Profils:

Search
Close this search box.

Kārts Mērenība nozīme Taro kāršu sistēmā

14 mērenība nozīme tarokārtis.lv

XIV: Taro kārts Mērenība

Vispārīgā nozīme

Planētas: Venera

Zodiaka zīme: Vēzis, Strēlnieks

Planētas zīmēs: Venera Jaunavā, Merkurs Jaunavā

Stihija: Uguns

Nepieciešamība regulēt vēlmes un kaislības, saglabāt harmoniju attiecībās. Tolerance, iecietība, vēlme panākt kompromisu, diplomātija. Sadarbība, iespēja koordinēt darbības vai procesus. Taupība, saprātīga ekonomija.

Kārts mērenība apzīmē harmoniju, gaismu, prieku, skaistumu un klusumu. Šī ir labvēlīga kārts, Jūsu dzīve mainīsies uz labo pusi. Bet, lai tas notiktu, būs jāiziet noteiktu pārbaudi.

Būs iespējams samazināt jebkuras konfliktu vai nesaskaņu ietekmes. Strīdi norims daudz ātrāk. Jums jāizrāda atturība un jāatcerās par paškontroli. Tā Jūs ātrāk atradīsiet kompromisu. Bieži šī kārts izkrīt cilvēkiem vai par cilvēkiem, kuri spēj viegli izlīdzināt konfliktus un novērst nesaskaņas. Tādiem, kuri viegli uzņemas citu cilvēku problēmu risināšanu un kuriem piemīt empātija.

Taro kārts Mērenība dažādās Taro kavās

Nozīme situācijās

Pateicoties tam, ka jūs protat apvienot dažādus elementus, jūs radiet kaut ko jaunu. Tās var būt jaunas attiecības vai draudzība ar cilvēkiem, kas pieder citai kultūrai vai rasei. Sadarbībā jūs esiet pacietīgs un harmonisks. Jūsu galvenā devīze ir – mērenība un gudra pārvaldīšana. Taču dažreiz jums vajadzētu iet uz kompromisiem. Dažreiz Mērenība runā par to, ka pastāv īslaicīgas šķiršanās iespēja vai kaut kāds pārbaudījums. Tā var būt medicīniska izmeklēšana vai eksāmena nokārtošana.
Jaunā atnākšana, dažreiz negaidīta. Bieži – sīka, šķietoši maznozīmīga. Sadzīves un ikdienas burzmas kārts. Tiekšanās pēc jauniem iespaidiem.

Stabilitātes periods. Veselais saprāts – līdz pat aprobežotībai un dogmai. Bieži runā par pārpratumiem, kas saistīti ar laika ritumu: laiks vai nu velkas, vai skrien. Robežu, nosacījumu, uzstādījumu, režīmu un loģiski izstrādātu sistēmu kārts (pretēji Nāves kārtij).

Darbs

Pastāvīgs, ilgstošs darbs. Vinmērīgi plūstoši darījumi. Detaļu štancēšanas rūpnīca, dispečera darbs, ofiss. Nekāda papildus nauda, tikai tik cik pienākas.

Veselība

Kā pulkstenis. Var nozīmēt grūtniecību u veiksmīgas dzemdības (apzīmē iekšējos procesus un pakāpenisku attīstību).

Attiecības

Ilgstošas attiecības (kāda veida pastāvība – to neizpauž). Sakārtota dzīve.

Cilvēka psihotips

Pacietīgi, akurāti pret darbu, nopietni, pastāvīgi. Grāmatvedis, kadru priekšnieks. Kārtīgi, taisnīgi, principiāli. Var būt neslikti vidējā līmeņa priekšnieki.

Padoms, brīdinājums

Novest lietas līdz galam, sakārtot domas. Novest līdz galam ieplānotās lietas. Veikt tīrīšanu. Paļauties uz laiku, nesteigties.

Jā vai nē

Jā, bet ar laiku.

Kārts apgrieztā nozīme

Apgrieztā stāvoklī kārts norādā, ka Jūsu dzīvē nav līdzsvara un harmonijas. Varbūt esiet nesen izšķīries vai šķīraties šobrīd, ir problēmas darbā vai ģimenē. Var liecināt par neapdomīgiem, ātriem lēmumiem, vēlmi spontāni tērēt naudu nevajadzīgām lietām. Nelīdzsvarota personība, kurai steidzami jāatjauno mērenība. Tuvākajā nākotnē Jums būs jātiek galā ar lielu skaitu uzdevumu vienā laikā, starp kuriem būs grūti pārslēgties. Nespēj kontrolēt emocijas, nespēja objektīvi novērtēt citus cilvēkus un viņu rīcību. Nestabils garastāvoklis – prieks ātri pārvēršas depresijā vai dusmās. Neprognozējama rīcība.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam