Profils:

Search
Close this search box.

Kārts Mags nozīme Taro kāršu sistēmā

1 Mags nozīme TAROKĀRTIS.LV

I: Taro kārts Mags

Planētas: Merkurs, Saule, Plūtons

Zodiaka zīme: Lauva

Planēta zīmē: Saule Lauvā

Stihija: Gaiss

Vispārīgā nozīme

Iniciatīva, garīgā klātbūtne, spējas, griba, spēks, profesionalitāte. Jaunu ideju un projektu rašanās. Panākumi. Enerģija. Radošums.

Mags ir pozitīva Taro kārts, kurai ir spēcīga enerģija, un tā cilvēku uzrunā uz vienlīdz aktīvu, proaktīvu un radošu rīcību. Mags parāda to, ka cilvēkam ir tiesības un spējas rīkoties pēc savas gribas. Šīs spējas Magam ir dotas jau šobrīd. 

Mags var nodarboties ar biznesu, kontrolēt savu vidi un koncentrēties uz notiekošo. Mags var sasniegt augstus rezultātus dažādās jomās. Mags var norādīt uz to, ka esat savas jomas lietpratējs vai profesionālis.

Taro kārts Mags dažādās Taro kavās

Mags var apzīmēt jauna un veiksmīga dzīves posma sākumu – periodu, kurā cilvēks vēl neko nav izlēmis un vēl nav pieļāvis nekādas kļūdas. Mags norāda, ka šobrīd ir gaidāmi panākumi. Tam būs viss – gan maksimāla drošība, gan labvēlīgi apstākļi. Mags liek saprast, ka ir lieliska iespēja – īstenot plānu. Cilvēks pats sapratīs, kādā darbībā viņš varēs parādīt savu aktīvo rīcību, un pārņems iniciatīvu savās rokās.

Maga kārts norāda uz cilvēku ar spēcīgu personību, kurš spēj atstāt veiksmīga un spilgta cilvēka iespaidu. Kārts var norādīt uz jaunu iepazīšanos ar vīrieti, spēcīgu ietekmi, tikšanos ar īstu savas jomas lietpratēju, spilgtu un neparastu cilvēku, kurš zina, kā ietekmēt cilvēkus un kam piemīt spēks, harizma, izteiktas līdera īpašības un autoritāte.

Mags simbolizē tālejošus plānus, idejas, prāta asumu, meistarību un pārliecību par savām spējām. Mags liecina par to, ka tikai jūs pats variet ietekmēt pat vissarežģītāko situāciju un noteikt tās virzību. Vai tas ir labi, vai slikti, jāizlemj katram pašam. Jūs esiet situācijas noteicējs un variet noteikt tālāko notikumu attīstību. Mags viennozīmīgi norāda uz spēju vadīt, organizēt, manipulēt ar cilvēkiem un notikumiem.

Sākums. Darba atrašana. Bērna piedzimšana, jauna projekta realizēšanas sākums. Darbošanās vienatnē. Vientulība pēc paša izvēles.

Maga kārts izklājumos par mīlestību

Ja izklājums tiek veikts sievietei, kārts var norādīt uz iemīlēšanos un tikšanos ar vīrieti, kas apveltīts ar šarmu un harizmu. Iemīlēšanās, hipnotiska pakļaušanās kāda cita spēkam, jutekliskums un kaislība, partnera nopelnu pārspīlēšana, sekošana viņa gribai, spēcīga pakļaušanās šim vīrietim.  Vīriešiem šāda kārts parāda, ka šis vīrietis patīk daudzām sievietēm un viņš prot manipulēt ar sievietēm, lai panāktu sev labumu. Bet, ja vīrietim, kuram tiek veikts izklājums, šo īpašību pietrūkst, tad viņam var uzrasties bīstams konkurents, kurš var atņemt mīļoto sievieti.

Par attiecībām kārts norāda, ka tās ir pārdomātas un racionāli vadītas, ka tajās vairāk dominē prāts nevis jūtas, iespējams viens no partneriem manipulē ar otru.

Visbiežāk apzīmē vientulību vienam no otra, neatkarība, aiziešana katram uz savu pusi. Var apzīmēt, ka attiecības iegājušas jaunā stadijā (visbiežāk, kā teikts iepriekš).

Par attiecībām kārts norāda, ka tās ir pārdomātas un racionāli vadītas, ka tajās vairāk dominē prāts nevis jūtas, iespējams viens no partneriem manipulē ar otru.

Darbs

Sākums. Jauns bizness, jauna lieta. Viena no labākām biznesa kārtīm. Atrasts jauns darbs. Var simbolizēt tirdzniecību.

Par attiecībām kārts norāda, ka tās ir pārdomātas un racionāli vadītas, ka tajās vairāk dominē prāts nevis jūtas, iespējams viens no partneriem manipulē ar otru.

Veselība

Izveseļošanās. Stipra veselība. Iespējama bērna piedzimšana (zēns).

Cilvēka psihotips

Individuālists, optimists, mīl neatkarību. Mīl visu iesākt (bet ne vienmēr novest līdz galam). Entuziasts, līderis. Aktīva vīrieša iemiesojums.

Padoms, brīdinājums

Sākt no sākuma. Atrast citu nodarbošanos, rīkoties neatkarīgi, neatkarīgi no apkārtējo viedokļa. Nebaidīties no pārmaiņām un jauninājumiem.

Mags mudina cilvēku pievērst uzmanību savām spējām un talantiem. Ticiet sev un uzņemieties jebkādas grūtības neatkarīgi no šaubām. Neviens šobrīd nevar labāk tikt galā ar savu problēmu kā Jūs. Ja plānojat uzsākt biznesu, tas būs veiksmīgs.

Jūs varēsiet pilnībā atklāt sevi un atrast sevī tos talantus, par kuriem pat iepriekš nezinājāt. Jums ir jāparāda sava līderība, neatlaidība un apņēmība. Jāizmanto savas stiprās puses un nav jābaidās – riskējiet. Ja Jūs apzināti gatavojaties kādam projektam vai mērķu sasniegšanai, Jūs sasniegsiet tikai izcilus rezultātus.

Jā vai nē

Visbiežāk „jā”. Vaicātājam vajadzētu sapurināties, apzināties sevi un sākt jaunu dzīvi.

Atslēgas vārdi

Autoritāte; Vadītājs; Vīrietis; Virtuozs; Manipulators; Burvis; Harizma un šarms; Pašrealizācija; Prieks; Mīlestība no pirmā acu uzmetine; Jauna iepazīšanās ar vīrieti.

Arkāna apgalvojumi

Mana būtība ir vienota ar manu garu.

Es eju sava gara ceļu.

Es dzirdu sava gara balsi.

Es esmu unikāls. Es esmu vienīgais tāds visā pasaulē.

Esmu talantīgs. Man vienmēr viss izdodas.

Man jau ir visas zināšanas un prasmes. Es rīkojos.

Es aktivizēju sevī apņēmību un aktivitāti.

Ir lieliski virzīties uz savu mērķi.

Esmu pārliecināts.

Es māku sevi pasniegt.

Uzstāšanās publikas priekšā ir mana stiprā puse.
Es saku to, ko es domāju.

Ir normāli motivēt citus un iedrošināt viņus ar savu rīcību.

Esmu sava amata meistars.

Es meistarīgi daru savas lietas un pieņemu lēmumus.

Esmu ideju pilns, un tas ir lieliski.

Es uzticos savam garam un mans gars ved mani uz patiesā ceļa.

Mags nozīme izklājumā mijiedarbībā ar citām kārtīm

 • Mags + Muļķis = plānu neizdošanās
 • Mags + Virspriesteriene = grūtības mērķa sasniegšanā
 • Mags + Imperatore = nāksies papūlēties, lai sasniegtu iecerēto
 • Mags + Imperators = Ieteicama pārplānošana
 • Mags + Priesteris = uzticēšanās no citiem cilvēkiem
 • Mags + Mīlnieki = svarīga darījuma noslēgšana
 • Mags + Triumfa rati = virzība uz priekšu
 • Mags + spēks = māka valdīt pār savām jūtām
 • Mags + Vientuļnieks = jaunas informācijas iegūšana
 • Mags + laimes rats = pārmaiņas
 • Mags + taisnīgums = jāaizstāv tas, kas svarīgs
 • Mags + pakārtais = kāds traucēs plānu realizācijai
 • Mags + Nāve = biznesa, projekta attīstīšana jaunā līmenī
 • Mags + Mērenība = jāpievēršas darbam
 • Mags + Velns = manipulēšana ar citiem var būt bīstama
 • Mags + Tornis = sabrukums
 • Mags + Zvaigzne = labvēlīgs laiks jauniem projektiem, biznesam
 • Mags + Mēness = konkurenti, ienaidnieki
 • Mags + Saule = slava pateicoties talantam, godalgas, balvas
 • Mags + Tiesa = paaugstinājums
 • Mags + pasaule = vēlmju piepildījums

Kārts apgrieztā nozīme

Apgrieztā stāvoklī Maga kārts nozīmē, ka cilvēks ir viltīgs un veikls manipulators un šādā brīdī viņš izmantos jebkādus līdzekļus, lai sasniegtu vēlamo rezultātu. Tas var norādīt uz morāles un ētikas trūkumu – visi līdzekļi ir labi, lai tikai sasniegtu rezultātu. Tas var norādīt uz savtīgumu. Apgriezta maga kārts var norādīt arī uz to, ka cilvēks nav pārliecināts par sevi, viņam ir zems pašvērtējums. Šajā gadījumā kārts norāda uz hronisku zaudētāju, kuram draud problēmas un neveiksmes, un viņš nevar izkļūt no šī apburtā loka, tā var būt arī neskaidra situācija, kuru šobrīd nav iespējams sakārtot.

Diemžēl, Mags, tāpat kā pārējās taro kārtis, apgrieztā veidā nes negatīvu nozīmi. Pārāk liels gribasspēks padara jūs par diktatoru citu acīs. Jūs nespējiet valdīt pār situāciju, jo ieklausieties tikai sevī un tādējādi nespējiet izvairīties no kļūdām, kas nes tālejošas sekas. Jūs pārvērtējiet savas patiesās spējas un neprotiet tās pareizi izmantot. Vēl viena Maga nozīme ir nepārliecinātība par saviem spēkiem, sevis, kā personības ignorēšnana un nevīžība pret sevi un savām spējām. Apgrieztā veidā Mags var norādīt arī uz svarīgu apstākļu ignorēšanu.

Bezdarbība, slinkums. Vēlmju un iespēju nesapasēšana. Pieredzes trūkums. Atrisinājuma atlikšana, kavēšanās.

Agrieztā nozīme: Darbs

Bizness vairs nevar attīstīties tālāk, bet iemeslus var novērst. Darbs saglabājas iepriekšējā situācijā – nekas nemainās.

Agrieztā nozīme: Veselība

Veselības stāvoklis bez izmaiņām – ne labāks, ne sliktāks.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Iepazīšanas, iespējams neperspektīva. Saikne pēc inerces, bez nākotnes.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Nesteidzieties spert kādus soļus, jo darbības bāze vēl nav sagatavota. Šajā posmā labāk aizmirst par savām ambīcijām. Padoms – pameklējiet citus ceļus, nogaidiet vai sagatavojieties labāk.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

Atbilde „ nē” , bet iemesli ir pārvarami.

I Vadītā Taro meditācija “Maga spēks”

Maga moto ir “Es gribu darīt – es protu – es mācos darīt.” Mags kontrolē visus 4 visuma elementus. Katrs no mums jau kopš dzimšanas esam Mags – ideāls cilvēks, kuram pilnībā piemīt fiziskās un garīgās spējas, kuras mums jāatrod un jāatklāj. Meditācijā izmantota Raidera-Vaita Taro kārts Mags.

Meditācijas “Maga spēks” laikā mūsu zemapziņa iemācās izmantot tos Visuma elementus, kas mums ir nepieciešami, lai atrisinātu situāciju, kas mums ir svarīga, izmantot gan analītisko pieeju problēmas risināšanai gan intuīciju. Jo ikdienas steigā mēs vienkārši neredzam, kā izmantot mums pieejamos rīkus problēmu risināšanai, un Mags var palīdzēt ieraudzīt šos rīkus un rast problēmas risinājumus.

Meditācijas laikā atslābinieties un sekojiet norādījumiem, mēģiniet saplūst ar kārts enerģiju un nemēģiniet rast atbildes uzreiz meditācijas laikā. Atbildes var atnāk arī vēlāk, 1-2 dienu laikā pēc meditācijas.
Meditācija “Maga spēks” nes vēstījumu, ka cilvēkam vienmēr jābūt aktīvam. Nekā nedarīšana un nevēlēšanās kaut ko darīt ir tikpat postoša kā darīt ļaunu. Spēcīga griba un pašapziņa, ko vada saprāts un mīlestība uz taisnīgumu, vedīs uz iecerēto un pasargās no briesmām ceļā.
Veicot meditāciju un identificējot sevi ar Magu, ir iespējams apzināties, ka Jūs pats esiet savas dzīves noteicējs un valdnieks. Jums ir iespēja kontrolēt apkārtējo pasauli un savu dzīvi. Bet tas, vai Jūs attīstīsiet šo potenciālu vai nē ir atkarīgs tikai no Jums paša/a-as.
Sāciet šo meditāciju, rūpīgi izpētot Maga kārti. Kārts būs redzama arī meditācijas laikā ekrānā. Ja Jums labāk patīk fizsiki aplūkot kārti, variet turēt Maga kārti rokās meditācijas laikā.
Mags ir attēlots stāvus, simbolizējot gribas izpausmi. Mags nēsā jostu čūskas formā, kas kož asti – tas attaino bezgalības simbolu. Bezgalību izsaka arī horizontāls astoņnieks virs Maga galvas. Mags stāv ar paceltu roku, kas pauž viņa tieksmi pēc zinātnes, gudrības un spēka, un tur tajā zizli, kā enerģijas un spēka simbolu. Otrā roka norāda uz leju, parādot cilvēka vēlmi valdīt pār materiālo pasauli. Maga priekšā ir galds, uz kura atrodas visi 4 elementi jeb stihijas – kauss (jūtas un emocijas), zobens (darbs, cīņa, šķēršļu pārvarēšana, pārbaudījumi un ciešanas) un monēta (piepildītās vēlmes, paveiktie darbi, iegūtās materiālās lietas ar aktivitāti un neatlaidību).
Maga apģērbs parasti ir balts, kas norāda uz cēliem un tīriem nolūkiem. Magam virs tunikas ir sarkans apmetnis, kas simbolizē mīlestību un aktīvu darbību. Maga ķermenis ir izgaismots ar zeltainu gaismu, kas simbolizē dievišķo gaismu. Kopumā viņa figūra demonstrē varu pār sevi un mūsu pasaules elementiem.
Aplūkojot Maga kārti, koncentrējieties uz to, kādu vēstījumu tā sniedz Jums personīgi? Vai tas norāda uz kādu darbību nepieciešamību vai kādu aspektu izpēti?
Izjūtot noskaņojumu, Jums ir jāiztēlojas sava situācija, jāvizualizē tā detalizēti un domās jāatrisina ar Maga rīcībā esošajiem rīkiem.
Pēc problēmas atrisināšanas svarīgs brīdis ir “atgriezties pie sevis” un ierakstīt sevī saņemtās enerģijas un redzētos veidus, kā problēmu atrisināt. Meditācijas beigās Jums tiks pateikts brīdis, kad ir jāatgriežās.