties. Var būt veiksmīgi uzņēmēji.

Arkāna negatīvās īpašības ar, kurām jāstrādā

Pārlieku liela kontrole paŗ bērniem un citiem ģimenes locekļiem. Tieksme uz varu un materiālo vērtību dominēšana pār garīgajām. Izdara spiedienu uz saviem bērniem, neļaujot viņiem izpausties un pilnībā atvērties. Augstprātīgi, domā, ka ir pārāki pār citiem. Uzspiež citiem savu dzīves pozīciju un viedokli, augstas prasības, egoisms un izteikts konservatīvisms. Pārspīlēta uzmanība savam izskatam, nespēja būt iecietīgiem un piedot, vientulība, attiecību trūkums. Ja vadītājs, tad viņš ir skarbs, ja sieviete, tad nomāc vīrišķo enerģiju, vīrietis no tādas sievietes ir ļoti atkarīgs. Var būt problēmas ar bērna ieņemšanu vai grūtniecību. Plānu izgāšanās.

4 Imperators nozīme tarokārtis.lv

4. Taro Arkāns Imperators

Dzimšanas datumi: 4,26

Pozitīvās īpašības, uz ko jātiecas

Uzņēmējs, vadītājs, profesionālis, darījumu cilvēks. Veiksmīgi virzās pa karjeras kāpnēm uz augšu un biznesā. Prot nopelnīt. Izcili organizatori un vadītāji māk vadīt cilvēkus, sadalīt darba uzdevumus un deleģēt, ātri pieņem lēmumus. Kārtības, hierarhijas un struktūras cilvēki. Šādiem cilvēkiem parasti viss ir salikts pa plauktiņiem. Spēcīga loģika un ass prāts. Augsta efektivitāte darbā. Pedantisms. Neskatoties uz to, ka viņi ir ļoti stingri, viņi ir arī  taktiski, dāsni, piedod citiem trūkumus un vienmēr ir gatavi palīdzēt.

Arkāna negatīvās īpašības ar, kurām jāstrādā

Despotiski, nežēlīgi pret vājākiem un tiem, kuriem ir zemāks sociālais un profesionālais statuss. Cenšas iegūt varu ar jebkādiem līdzekļiem un to ļaunprātīgi izmanto. Cilvēki, kuri vēlas tikai ņemt. Nespēja un nevēlēšanās strādāt un pelnīt naudu. Viņi kontrolē tuviniekus un uzspiež savus noteikumus, liedzot cilvēkam izvēles tiesības un brīvību. Lepni cilvēki, kuri neprot piedot un saprast, bezjūtīgi. Apmāti ar naudu un varu. Nevēlas uzņemties atbildību un pieņemt lēmumus. 

5 Priesteris nozīme tarokārtis.lv

5. Taro Arkāns Priesteris

Dzimšanas datumi: 5,27

Pozitīvās īpašības, uz ko jātiecas

Svarīgs likums, kārtība, noteikumi un tradīcijas. Dzīvo, ievērojot ģimenes tradīcijas, sabiedrības un reliģijas likumus. Viņiem ļoti svarīga ir ģimene un bērnu audzināšana. Skolotāja talants. Piemīt pārliecināšanas un oratora spējas. Lieliski vadītāji un publiskās uzstāšanās meistari. Meklē zināšanas, ko atbalsta pētījumi un fakti, lai apliecinātu savu izvēles pareizību. Viņi visu mūžu mācās, iegūst jaunas zināšanas, un dalās ar citiem. Dod priekšroku vadošiem amatiem. Uzticami, atbildīgi cilvēki, kuriem patīk kārtība un struktūra, vienmēr gatavi palīdzēt saviem tuvajiem. Bieži vien noteikumu, procesu iniciatori, mācību, materiālu un metožu vai projektu autori. Garīgie skolotāji un mentori.

Arkāna negatīvās īpašības ar, kurām jāstrādā

Novecojuši uzskati, pretošanās jaunajam, pārāk konservatīvi. Vienmēr kādam lasa lekcijas, izsaka komentārus, uzspiež savus uzskatus un principus. Dala cilvēkus gudros un stulbos. Redz un pieņem tikai savu “patiesību”. Bieži agresīvi, lepni, aprunā citus. Neprot iet uz kompromisiem un nevēlas piekāpties. Sāpīga pieķeršanās savai ģimenei, ir grūti “atlaist” savus bērnus. Viņi vēlas pieņemt visus lēmumus viņu vietā un visu kontrolēt. Tie var būt vērsti uz tīrību un kārtību. Viņus raksturo šaubas par sevi, bailes, ka viņus nesapratīs, notiesās. Tendence uz atkarībām.

6 Mīlnieki nozīme tarokartis.lv

6. Taro Arkāns Mīlnieki

Dzimšanas datumi: 6,28

Pozitīvās īpašības, uz ko jātiecas

Talants veidot harmoniskas un ilgstošas ​​attiecības (biznesā, draudzībā, mīlestībā). Uzņēmuma, kompānijas dvēseles. Viņi viegli saprotas ar citiem, patīk komunikācija un jaunu kontaktu iegūšana. Plašs draugu un paziņu loks. Laipni, maigi, patīkami cilvēki, apveltīti ar harizmu. Lai arī kur viņi atrastos, viņi vienmēr pievērš sev uzmanību un izbauda to. Emocionāli cilvēki. Izsmalcinātas gaumes īpašnieki, mākslas un skaistuma pazinēji. Lai ko viņi darītu, viņiem ir svarīgi to mīlēt. Viņi it visā saskata skaistumu, rūpējas par savu izskatu un rūpīgi izvēlas apģērbu.

Arkāna negatīvās īpašības ar, kurām jāstrādā

Neizlēmīgi, aizdomīgi, neuzticās. Nespēj piedzīvot patiesu mīlestību, nespēj just. Nav sirsnīgs un nav veltīts partnerattiecībām (biznesa un personiskā). Nedomājot, viņi var pārtraukt attiecības. Kaprīzi, jūtīgi un virspusēji cilvēki. Viņi ir atkarīgi no citu viedokļiem, pieķērušies savam izskatam un pēc tā vērtē citus. Paaugstināta tieksme pēc dzīves priekiem. Daudz kompleksu. Pastāvīga vilcināšanās, izvēloties. Viņi var nonākt hipohondrijā pasaules “nepilnības” dēļ.

7 Triumfa rati nozīme tarokārtis.lv

7. Taro Arkāns Triumfa rati

Dzimšanas datumi: 7,29

Pozitīvās īpašības, uz ko jātiecas

7. arkāna cilvēkiem pozitīvā izpausmē piemīt spēja izvirzīt mērķus un tos sasniegt, viņiem ir svarīgi iet paredzēto ceļu uz uzvaru. Drosmīgi, neatlaidīgi, pārliecināti cilvēki. nepamet iesākto. Pēc neveiksmes pieceļas un turpina iet uz mērķi. Viņu apņēmība neļauj viņiem atkāpties, viņiem ir svarīga uzvara un rezultāti. Ļoti aktīvi, spējīgi iedvesmot citus ar savām idejām un vadīt. “Komandas spēlētāji”, viņiem ir svarīgi, lai viņiem būtu citu cilvēku atbalsts, uzticama aizmugure. Visus personīgos jautājumus atrisina patstāvīgi. Svarīgs sociālais statuss un sabiedrības atzinība. Ambiciozi, orientēti uz karjeras izaugsmi. Šo cilvēku galvenais princips ir kustība. Labi autovadītāji. VPatīk ceļot. Vienmēr kustībā, kaut kur steidzoties, kaut ko darot. Dzīve nestāv uz vietas, pastāvīgas pārmaiņas.

Arkāna negatīvās īpašības ar, kurām jāstrādā

Stagnācija, slinkums vai, gluži otrādi, pārlieku liela aktīvitāte, nespēja atslābināties. Bailes no atbildības un līdera īpašību izpausmēm, nesakārtota rīcība, nespēja koncentrēties vienam mērķim un novest lietas līdz galam. Autoritārs, naidīgs, agresīvs un kareivīgs, cilvēkam “visa dzīve ir cīņa”, “par visu ir jācīnās”, tāpēc viņš bieži piesaista sarežģītas situācijas, ar kurām viņam patiešām ir jācīnās. Viņš pastāvīgi kaut ko pārvar, pierāda, cīnās ar kaut ko un kādu, ar redzamiem un neredzamiem ienaidniekiem. Apspiež ar spēku, pieņem mērķu sasniegšanu ar jebkādiem līdzekļiem. Viņam ir svarīgi pierādīt savu nozīmi sabiedrībai. Kontroles trūkums pār savām emocijām.

11 Taisnīgums nozīme tarokārtis.lv

8. Taro Arkāns Taisnīgums

Dzimšanas datumi: 8,30

Pozitīvās īpašības, uz ko jātiecas

Cilvēki ar augstu atbildības sajūtu, draudzīgi, uzticami. Viņiem ir paaugstināta taisnīguma izjūta, smalks redzējums un taisnīguma izjūta. Objektīvi. Atvērti un bezbailīgi cilvēki, spējīgi ātri reaģēt sarežģītos apstākļos un izlēmīgi rīkoties krīzes situācijās. Redz problēmas būtību un spēj sniegt gudrus padomus, nenostājoties nevienā pusē. Rīcības, cilvēki, pilda doto vārdu. Vienmēr var paļauties uz viņiem. Labi juristi, advokāti, nodokļu inspektori. Vienmēr var vērsties pie viņiem pēc palīdzības un atbalsta.

Arkāna negatīvās īpašības ar, kurām jāstrādā

Konfliktē, pastāvīgi izjūt netaisnību un negodīgumu pret sevi. Pierāda un uzspiež savu taisnību. Viņuprāt, visi pret viņiem ir negodīgi un visapkārt ir meli un netaisnība. Viņi visu zina un saprot labāk nekā jebkurš cits. Viņi sūdzas par grūtu un netaisnīgu dzīvi. Vaino citus savās neveiksmēs un visi ir viņiem parādā. Viņi nevēlas mainīties, pieļauj vienas un tās pašas kļūdas un situācijas. Spītīgi un lepni. 

9 vientulnieks nozīme tarokārtis.lv

9. Taro Arkāns Vientuļnieks

Dzimšanas datumi: 9, 31

Pozitīvās īpašības, uz ko jātiecas

Gudri, dziļi, pašpietiekami cilvēki, miermīlīgi, intraverti, uzticami draugi, gādīgi cilvēki. Labi filozofi, intelektuāļi, rakstnieki. No viņiem vienmēr var saņemt gudrus padomus, un apkārtējie tajos ieklausās. Viņiem patīk būt vieniem, viņiem nav garlaicīgi ar sevi, vientulībā viņiem atklājas viņu visdziļākās domas. Viņi nav vienaldzīgi pret citu sāpēm, viņi ir atbildīgi, nesteidzīgi, konsekventi savās darbībās. Viņi vienmēr uzklausīs cilvēku un ieteiks izeju no sarežģītas situācijas, tādējādi aktivizējot viņā garīgās dziedināšanas procesus. Mentori, skolotāji, kas dziedina dvēseli un ķermeni. Viņiem patīk mācīties, padziļināti izpētīt to, kas viņus interesē, un prot mācīt citus. 

Arkāna negatīvās īpašības ar, kurām jāstrādā

Izolācija, noslēgšanās sevī, depresija. Neuzticēšanās nevienam, pārlieka piesardzība. Nevēlēšānās palīdzēt citiem un dalīties ar savām zināšanām. Pēc vilšanās attiecībās var ilgstoši noslēgties, izvēloties vientulību, atsakoties no mīlestības. Viņi bieži ir vieni, bez partnera. Nevērīga attieksme pret savu izskatu un veselības stāvokli. Neskatoties uz to, ka viņi sāk vientuļnieku dzīvesveidu, viņi ļoti baidās no vientulības.

10 Laimes rats nozīme tarokārtis.lv

10. Taro Arkāns Laimes rats

Dzimšanas datumi: 10

Pozitīvās īpašības, uz ko jātiecas

Likteņa mīluļi, viņiem vienmēr un visur veicas. Viņi saņem dāvanas no visuma, viņi uzticas visumam, pasaulei un cilvēkiem. Veiksme visās situācijās ir viņu pusē. Viņu dzīve ir viegla un jautra, tāpēc viņi to vienkārši izbauda. Viņiem vienkārši kaut kas ir jāvēlas un jāpieņem lēmums, un īstās durvis tūlīt sāks atvērties, īstie cilvēki satikties īstajā laikā. Viņi ir aktīvi, labprāt piedalās dažādos pasākumos, viņi nav mājās sēdētāji, viņi ir vienmēr kustībā. Māk sastrādāties komandā un pateicoties viņu enerģijai, jebkurš projekts ir viegli virzās uz priekšu. Apveltīti ar lielu enerģiju. Šajā dienā dzimušie uzņēmēji var īstenot vairākus lielus projektus vienlaicīgi. Viegls raksturs, viņi ir optimisma pilni un ar savu pozitīvismu aplipina arī visus apkārtējos. 

