Profils:

Search
Close this search box.

Kārts Imperatore  nozīme Taro kāršu sistēmā

3 Imperatore nozīme tarokārtis.lv

III: Taro kārts Imperatore

Vispārīgā nozīme

Planētas: Venera, Saturns

Zodiaka zīme: Vērsis

Planēta zīmē: Venera Vērsī

Stihija: Zeme

Darbība, stabilitāte, jaunrade, izaugsme, skaistums, veselība, auglīgums, harmonija, izdošanās, palīdzība. Laba ģimene. Stabila laulība. Imperatores kārts simbolizē atjaunošanos, vitalitāti, auglību un attīstību. Imperatores kārts ir laba kārts. Šī ir veiksmīgu personību kārts. Ja zīlējot ar Taro kārtīm online, Jums izkrīt šī kārts, tad tas nozīmē, ka Jūs variet plūst pa straumi un atdoties likteņa gribai. Situācijas attīstīsies tā kā tai jāatīstās. Vienkārši mierīgi reaģējiet uz notiekošo. Pastāv liela varbūtība satikt kādu svarīgu personu, kurai ir lemts kļūt par mentoru vai spēlēt nozīmīgu lomu liktenī. Dažreiz Imperatores kārts norāda arī uz nenovēršamām kāzām vai grūtniecību. Ja Jums izkklājumā izkrita šī kārts, tad varat apsveikt sevi, jo visi turpmākie notikumi sagādās priecīgas emocijas. Arkāns ir piesātināts ar pozitīvu enerģiju un motivēs Jūs rīkoties.

Taro kārts Imperatore dažādās Taro kavās

Nozīme situācijās

Imperatore liecina par drīzu un veiksmīgu sitācijas atrisināšanos, negaidītu palīdzību no kādas ietekmīgas sievietes vai arī laulību (bērna piedzimšanu), īpaši, ja to apliecina blakus esošie jaunākie arkāni. Situācija mājās un darbā stabilizēsies pati no sevis, taču nevajag vilcināties, bet pasteigties izrādīt iniciatīvu plānu realizēšanā, jo ir sācies jūsu laiks. Imperatore ir pozitīva kārts attiecībā uz zemes pirkšanu, izveseļošanos no slimības vai grūtniecību. Imperatore simbolizē radošumu, jaunu dzīvību, skaistumu, garīgu un materiālu labklājību ģimenē, attiecībās vai mājās. Tā ir veiksmīga kārts, kas runā par stabilitāti, labklājību, radošo iedvesmu un auglību.

Darbs

Darbības lauks biznesam un darījumu aktivitātei. Partnerība. Veiksmīgas biznesa tikšanās. Karjera (tās iespējamība). Laba, interesanta vai labi apmaksāta darba atrašana. Profesija – reportieris.

Veselība

Izveseļošanās. Veiksmīgas dzemdības. Grūtniecība.

Attiecības

Laulību noslēgšana (iepazīšanās, kas novedīs līdz laulībām). Tikšanās. Atzīšanās mīlestībā. Bieži apzīmē nobriedušu, precētu sievieti: vīramāti, sievasmāti; valdonīga darījumu sieviete.

Cilvēka psihotips

Dzīvīgs, aktīvs, tiecas pēc visa jaunā. Necieš rutīnu un vienveidību. Daudz sakaru (laulību). Ķēriens uz uzņēmējdarbību. Jokdaris, labs sarunu biedrs, mēdz būt virspusējs.

Padoms, brīdinājums

Nekaunieties no visa jaunā, ejiet tam pretī. Plānojiet jaunas lietas. Atjaunojiet informāciju, paplašiniet paziņu loku. Ja arī citas kārtis ir labvēlīgas – piekrītiet laulībām… Padomājiet un parūpējieties par ģimeni.

Jā vai nē

Atbilde ir „jā”.

Kārts apgrieztā nozīme

Ja Jums šī kārts izkrita apgrieztā pozīcijā, tad Jums uz laiku būs stagnācija karjerā un profesionālajā izaugsmē. Iespējamas problēmas, negatīvisms, slikts garastāvoklis un nepatikšanas. Cilvēks būs spiests tikt galā ar negatīvām īpašībām, piemēram, greizsirdību, skopumu un egoismu. Turklāt visas šīs rakstura iezīmes būs vērstas pret mīļoto, pret kuru jūs piedzīvojat spēcīgu aizvainojumu. Imperatores kārts norāda arī uz turpmākām grūtībām materiālajā plānā vai ģimenē. Šobrīd labāk nekaliet nākotnes plānus un nenodarbojaties ar nopietnu problēmu risināšanu, pagaidiet. Turieties pa gabalu no konfliktsituācijām un strīdiem.

Apgriezta Imperatores kārts liecina, ka laulības būs neveiksmīgas, plāni tiks izjaukti, sieviete, kas iejauksies situācijā, tikai nodarīs kaitējumu. Kārts nozīmē haosu darījumos, plānu kavēšanos. Panākumu sasniegšanai jums jānosprauž konstruktīvs mērķis ir jākoncentrē visi spēki tā realizēšanai. Iespējamas materiālās grūtības, strīdi ar tuviniekiem. Problēmas fiziskās un garīgās labklājības sasniegšanā. Iespējams konflikts starp sievieti un vīrieti, kas saistīts ar nepatikšanām ģimenē, īpaši ar auglību un grūtniecību. Radošās iedvesmas zudums. Iespējamas arī problēmas darbā.

 Bezdarbība, apstākļu sašaurināšanās, kas bieži notiek paša jautātāja rīcības ietekmē.

Agrieztā nozīme: Darbs

Dīktstāve darījumos, nespēja virzīties uz priekšu. Konservatīvisms, bailes no jauniem plāniem un iesākumiem. Vecā darba vieta, nemainīgi apstākļi. Nav karjeras izaugsmes (vai nevēlēšanās pēc tās).

Agrieztā nozīme: Veselība

Hroniskas saslimšanas. Kaitīgi ieradumi, kas ar laiku kļūst bīstami dzīvībai. Neauglība (viņa vai viņas).

Agrieztā nozīme: Attiecības

Šķiršanās vai tās iespējamība. Pārāk liela izvēlība.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Konservators, gļēvulis, sliņķis, pārāk uzmanīgs cilvēks.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Nesteidzieties ar jauno projektu, tam nav labvēlīgu apstākļu.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

„Nē” (apstākļi vai pats prasītājs nav nobrieduši – nekas nesanāks). Taču nesaka, ka pavisam nav nekādu iespēju (piemēram, var iestāties citā fakultātē utt.).

III Vadītā Taro meditācija “Imperatore”

Meditācija “Imperatore” ir veltīta Raidera-Vaita Taro arkānam Imperatore. Ar Taro meditācijas “Imperatore” palīdzību iespējams:

  • Uzzināt vairāk par šo arkānu un šī arkāna enerģiju.
  • Atrisināt vientulības problēmas.
  • Kļūt pievilcīgākai vīriešu acīs.
  • Iegūt pašpārliecinātību, celt pašapziņu.
  • Lūgt Imperatores kārtij padomu par izmaiņām savā personīgajā dzīvē. Viņa var sniegt atbildi vai klusībā uz kaut ko norādīt, viņa var dot kādu zīmi, kas norādīs uz tālāko attīstības vai darbības virzienu.
  • Uzlabot attiecības ar bērniem.
Taro meditācija “Imperatore” ir nepieciešama cilvēkiem, kuriem trūkst sievišķās enerģijas. Ja Jūs esiet viens no šiem cilvēkiem, tad Jums noteikti “jāsadraudzējas” ar šīs kārts enerģiju. Ja vēlaties savam vīrietim kļūt par ideālo sievieti, viņa dzīves galveno mīlestību, sievu…
Šo taro meditāciju var izmantot dažādās situācijās gan sievietes, gan vīrieši. Tikai vīriešiem vajadzētu ņemt vērā to, ka nevajag uzspiest sev Imperatores tēlu, ja vien nevēlaties iegūt sievietēm raksturīgas īpašības, kas var nelabvēlīgi ietekmēt vīrieša dzīvi.