Profils:

Search
Close this search box.

Kārts Mīlnieki  nozīme Taro kāršu sistēmā

6 Mīlnieki nozīme tarokartis.lv

VI: Taro kārts Mīlnieki

Vispārīgā nozīme

Planētas: Venera, Jupiters

Zodiaka zīmes: Dvīņi, Lauva

Planēta zīmē: Venera Vērsī

Stihija: Gaiss

Izvēle, lēmuma pieņemšana, sadarbība, partnerība, iemīlēšanās, savienība. Vairāki varianti. Vairāki partneri. Attiecības starp vīrieti un sievieti.

Mīlnieku kārts norāda, ka iespējamas nepatikšanas un pārbaudījumi. Jums būs jāveic kāda izvēle starp divām iespējām. Tie ir pretstati, kā pagātne un nākotne, zaudējumi un sasniegumi, vecais un jaunais. Iespējams nopietns konflikts un strīds, kas risināsies starp sirdi un prātu. 

Šī kārts skaidri norāda, ka Jums būs ārkārtīgi grūti izvēlēties un Jūs plosīsieties starp divām iespējām. Tomēr ir jāizrāda gribasspēks, jo izvēle ietekmēs to, kā notikumi attīstīsies tuvākā un tālākā nākotnē. Turklāt, lēmums ietekmēs personīgo dzīvi, profesionālo sfēru, studijas, ģimenes jautājumus un ceļošanu. Ir svarīgi saprast, ka mīlnieku kārtij ir laba nozīme. 

Jums ir grūti izlemt un izvēlēties vienu lietu, bet gudrības tomēr pietiek, lai nepieļautu kļūdu ar lēmumu. Jūs pieturaties pie labestības un uzticaties savai dvēselei. Kārts varnorādīt arī uz lēmumu romantiskā plānā, kur Jūs uzdrošināsieties atzīties mīlestībā. Dažkārt arkāns norāda, ka liktenis pārbaudīs spēkus vai arī būs jāiziet pārbaudījums.

Taro kārts Mīlnieki dažādās Taro kavās

Nozīme situācijās

Pirmām kārtām šīs kārts parādīšanās nozīmē romantisku piedzīvojumu. Taču tādu piedzīvojumu, kā rezultātā jums nāksies pieņemt ļoti svarīgu vai pat liktenīgu lēmumu. Iespējams, ka tas nozīmē seksuālo attiecību sakārtošanu vai, iespējams, laulību. Taču Mīlnieki iesaka ļoti uzmanīgi izvērtēt visus variantus, pirms pieņemt jebkādu lēmumu. Kārts var nozīmēt, ka atrodaties uz jauna attīstības posma sliekšņa vai krustcelēs. Iespējams, ka jums sāksies jaunas personīgās vai partnerattiecības. Ja zīlējāt par savu veselību, tad tas nozīmē izveseļošanos.

Izklājumā, kas neskar personīgo sfēru, bet darbu, darījumus, naudu –  nozīmē izvēli. Izklājumā par attiecībām – mīlestība tīrā veidā (nerunā par seksuālām attiecībām). Ietekme pastiprinās kopā ar Imperātori, Priesteri un Spēku. Var nozīmēt līdzsvaru.

Darbs

Iepazīšanās birojs. Līdzsvarots stāvoklis. Runā par nepieciešamību pieņemt lēmumu, bet ir vēl laiks apdomāties. Nekad nav slikta nozīme. Var nozīmēt atvaļinājumu, retāk – dienesta romānu. Iespējama izvēles iespēja darba meklējumos. Stabili, saprātīgi ienākumi (ne daudz, ne maz.

Veselība

Stabils stāvoklis. Nekas nesatrauc.

Attiecības

Mīlestība. Nenozīmē laulības. Dažreiz runā par cilvēku, kas nespēj izlemt – viņa vai kāda cita? Sieva vai mīļākā?

Cilvēka psihotips

Ļoti apburošs, seksapīls. Talantīgs (māksla, zinātne, bizness). Darbīgs, sabiedrisks, organizators.

Padoms, brīdinājums

Par attiecībām – mīliet, izrādiet savu uzmanību. Var runāt par situāciju ar ļoti svarīgu izvēli nākotnei. Ieteikums ieviest kārtību, novest līdz harmonijai.

Jā vai nē

Pamatā „jā” (ja jautājums ir uzdots labvēlīgi). Dažreiz var runāt par apgrūtinātu situāciju, kas atrisināsies, ja cilvēks izdarīs patstāvīgu izvēli.

