Profils:

Search
Close this search box.

Kārts Mēness nozīme Taro kāršu sistēmā

18 mēness nozīme tarokārtis.lv

XVII: Taro kārts Mēness

Vispārīgā nozīme

Planētas: Mēness, Neptūns

Zodiaka zīmes: Vēzis, Skorpions

Planētas zīmēs: Mēness Skorpionā, Mēness Lauvā

Stihija: Ūdens

Aplams situācijas novērtējums, nolaidība, nepatiesa informācija kādā jomā. Slēptās briesmas, nezināms ienaidnieks, maldināšana, briesmas. Mainīgs garastāvoklis, jūtu nepastāvība, strīdi un konflikti. Pagaidām vēl neizpaudusies slimība, kļūda. Neizskaidrojamas parādības, saasināta intuīcija, pareģojoši sapņi.
Mēness kārts ir mistiska Taro kārts, tā atklāj dzīves slēptās puses. Var norādīt uz cilvēka noslēpumiem vai viņa dvēseles slēptajām pusēm. Kārts spēj dot mājienus par briesmām vai gaidāmajiem nepatīkamajiem brīžiem, kur cilvēks izjutīs skaudību vai sāks būt greizsirdīgs. Šis ir nelabvēlīgs laiks, kad uz drosmes un spēka rēķina nebūs iespējams tikt uz priekšu.
Mēness kārts norāda uz tuvojošām briesmām. Jums vajadzētu izrādīt maksimālu piesardzību un pārdomāt katru darbību. Atcerieties, ka visus notikumus izkontrolēt nebūs iespējams, tādēļ kādi nepatīkami pārsteigumi ir iespējami. Iespējams, ka kāda saņemtā informācija būs nepilnīga. Palielinās risks kļūt par manipulācijas upuri. Dzīve var pēkšņi mainīties. Nāksies iziet cauri virknei sarežģītu un nepatīkamu situāciju. Bīstamākais ir tas, ka sākotnēji Jūs tos neuztversiet nopietni, kā dēļ Jūs riskējat pieļaut liktenīgu kļūdu un paklupt.

Taro kārts Mēness dažādās Taro kavās

Nozīme situācijās

Mēness brīdina par meliem vai krāpšanu, par negodīgumu vai pašapmānu. Kārts stāsta par to, ka jūs ieejiet nestabilitātes un nepārliecinātības periodā. Šķēršļi, kas ir jums apkārt, atrodas jūsu zemapziņā. Tas nozīmē, ka pirmais, ar ko jums nāksies cīnīties, lai sasniegtu mērķi, esiet jūs pats. Vai arī nozīmē to, ka viss apslēptais kļūst skaidrs un saskatāms. Jums radīsies iespēja pielietot savu talantu literatūrā, glezniecībā, psiholoģijā vai psihiatrijā. Jums vajadzētu ieklausīties savos sapņos un intuīcijā. Iespējams, ka tieši šajā situācijā svarīgāk ir uzticēties savām jūtām un izjūtām nekā aprēķinam un analīzei.
Ceļš. Nezināmais. Par laika apstākļiem –mitrums, drēgnums, lietus.

Darbs

Tūrisms, saistīts ar braucieniem pie (vai pa) ūdens. Pārējos gadījumos var norādīt uz ienaidniekiem, konkurentiem, intrigām un slēptu risku. Nestabili darba apstākļi. Dukumentu parakstīšana, kuros ir apslēpts teksts ar sīkiem burtiem. Var nozīmēt sarunas par štatu samazināšanu vai arī skraidīšanu darba meklējumos.

Veselība

Ļoti vāja veselība. Bīstamas saslimšanas, kas saistītas ar šķidrumu (asinis, limfa, nieres, vēzis, ginekoloģija). Psihiskas saslimšanas (šizofrēnija, autisms).

Attiecības

Krāpšana. Attiecības, kas nav atklātas.

Cilvēka psihotips

Dziļa iekšējā pasaule. Gaišreģi un sapņotāji. Visu uztver slimīgi. Uzmanīgi attiecībās. Var maskēties aiz spēcīgas maskas, taču iekšēji maigi, aizvainojami. Nepieciešama emocionālā aizsardzība. Radoši, taču drīzāk emocionāli, nevis ģeniāli. Tieksme uz pašnāvību. Īpaši uzņēmīgi pret maģisko iedarbību.

Padoms, brīdinājums

Uzmanīties. Ņemiet vērā partneru raksturojumu (vai viņi gadījumā nemelo?). Meditējiet. Pievērsiet uzmanību saviem sapņiem, intuīcijai. Pastāv risks pieņemt vēlamo par esošo.

Jā vai nē

Ne šis, ne tas. Neprecīzs jautājums. Neprognozējama situācija. Jautātājs pieņem vēlamo par esošo. Vajag pārbaudīt ar citām kārtīm.

Kārts apgrieztā nozīme

Apgrieztā stāvoklī Mēness kārts ne vienmēr norāda uz bīstamas situācijas tuvošanos, bet tai ir negatīvie aspekti. Kārts parāda Jūsu bailes un sliktās priekšnojautas. Tas var arī liecināt par murgu, piemēram, to, ko redzat sapnī. Varbūt dažas epizodes no sapņiem neļauj jums aiziet mierīgi gulēt, jo ​​Jūs uztraucaties, ka tas piepildīsies. Tā kā mēness kārts ir mistiska kārts, tā var arī atklāt Jūsu bailes no mistikas, burvestībām, maģijas vai tumsas. Iespējams dzīvojat ilūzijās.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam