Profils:

Search
Close this search box.

Kārts Fortūnas rats nozīme Taro kāršu sistēmā

10 Laimes rats nozīme tarokārtis.lv

X: Taro kārts Fortūnas rats

Vispārīgā nozīme

Planētas: Jupiters, Saturns

Zodiaka zīme: Svari

Planēta zīmē: Plūtons Skorpionā

Stihija: Uguns

Veiksme, liktenis, nolemtība, pēkšņas pārmaiņas, negaidīti likteņa pavērsieni, cikliskums, periodiskums, notikumi, kas atkārtojas.

Laimes rats norāda uz drīzām pārmaiņām. Vairumā gadījumu pārmaiņas būs uz pozitīvo pusi. Iespējams saņemsiet dāvanu. Tas, kas notiks nav atkarīgs no Jums, Jūs nevarat to ietekmēt, tas notiks pats par sevi. Viss, kas notiks, ieskaitot dāvanas, finansiālus ieguvumus un veiksmi, ir jāuztver kā dāvana no Visuma. 

Kārts laimes rats simbolizē cilvēka likteni. Kārts norāda uz nepieciešamību pakļauties liktenim un ļauties notiekošajam. Ir svarīgi saprast, ka pašreizējā situācija nav nejaušība, jo viss notiek kāda iemesla pēc. Tas ir ierakstīts liktenī un Jūs nevarat to mainīt. Pieņemiet jebkuras pārmaiņas ar prieku, pateicību un interesi.

Taro kārts Fortūnas rats dažādās Taro kavās

Nozīme situācijās

Šīs kārts parādīšanās tasisnā pozīcijā nozīmē, ka jums sākas jauns dzīves cikls, kas nozīmē pārmaiņas uz labāko pusi. Šī ir ļoti optimistiska kārts. Jūs iegūsiet ļoti izdevīgas pārmaiņas un ilgstošu progresu. Jūs esiet iedarbinājis spēkus, kas aizvedīs jūs pie pieauguma. Jums parādīsies jaunas iespējas, kuras jūs spēsiet izdevīgi izmantot savā labā. Grūtības ir palikušas pagātnē un tagad priekšā jums ir pietiekami ilgstošs veiksmes posms. Iespējams, ka jums ir jāpieņem ļoti svarīgs lēmums, kas ietekmēs visu jūsu tālāko dzīvi. Jūs esiet pabeidzis vienu savas dzīves posmu un esiet gatavs nākamajam. Dažkārt šij kārtij ir arī burtiska nozīme – tās parādīšanās apzīmē transporta līdzekļa iegādi.

Negaidīta veiksme, neparasta situācija. Spēļu kārtis.

Darbs

Azartspēļu nozare. Avantūras.  Negaidīta situācija, kas sola labu peļņu. Negaidīta tikšanās vai zvans. Gadījums ar negaidītām sekām. Var apzīmēt piņķerīgu situāciju ar negaidītu iznākumu.

Veselība

Nestabils stāvoklis. Dažreiz kaut kas pasāp, bet nav bīstami dzīvībai. Problemātiskās zonas: trombi, zarnas, redze (īstas problēmas ir tikai kapgrieztā kārts pozīcijā).

Attiecības

Tikšanās, iepazīšanās – kā tas attīstīsies, nav zināms. Retas tikšanās, laiku pa laikam.

Cilvēka psihotips

Līderis, ved aiz sevis, nezinot galējo mērķi. Avantūrists, fatālists, spēlmanis. Neatkarīgs savā viedoklī, centienos un rīcībā. Zinātkāre. Spēja iekļūt muļķīgās situācijās.

Padoms, brīdinājums

Paļauties uz veiksmi. Pievērst uzmanību zīmēm un nejaušībām. Situācija, kad kaut kas jūs ved.

Jā vai nē

 „Jā”. Taču apakšā slēpjas kāds noslēpums, kāds „bet”.

Kārts apgrieztā nozīme

Ja laimes rats izkrīt apgrieztā stāvoklī, tad gaidiet nepatikšanas, nelabvēlīgu situāciju. Jūsu plāns neizdosies kā iecerēts, vai arī vēl nav pienācis īstais brīdis idejas īstenošanai. Nav jēgas sākt īstenot ideju, jo ceļā uz mērķi pastāvīgi radīsies negaidīti šķēršļi, ienaidnieki, problēmas un šķēršļi. Par sevi atgādinās arī pagātnes problēmas. Bet uztraukumam nav pamata, jo likteni nevar mainīt. Atliek tikai mierīgi pieņemt notiekošo. Ir svarīgi saprast, ka Jūs varat paļauties tikai uz sevi. Vispārējā neprognozējamības sajūta. Var norādīt uz pasīvu un neizlēmīgu personību, kurai ir pārāk maz iespēju realizēt piemītošo potenciālu. Ja tiek zīlēts par biznesu, tad norāda uz pārmērīgu lēnumu, haosu un neparedzamību.

Apgrieztā pozīcijā Fortūnas rats nozīmē neveiksmi, situācijas izmainīšanos uz sliktāko pusi. Jūsu vēlmes un cerības piedzīvos neveiksmi. Jūsu dzīvē iestājas melnā josla, kuru ir nepieciešams pārciest. Ja esiet ieplānojis kādu riskantu pasākumu, tad kārts brīdina, ka šis nav īstais laiks plānu realizēšanai. Ir jāgaida līdz Fortūnas rats pagriezīsies uz jūsu pusi. Bez krituma nav augšupejas un reizēm ir nepieciešams atrasties pašā apakšā, lai pēc tam varētu sasniegt virsotnes.

Agrieztā nozīme: Darbs

Runā par paplašināšanās iespēju trūkumu, taču arī zaudējumu nebūs. Darba meklējumi ievelkas. Ja darbs jau ir – ilgstošs pastāvīgs darbs vienā vietā. Ilgstoša vienas tēmas izstrāde.

Agrieztā nozīme: Veselība

Normāls stāvoklis konkrētajam cilvēkam. Nekas jauns. Stabils stāvoklis (gan labs, gan slikts).

Agrieztā nozīme: Attiecības

Viss pa vecam. Skatīties citas kārtis: paliks kā ir, bet, ja attiecību nav – tad arī nebūs.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Uzturiet esošo situāciju – dariet to, ko dariet.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

Atkarībā no apstākļiem: ja jautājums ir par negaidītiem notikumiem vai perspektīvēm, tad „nē”. Jautājums par kaut kā turpināšanos – „jā”.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam