Profils:

Search
Close this search box.

Kārts Imperators  nozīme Taro kāršu sistēmā

4 Imperators nozīme tarokārtis.lv

IV: Taro kārts Imperators

Vispārīgā nozīme

Planētas: Jupiters, Marss

Zodiaka zīme: Auns

Planēta zīmē: Jupiters Strēlniekā, Jupiters Mežāzī

Stihija: Uguns

Autoritāte, kontrole, kārtība, likums, valdonīgums, vadītājs, Mērķu sasniegšana, Stingrība, noteiktība. Darīšana ar varas struktūrām.

Imperators simbolizē uzticamību, mērķtiecību un praktiskumu, neatlaidīgu un reālistisku cilvēku, kuram pietiek pacietības un spēka novest iesākto līdz galam. Šāds cilvēks nebaidīsies aizstāvēt savu viedokli līdz pēdējam un cīnīties par savām interesēm. Līdera īpašības.

Imperators norāda uz nepieciešamību rīkoties. Ir laiks aizmirst ieradumu visu atlikt un sākt īstenot kādu interesantu ideju. Neradīsies nekādi traucēkļi vai kavēšanās. Imperatora kārts uzstāj, lai Jūs uzņemieties atbildību, pašdisciplīnu un esiet apdomīgs lēmumu pieņemšanā. Imperators arī norāda, ka šobrīd Jums ir jābūt izlēmīgam, lai aizstāvētu savas intereses. Tomēr visām Jūsu darbībām ir jāpakļaujas sirdsapziņas, morāles un likuma balsij, lai nebūtu pretrunu.
Ja Imperatora kārts izkrīt sievietei, tad tas nozīmē, ka blakus Jums ir spēcīgs un ietekmīgs vīrietis. Vai arī Jūs esat vecāka un gudrāka vīrieša spēcīgā ietekmē. Imperators saka, ka jums būs jāpieliek ievērojamas pūles, lai nostiprinātos pašreizējā vietā un sasniegtu vairāk. Jūsu spēkos ir radīt to realitāti, par kuru jau sen esat sapņojis.

Taro kārts Imperators dažādās Taro kavās

Nozīme situācijās

Imperators liecina par ietekmīga cilvēka iejaukšanos situācijā. Imperators nozīmē panākumus un progresu darbā un sabiedrībā. Šī kārts nozīmē arī labu naudu un paaugstinājumu darbā vai vadoša amata iegūšanu, autoritāti sabiedrībā. Imperators nozīmē lielu gribasspēku, loģisku rīcību, mērķu sasniegšanu un pareizā ceļa izvēli. Var nozīmēt arī veiksmi, situācijas nostabilizēšanos, legālus ienākumus un tēvišķumu. Jūs esiet zināšanu meklējumos, vai arī jums to vajadzētu darīt. Vīrietim Imperators ir laba kārts, bet sievietei tā nozīmē spēcīgu vīrieša ietekmi uz situāciju.

Fundamentalitāte, visu jēdzienu pamats (īpaši materiālais), retos gadījumos var simbolizēt fundamentālas zināšanas (arī maģijā).Autoritāte, materiālie sasniegumi, veksme.

Darbs

Finansiālais atbalsts. Patrons, aizstāvis, tai skaitā no valsts vai likuma puses. Labi apmaksāts, pastāvīgs darbs. Diktatūra, kurai var piekrist, pamatojoties uz materiālo izdevīgumu. Aizsardzība no priekšnieka puses. Amata iegūšana.

Veselība

Stipra veselība.

Attiecības

Sievietei – tuvs draugs, partneris, vīrs. Ne vienmēr patīkama kārts, jo nozīmē tirāniju. Mājas, solīduma, finansiālas stabilitātes kārts. Vīrietim – jūtas kā saimnieks, mājas imperātors. Laulības, tai skaitā civilattiecības.

Cilvēka psihotips

Valdonīgs, līderis, autoritāte. Diktators. Bieži sasniedz augstus amatus. Karjerists. Tiecas pēs varas. Var būt skops. Necieš citu viedokli; nesaprot citu cilvēku pārdzīvojumus. Bet, ne obligāti cietsirdīgs. Var izrādīt līdzcietību saprāta robežās.

Padoms, brīdinājums

Vērsties pie ietekmīgas personas, likuma. Retāk – ieteikums pielietot savu varu, pastāvēt uz savu. Padomāt par ģimeni (materiālo pusi). Iziet atveseļošanās kursu. Saņemt sevi rokās un padomāt par visu loģiski.

Jā vai nē

„Jā”. Var runāt par nokļūšanu „būrī”, sistēmu, no kuras sarežģīti izkļūt.

Kārts apgrieztā nozīme

Apgrieztā pozīcijā Imperatora kārts iegūst negatīvu nozīmi. Ja esi praktisks cilvēks, tad kļūsti pārāk piezemēts un skops. Saprātīgi racionālisti pārvēršas par izvēlīgiem un sīkiem indivīdiem. Dažreiz šāda kārts izkritīs cilvēkiem, kuri alkatīgi sapņo par varu un kuriem ir tieksme uz despotismu. Dažreiz imperators apgrieztā stāvoklī norāda uz amorālu personu. Turklāt, cilvēks lieliski apzinās savus trūkumus, bet tos izbauda un netaisās no tiem atbrīvoties. Imperators apgrieztā stāvoklī spēj signalizēt par nopietnām problēmām. Stagnācija darbā un radošumā, pašattīstības trūkums.

Ja Imperatos ir izkritis apgrieztā veidā, jums vajadzētu aizdomāties – vai jūs gadījumā netiecaties pēc varas pārāk stipri, ignorējot apkārtējo cilvēku tiesības?  Imperators norāda uz problēmām, kas saistītas ar dominējoša vīrieša varu – tēva, partnera vai priekšnieka. Iespējams, ka esiet apvainojies vai protestējiet dēļ tā, ka citi neatzīst jūsu autoritāti. Kārts var runāt arī par brieduma un atbildības trūkumu. Apgriezta Imperatora kārts nozīmē autoritāšu neatzīšanu, nevēlēšanos piedalīties citu cilvēku dzīvē, pienākumu nepildīšanu, visa legālā ignorēšanu, nevēlēšanās apzināties savus trūkumus. Dažkārt Imperators nozīmē atkarību no stipriem un autoritatīviem cilvēkiem. Jums trūkst enerģijas, lai atrisinātu pat nenozīmīgas problēmas.

Agrieztā nozīme: Darbs

Vadības maiņa (arī politikā), finansu krīze, bankrots, ietekmes zaudēšana. Zaudēts statuss. Darba zaudēšana, pazemināšana amatā.

Agrieztā nozīme: Veselība

Bīstama situācija – traumas, lēkmes, asa stāvokļa pasliktināšanās.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Sievietēm – tuva drauga zaudēšana.(Ja kārts personīgā izklājumā atrodas vietā „padoms” – tad iesaka izspiest no vīrieša visu ko var ar jebkādām metodēm, pat ar skandāla palīdzību). Strīdi pārpratumi – pat šķiršanās. Mantas dalīšana.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Cilvēks, kas tendēts uz strīdiem. Graujošas emocijas.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Situācija saasināsies un vajag būt gatavam cīņai.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

Kategorisks „nē”.

IV Vadītā Taro meditācija “Imperatora vara”

Meditācija “Imperators” ir veltīta Raidera-Vaita Taro arkānam Imperators (IV). Imperatora vīrišķās enerģijas sniedz attieksmi ES GRIBU – ES VARU – ES ŅEMU! Šī meditācija pamodinās Jūsos spēka potenciālu! Meditācija “Imperatora vara” ir nepieciešama ikvienam, kurš jūtas nedrošs, šaubās, baidās pieņemt lēmumus un rīkoties.

Šī meditācija harmonizēs Jūsu vīrišķo un sievišķo daļu, jo Taro arkāns Imperators ir pārī ar kārti Imperatore. Abām enerģijām – iņ un jaņ – ir jābūt līdzsvarā, lai mēs veiksmīgi virzītos pa dzīvi.

 

  • Vai ir Jums grūti atteikt citiem un nospraust savas personīgās robežas?
  • Vai vēlaties pārvērst savu hobiju par biznesu, bet šaubāties vai izdosies?
  • Apnicis noklusēt savu viedokli un “norīt” apvainojumus?
  • Vai vēlaties dzīvot pēc saviem noteikumiem?
  • Vai sapņojat par finansiālo labklājību un stabiliem ienākumiem?
Ja atbildējāt uz šiem jautājumiem apstiprinoši, tad Taro meditācija Imperators noteikti Jums palīdzēs. Šī meditācija, protams, piemērota arī cilvēkiem, kuri vēlas padziļinātāk iepazīt Imperatora arkānu un labāk izprast šo kārti.
Meditācija “Imperatora vara” ļauj iegrimt atbildības, varas un strukturētības pasaulē. Imperatora arkānam piemīt ugunīgs, vīrišķīgs spēks, kas paplašina iespējamā robežas. Imperatora spēks slēpjas gribā un ambīcijās. Tieši tās ir tās īpašības, kuras bieži vien aizliedzam izrādīt audzināšanas, grūtas dzīves pieredzes vai iekšējās attieksmes dēļ.
Meditācijā “Imperatora vara” Jūs atradīsiet iekšējo kodolu, spēku un sajutīsiet pilnīgu kontroli pār savu dzīvi. Jūs sadzirdēsit savu sirdsbalsi un savas patiesās vēlmes.