Arkāna negatīvās īpašības ar, kurām jāstrādā

Mērķu trūkums, pasivitāte, iniciatīvas trūkums, slinkums.  Seko spēcīgām personībām, nekļūstot patstāvīgi. Neizmanto savu enerģiju, bet savu dzīvi pavada pasivitātē, inercē, bailēs paši spert soli uz priekšu, izdomājot attaisnojumus, gaidot, ka citi to izdarīs viņa vietā. Nespēja izdarīt izvēli un pieņemt lēmumus, neuzticēšanās savai intuīcijai. Baiļu no nākotnes un negatīvo emociju dēļ viņi izkrīt no veiksmes plūsmas un fortūnas rats apstājas.

8 spēks nozīme tarokārtis.lv

11. Taro Arkāns Spēks

Dzimšanas datumi: 11

Pozitīvās īpašības, uz ko jātiecas

Apveltīti ar milzu enerģiju. Cilvēki ar augstu izturību un lielām darba spējām. Nesēž uz vietas. Nebaidās uzņemties atbildību un ir spēcīgas enerģijas nesēji, spēj vadīt masas, pārliecinoši izklāstīt savas domas un idejas. Viņus pievelk spēcīgi cilvēki, jo ​​viņi paši skatās uz pasauli no spēka pozīcijām. Viņi uzlādē citus ar pašapziņu, vēlmi sasniegt mērķus un palīdz atraisīt citu cilvēku potenciālu. Viņi ir apņēmības pilni tikai uzvarēt, zaudējums un sakāve viņus nesalauž un nenomāc. 

Arkāna negatīvās īpašības ar, kurām jāstrādā

Pārslodze no darba, nespēja atpūsties. Sevis pārstrādināšana, kā rezultātā cilvēks sāk justies vājš, apātisks un neizlēmīgs. Ļoti nepaacietīgi, gaidot var palikt viegli aizkaitināmi un aizsvilties. Savu uzskatu uzspiešana citiem, vājāko apspiešana, autoritātes izrādīšana, rupjība un agresivitāte. Apvainošanās. Ikviens viņiem šķiet lēns, gauss un slinks. Viņi mēdz radīt ap sevi konfliktsituācijas. Nepārdomātas darbības, spītība, iekļūšana nepatikšanās, kautiņi. Nemāk zaudēt.

12 Pakārtais nozīme tarokārtis.lv

12. Taro Arkāns Pakārtais

Dzimšanas datumi: 12

Pozitīvās īpašības, uz ko jātiecas

Psihologi, nesavtīgi palīdz un atbalsta citus, saprotoši, ar atvērtu sirdi, radoši cilvēki, apveltīti ar talantu izjust otra cilvēka emocijas, piemīt empātija. Uz daudzām dzīves situācijām un problēmām raugās neparasti, viņiem par visu ir savs neatkarīgs viedoklis. Individuālisti, viņiem patīk atklāt un uzzināt kaut ko neparastu un jaunu. Dvēseles un miesas dziednieki.  Pievelk citus cilvēku pie sevis. Bieži citi izkrata viņiem savu sirdi, griežas pēc padoma un atbalsta. Dažreiz viņi vairāk domā par citiem nekā par sevi. 

Arkāna negatīvās īpašības ar, kurām jāstrādā

Pārmērīga upurēšanās. Nespēja parūpēties par sevi un pastāvēt par sevi un savām robežām. Pārspīlēta pieķeršanās cilvēkiem. Upura pozīcija attiecībās, viņus var izmantot. Uzskata, ka mīlestību nepieciešams nopelnīt.

neizlēmība, bezdarbība, iešana uz riņķi, depresija, pasivitāte, vainas izjūta, šaubas par sevi un saviem spēkiem. Var kļūt noslēgti un izolēties no apkārtējiem.