Kārts apgrieztā nozīme

Iespējams, sastapsieties ar nelaimīgu mīlestību vai attiecībās ar mīļoto radīsies nopietnas intīmas problēmas. Kārts rada haosa atmosfēru, kurā ir grūti racionāli pārdomāt savus lēmumus un rīkoties saprātīgi. Ilūzijas pamazām izspiež no galvas veselo saprātu, un zīlniece pieļauj kļūdas. Piemēram, Jūs zaudējat savu mērķi un dodaties nepareizā virzienā. Kārts parāda, ka esat apmulsis un Jums ir iekšējs konflikts. Jūs riskējat izgāzties pārbaudījumā un netikt galā ar dzīves grūtībām. Var rasties nopietnas problēmas saskarsmē ar citiem cilvēkiem. Jūs nespējat skaidri izteikt savas prasības, jo nesaprotat, ko tieši vēlaties. Jūsu rīcība piesaistīs problēmas, nepatikšanas un novedīs pie neveiksmēm. Plāniem trūkst reālisma, tāpēc nepaļaujieties uz to īstenošanu.

Šīs kārts parādīšanās apgrieztā pozīcijā nozīmē, ka esiet aizskāris kāda jūtas, vai arī kāds cits ir aizskāris jūsu. Iespējams, ka esiet palaidis garām iespēju sākt kādas jaunas attiecības. Iespējams, ka jūs sagaida šķiršanās vai attiecību izjukšana. Kārts runā par pretrunām, kas jums traucē pieņemt svarīgu lēmumu. No otras puses, kārts jūs brīdina par pārsteidzīgu lēmumu vai spriedumu izdarīšanu, jo no jūsu lēmuma atkarīgs jūsu tālākais liktenis. Tieši tāpēc jums jāiemācās atbildēt par savu rīcību un būt atbildīgam par lēmumiem, ko pieņemiet. Mīlnieki apgrieztā veidā var runāt arī par jūsu personības dalīšanos un konfliktu pašam ar sevi.

Agrieztā nozīme: Darbs

Laiks tūlītējai rīcībai, kamēr nav par vēlu. Vajag dot precīzu atbildi uz piedāvājumu.

Agrieztā nozīme: Veselība

Krīzes situācija sakarā ar slimības saasināšanos. Slimības sākums.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Izšķirošs brīdis, svarīga saruna (nevar saprast, kā saruna izvērsīsies), nav apdraudējuma, bet ir stress. Greizsirdība (ja būs kā atbilde uz jautājumu: „ ko domā”).

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Izlēmīgs, nesvārstīgs, izdarījis izvēli (kādu? – pastāstīs citas kārtis).

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Nevilcināties ar lēmumu. Atbildēt tūlīt pat.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

Visbiežāk „jā” (no daudzām alternatīvām šis ir vispareizākais lēmums, nevilcinieties ar padomu).

VI Vadītā Taro meditācija “Izvēle”

Meditācija veltīta Raidera-Vaita Taro arkānam Mīlnieki. Mīlnieku arkāns runā par mīlestību, vienotību un izvēli. Kad loģika nonāk vienotībā ar intuīciju, atrodot iekšējo līdzsvaru starp vīrišķo un sievišķo pusi.
Meditācijā iespējams rast atbildes uz tādiem jautājumiem kā:
  • Kā tikt galā ar attiecībām savā dzīvē?
  • Kuru es patiesi mīlu?
  • Kurš/kura patiesi mīl mani?
  • Ko izvēlēties, karjeru vai biznesu?
  • Kurā dzīves jomā rast piepildījumu?
  • Vai vajadzētu kaut ko dzīvē mainīt vai palikt tur, kur esat?
Meditācija piemērota arī cilvēkiem,kuri vēlas padziļināti izprast šo Taro arkānu un sajust tā enerģiju. Šī meditācija var lieti noderēt, ja ilgāku laiku nevarat pieņemt lēmumu, veikt izvēli.
Vai izjūtiet iekšējas pretrunas starp savu prātu un sirdi? Vai gadās, ka reizēm Jūsu emocijas ievelk Jūs sliktos lēmumos, kaut gan ar prātu saprotiet, ka pieļaujat kļūdu? Cik no Jūsu pēdējiem pirkumiem izrādījās noderīgi un kuri palika nevajadzīgi un tika izmesti miskastē, tikai tāpēc, ka, tos pērkot, Jūs vadījāties tikai un vienīgi no emocijām, ignorējot saprāta balsi? Prātam un jūtām ir jābūt harmoniskā savienībā, lai dzīvotu viegli, gudri, laimīgi un plūktu pareizo lēmumu augļus. Meditācija “izvēle” ir lieliska prakse, lai līdzsvarotu sirdi un prātu.