Profils:

Search
Close this search box.

Taro vecākie arkāni

Dalīties Facebook
Pārsūtīt WhatsApp
Nosūtīt draugam

Vecākajā Arkanā ir 22 kārtis. Šis skaitlis nav nejaušs, tas atbilst 22 senebreju alfabēta burtiem (tie ir kabalas pamatā) un 22 klasiskās astroloģijas elementiem: 12 astroloģiskajām zīmēm, un 10 „planētām“ (Saule, Mēness, Merkurs, Venēra, Marss, Jupiters, Saturns, Urāns, Neptūns, Plutons.). Vecākie arkāni atklāj cilvēka iekšējo stāvokli, motīvus, mērķus un to, kas notiek cilvēka dvēselē.

Ar vecāko arkānu palīdzību cilvēki var labāk iepazīt sevi, kā arī var saprast savu likteni un to, kā labāk sevi realizēt.

Zemāk atradīsiet katra Taro vecākā arkāna skaidrojumu un nozīmi. Klikšķiniet uz zemāk redzamajām kārtīm, lai lasītu kārts skaidrojumu.

1 Mags nozīme TAROKĀRTIS.LV

I: Taro kārts Mags nozīme

Skatīt nozīmi »

Lai labāk izprastu katru no Taro kārtīm var pielietot dažādas Taro arkānu izzināšanas un izdzīvošanas prakses. Viena no šādām praksēm, kas palīdz izveidot ciešāku saikni ar Taro arkāniem, ir Taro meditācijas, ko vari atrast arī tarokartis.lv Youtube kanālā. Taro meditācijas var palīdzēt burtiski saplūst katra arkāna enerģiju un izjust to sevī.

Taro arkānu izzināšanas prakses sniedz neaprakstāmu pieredzi Taro arkānu enerģiju izpētē.  Meditāciju un, piemēram Taro kāršu krāsošanas vai zīmēšanas praksēs iespējams arī novērot un izpēt savu atbilses rekaciju uz katru no arkānu enerģijām. Mūsu mājaslapā variet arī atrast tādu lielisku rīku kā meditatīvo Taro krāsošanas grāmatu, kurā ir visu 22 vecāko arkānu melnbaltas ilustrācijas. Šī grāmata tieši paredzēta krāsošanas prakses veikšanai.

Meditāciju un krāsošanas prakses laikā katrs piedzīvo kaut ko savu, jo katrs piedzīvo savu individuālo un neatkārtojamo arkāna atspulgu. Kāds no mums ierauga arkānu un tajā ietverto simbolismu jaunā gaismā, citā līmenī vai no citas šķautnes. Bet kādam citam šādas prakses dod izrāvienu un iespēju pāriet jaunā līmenī. Ņemiet vērā, ka šādu prakšu laikā var arī noņemties kādi bloki, var tikt uzplēstas vecas brūces un traumas, konkrēta arkāna ietekmē.