13 Nāve nozīme tarokārtis.lv

13. Taro Arkāns Nāve

Dzimšanas datumi: 13

Pozitīvās īpašības, uz ko jātiecas

Transformācijas un atdzimšanas enerģijas cilvēki ar īpašu skatījumu uz dzīvi. Var būt ļoti tieši, pasaka visu sejā. Viņu uzskatā viss vecais var pārvērsties par kaut ko radikāli jaunu, modernu un progresīvu. Noslēpumaina, neparedzama un bezbailīga personība. Zinātkāri un radoši cilvēki. Noturīgi krīzes situācijās. Neprātraukti nepieciešamība pēc kaut kā jauna, ātri apnīk vienmuļība, kaut kam visu laiku jāmainās un jānotiek viņu dzīvē, pretējā gadījumā viņiem paliek garlaicīgi un viņi zaudē interesi par dzīvi. Viņi nedarīs neko, kas viņiem nav interesants. 

Mēdz būt interesanta un piedzīvojumu bagāta dzīve, jo vienmēr kaut kas notiek.  Spēj iedvesmot un atbalstīt citu cilvēku centienus.

Arkāna negatīvās īpašības ar, kurām jāstrādā

Asums, agresivitāte darbos un vārdos. Nekontrolēts tiešums, spēj aizvainot citus, to pat nemanot. Var būt ļoti nežēlīgi un aukstasinīgi. Pakļaujas nepamatotiem riskiem, kas var draudēt pat dzīvībai. Baidās no nāves, soda, pārbaudījumiem. Nevēlēšanās kaut ko mainīt savā dzīvē, bailes no pārmaiņām. Novecojušas attiecības kuras nevar atlaist ilgu laiku. Pastāvīgas bailes par tuvinieku dzīvību un veselību. Grūtības ilgstoši koncentrēties uz vienu darbu. Nevēlēšanās pabeigt iesākto. Paronoja, dzīvošana pagātnē, grūtības šķirties no vecām lietām.

14 mērenība nozīme tarokārtis.lv

14. Taro Arkāns Mērenība

Dzimšanas datumi: 14

Pozitīvās īpašības, uz ko jātiecas

Smalka iekšējā sajūtu pasaule. Dvēseliski, izsmalcināti, ar bagātu iekšējo pasauli, uztver visu skaisto. Viņu enerģijas avots ir māksla, tāpēc viņi bieži apmeklē pasākumus un vietas, kas saistītas ar šo jomu, teātrus, muzejus, izstādes. Viņi ir intelektuāli attīstīti un var runāt par jebkuru tēmu. Harmoniska, līdzsvarota, draudzīga personība. Citos cilvēkos pirmām kārtām saskata garīgo būtību. Ātri nodibina kontaktu ar jauniegūtiem paziņām. Mērena dzīvesveida piekritēji, spēj priecāties par sīkumiem, viņiem vienmēr visa ir pietiekami. Nav skopi. Viņi zina, kā līdzsvarot un stabilizēt dzīvi un dažādas situācijas, rodot tādus risinājumus, kas apmierina visas iesaistītās puses. Pārvalda ārstniecības augu īpašības, mīl visu dabisko – pārtikas produktus, kosmētiku, mēbeles utt. Piekopj veslīgu dzīvesveidu, nodarbojas ar organisma attīrīšanu. Apveltīti ar dziedināšanas dāvanu. Attīstīta intuīcija un ekstrasensorās uztveres spējas.

Arkāna negatīvās īpašības ar, kurām jāstrādā

Rūpes par materiālo labklājību. Mērenības, līdzsvara, harmonijas trūkums. Viņi iet uz galējībām, šodien viņi ievēro diētu, un rīt viņi ēd visu. Tendence uz atkarībām – šopaholisms, pārtikas izlaidība, alkoholisms. Dvēseliskuma un jutekliskuma trūkums, nezinošs un rupjš. Viņi netic augstākiem spēkiem. Aizkustinošs, nesavaldīgs, vienmēr kaut ko prasošs no citiem. Viņiem ir grūti atklāt savus talantus un realizēt radošo potenciālu. Viņi ir pieķērušies savām vēlmēm un vajadzībām, kuras jāapmierina šeit un tagad.
15 Velns nozīme tarokārtis.lv

15. Taro Arkāns Velns

Dzimšanas datumi: 15

Pozitīvās īpašības, uz ko jātiecas

Ekstrasensorās spējas, gaišredzība, izteikta intuīcija. Seksapīls kaislīgums, harizma. Sabiedriskums, enerģiskums, piedzīvojumu meklētāšana. Prot vadīt cilvēkus un kontrolēt situācijas, labas organizatora spējas. Piesaista sev veiksmi, veicas materiāljās lietās. Interesē nauda. Visi viņu sapņi un domas piepildās, un notikumi noris viņiem vajadzīgajā veidā. Tāpēc viņiem ir ļoti svarīgi būt uzmanīgiem ar savām vēlmēm un kontrolēt savas ​​domas. 15. arkāna cilvēkiem ir daudz talantu, viņi var pierādīt sevi jebkurā jomā. Viņi zina, kā apburt un pierunāt, viņi var vienoties ar jebkuru un par jebko, viņi var tikt galā ar jebkādām sarunām un darījumiem. Viņi spēj saskatīt problēmas būtību un sniegt pareizos padomus.

Arkāna negatīvās īpašības ar, kurām jāstrādā

Viņu dzīvē ir daudz pārbaudījumu, kas saistīti ar visu veidu atkarībām: no lepnuma un azartspēļu atkarības līdz narkotikām, seksam un korupcijai. Iekšēja un ārēja agresija, tuvinieku apspiešana un kontrole. Manipulācijas, savas gribas uzspiešana, meli, pašlabuma meklēšana, skaudība, greizsirdība, ņirgāšanās, savu mērķu sasniegšana ar jebkādiem līdzekļiem. Melnās maģijas praktizēšana. Garīguma trūkums.

16 Tornis nozīme Tarokārtis.lv

16. Taro Arkāns Tornis

Dzimšanas datumi: 16

Pozitīvās īpašības, uz ko jātiecas

Apveltīti ar gaišredzības, pareģošanas spējām, ir ļoti spēcīga enerģija un spēja dziedināt.  Liktenis viņiem dod grūtas dzīves mācības, caur kurām viņi iziet, pārveidojot, modinot un stiprinot savu garu. Dzīves laikā viņi var iziet ne vienu vien jaunu ciklu, kur vecais tiek pilnībā iznīcināts, bet tā vietā tiek uzcelts jauns.

Arkāna negatīvās īpašības ar, kurām jāstrādā

Krīzes, sabrukuma situācijas dzīvē, sākot no veselības stāvokļiem līdz nelaimes gadījumiem un citiem nelāgiem notikumiem. Agresija, emocionalitāte, negatīvisms, skaudība par citu panākumiem, garīguma trūkums, haoss. Kategoriskums, autoritatīvisms, nekontrolēti dusmu uzplūdi, ja kaut kas nenotiek tā, kā viņi vēlas. Var iznīcināt savu un citu dzīves.

17 Zvaigzne nozīme tarokārtis.lv

17. Taro Arkāns Zvaigzne

Dzimšanas datumi: 17

Pozitīvās īpašības, uz ko jātiecas

Neparasti, interesanti cilvēki, radošas, oriģinālas personības, mākslinieciksi, apveltīti ar humora izjūtu. Viņus nav iespējams nepamanīt. Koši cilvēki, kuri piesaista ikviena uzmanību. Interesanti sarunu biedri, pozitīvi. Bieži saista savu dzīvi ar mākslu, viņiem ir ļoti svarīgi, lai viņi spīdētu uz skatuves un atrastos prožektoru gaismās. Viņiem patīk būt uzmanības centrā. Atsaucīgi, jūtīgi, atvērti cilvēki. 

Arkāna negatīvās īpašības ar, kurām jāstrādā

Neatkarības trūkums, kaprīzes, vājš raksturs un gribas trūkums. Nespēja atrast savu ceļu un atklāt savus talantus. Maldīgi uzskata, ka ar radošumu nevar nopelnīt, un šo ierobežojošo uzskatu dēļ ir bez naudas. Mēs nedrīkstam baidīties nosaukt sava talanta cenu, jo pelnīt ar to, ko mīlam, ir brīnišķīgākais, kas ar mums var notikt profesionālajā sfērā. Tāpēc, nespējot savu iecienīto biznesu pārvērst par ienākumu avotu, viņi krīt depresijā, garlaicībā, skumjās un garlaicīgā eksistencē.

Arkāna mīnusa negatīvākā izpausme ir tā, ka viņi var saslimt ar zvaigžņu slimību un iedomību, aizmirstot, ka viņu talantus viņiem ir piešķīruši augstāki spēki.

18 mēness nozīme tarokārtis.lv

18. Taro Arkāns Mēness

Dzimšanas datumi: 18

Pozitīvās īpašības, uz ko jātiecas

Mēness ir atbildīgs par maģiju, tāpēc 18. datumā dzimušie spēj materializēt domas, tādējādi mainot notikumu gaitu vai pielietojot tās praksē. Tie ir cilvēki ar bagātu iekšējo pasauli, attīstītu intuīciju un bieži darbojas ezotērikas un maģijas jomā. Viņi var saņemt atbildes sapņos, tāpēc, ja viņi uzdod jautājumu, atbilde viņiem atnāks tieši tik mistiskā veidā. Viņi paši ir mistiski un noslēpumaini. Apveltīti ar labu atmiņu, bagātu iztēli, viņi spēj izjust situāciju un cilvēkus. Izmanto savas spējas, lai palīdzētu citiem. Starp viņiem ir daudz mistiķu un burvju.

Arkāna negatīvās īpašības ar, kurām jāstrādā

Melnās maģijas izmantošana. Tumšas domas un nodomi. Melnās maģijas rituālu veikšana. Negatīvas domas, dusmas, depresija, psihiskie traucējumi. Šie cilvēki ar atkarību un maģijas palīdzību var pazaudēt saikni ar realitāti. Viņi nevēlas neko mainīt sevī vai dzīvē, piedzīvojot apātiju un slinkumu. 

19 Saule nozīme tarokārtis.lv

19. Taro Arkāns Saule

Dzimšanas datumi: 19

Pozitīvās īpašības, uz ko jātiecas

Apveltīti ar lielu saules enerģiju. Spēja sildīt un spīdēt viņiem ir dota, lai iepriecinātu visus apkārtējos. Daloties ar savu siltumu, gaismu, radošumu un kolosālo enerģiju, viņi pretī saņem ikviena uzmanību un ātri iegūst atzinību. Viņi ir atvērti, laipni, optimisma un dzīves mīlestības pilni, pateicoties kam viņi piesaista cilvēkus. Viņi ir cilvēki – vadītāji, kuri nepazīst izmisuma un depresijas sajūtu. Ja viņi izvirza sev mērķus, tad globālus, drosmīgi un izlēmīgi tos sasniedzot. Veiksmīgi un laimīgi, viņiem izdodas viss, viņiem ir laiks darīt visu – gan audzināt bērnus, gan strādāt, gan veltīt laiku savai radošumam un sabiedriskajai dzīvei.

Arkāna negatīvās īpašības ar, kurām jāstrādā

Valdonīga un autoritāra uzvedība. Despoti, kuri vēlas kontrolēt visu un visus. Lepni, savtīgi un agresīvi. Iekšēja degšana ar pastāvīgu paškritiku un nepatiku pret sevi. Viņi uzspiež savu viedokli un redzējumu, apkārtējie no viņiem nogurst no nemitīgām mācībām, prasībām un vēlmes būt uzmanības centrā. Negatīvā enerģija un domas, kas vērstas tikai uz pašlabumu.  Viņi nespēj sevi radoši realizēt, neprot atpūsties un nevēlas uzņemties atbildību.

20 Tiesa nozīme Tarokārtis.lv

20. Taro Arkāns Tiesa

Dzimšanas datumi: 20

Pozitīvās īpašības, uz ko jātiecas

Enerģiju vadītāji, viņi var tieši saņemt informāciju no kosmosa un pārraidīt to pasaulei. Augsti attīstīta intuīcija, tāpēc jāieklausās sevī un jāspēj atsijāt ienākošo informāciju no vispārējās sociālās plūsmas. Būtībā viņi ir ekstrasensi, kas, pateicoties savām spējām, spēj paredzēt notikumu iznākumu. Viņi var saņemt informāciju caur sapņiem un eņģeļiem, dziedināt cilvēkus, sajūtot enerģijas. 20. datumā dzimušajiem ir karmiska saikne ar ģimeni, un viņu priekšā ir uzdevums labot dzimtas kļūdas. Pozitīvā puse ir labas attiecības ar ģimeni. Viņi jūt un saprot Visuma likumus.

Arkāna negatīvās īpašības ar, kurām jāstrādā

Kategoriskums pret citiem, nosodīšana un citu vērtēšana. Viņi izrāda autoritāti, uzspiežot savu gribu, īpaši tuviem cilvēkiem. Vai arī gluži pretēji – var parādīt gribas trūkumu, nenoteiktību un vājumu. Bailes no nāves, tās filozofijas izpratnes trūkums. Intuīcijas trūkums, iedziļināšanās maģijā ar sliktiem nodomiem. Lielas problēmas attiecībās ar tuviniekiem. Nepieņemot viņus, viņi var izvirzīt sevi augstāk par saviem ģimenes locekļiem. Viņus aizvaino vecāki, viņi nepieņem viņus tādus, kādi viņi ir, vienmēr izvirza viņiem prasības. 

21 Pasaule nozīme tarokārtis.lv

21. Taro Arkāns Pasaule

Dzimšanas datumi: 21

Pozitīvās īpašības, uz ko jātiecas

Draudzīgi, mieru mīloši, jūtīgi, viņiem ir atvērta, laipna sirds. Diplomāti, spēj līdzsvarot jebkuru situāciju. Viņu domas, mērķi, intereses neaprobežojas tikai ar viņu dzīvi. 21. arkāns ir robežu un telpas paplašināšana. Šķiet, ka viņus patiešām atbalsta visa pasaule. Viņiem patīk ceļot. Viņi bez problēmām iepazīstas, nodibina sakarus jebkur un ar jebkuru, pat ar jebkuru ārzemnieku, pat nezinot valodu. Viņi jūtas kā mājās jebkurā vietā pasaulē, un pasaule un cilvēki vienmēr ir viņiem atvērti. Bieži strādā ārzemju uzņēmumos vai ar jaunākajām tehnoloģijām. Labi padodas svešvalodas. Viņiem ir dabas dota dvēseles dziedināšanas dāvana un ekstrasensorās uztveres talants. Viņi vēlas darīt labu visai pasaulei.

Arkāna negatīvās īpašības ar, kurām jāstrādā

Viņi nav apmierināti ar visiem un visu. No pasaules politikas līdz visām reliģijām. Visa pasaule ir uzbūvēta nepareizi. Valdība ir pie visa vainīga, es esmu dzimis nepareizā vietā un laikā. Viņus ne viss apmierina globālā mērogā. Viņi var būt ļoti agresīvi, rosināt konfliktus. Viņi varētu doties karā. Viņi krīt izmisumā, ja viss neizdodas uzreiz. Viņi nenovērtē to, kas viņiem ir. 

0 Muļķis nozīme tarokartis.lv

22. Taro Arkāns atbilst nultajam arkānam - Muļķis

Dzimšanas datumi: 22

Pozitīvās īpašības, uz ko jātiecas

Iekšējā brīvība. Brīvība, kuru nevar atņemt, ierobežot, aizliegt, tā nav ne no viena atkarīga, nevienam nepakļaujas, būdama cilvēka pamatprincips. Cilvēki, kuri ir laimīgi vienkārši būt. Dzīve viņiem ir kā viegls un brīvs ceļojums ar piedzīvojumiem, kurā viņi labprāt dodas ar atvērtu sirdi un dvēseli, labu noskaņojumu un mirdzošām acīm, nebaidoties no šķēršļiem. Viņi ir kā bērni, kuri priecājas un apbrīno visu apkārtējo, redzot visu pasaules izpausmju skaistumu. Dzīvespriecīgi, azartiski, viņi viegli uzsāk jaunas lietas, uzticoties Visumam. Uz viņiem nevar izdarīt spiedienu, viņi to necietīs.

Arkāna negatīvās īpašības ar, kurām jāstrādā

Nav brīvi cilvēki, bezatbildīgi, infantili, aprobežotība. Viņi iznieko savu laiku, piekopjot vaļīgu dzīvesveidu. Atkarības. Trūkst viegluma, noslēgta sirds un dvēsele, piedzīvo bailes no visa jaunā un nezināmā, kādēļ nevar radoši realizēties. Nebrīvi cilvēki nevar ļaut citam būt brīvam, tāpēc viņi izdara spiedienu uz saviem mīļajiem, ierobežo un kontrolē viņu dzīvi.