Profils:

Search
Close this search box.

Kārts Nāve nozīme Taro kāršu sistēmā

13 Nāve nozīme tarokārtis.lv

XIII: Taro kārts Nāve

Vispārīgā nozīme

Planētas: Saturns, Plūtons

Zodiaka zīmes: Skorpions, Zivis

Planēta zīmē: Plūtons Skorpionā

Stihija: Ūdens

Iekšējās pārmaiņas, atdzimšana, atjaunošanās. Izmaiņas uz labu, jauns dzīves posms. Kādas lielas, pamatīgas lietas vai dzīves posma pabeigšana.

Nāves kārts nenozīmē faktisku nāvi, bet gan kaut kā beigas. Kaut kam Jūsu dzīvē pienāks beigas. Tas var būt noteikts posms, projekts, bizness, romantiskas attiecības vai draudzība.,Nevajag par to uztraukties, jo pēc kaut kā beigām, sāksies kas cits daudz aizraujošāks. 

Saņemsiet daudz jaunu interesantu ideju. Iespējams, jums uz visiem laikiem būs jāatvadās no savas nodarbošanās vai kaut kā cita Jums ļoti Tuva. Nāves kārts simbolizē gaidāmajām pārmaiņām, jauna biznesa sākšanu, jaunām attiecībām. Uztveriet gaidāmās pārmaiņas ar optimismu, jo tas viss būs tikai uz labu.

Taro kārts Nāve dažādās Taro kavās

Nozīme situācijās

Ļoti drīz jūsu dzīvē iestāsies pārmaiņas, pie tam, pārmaiņas uz labo. Jūs esiet uz kāda nozīmīga notikuma sliekšņa – kāzas, šķiršanās, aiziešana no mājām, bērna piedzimšana, pārcelšanās, darba maiņa utt.. Situācija, kas ir nedaudz ieilgusi, tuvojas loģiskām beigām. Pienācis laiks atbrīvoties no nevajadzīgām attiecībām, aizspriedumiem, notikumiem. Laiks sākt citu – kvalitatīvu un jaunu dzīvi. Pienācis laiks pabeigt kaut ko vecu un sākt jaunu. No emocionālā viedokļa šī kārts runā par emocionālo pārdzimšanu, par garīgo izveseļošanos. Jaunā atnākšana, dažreiz negaidīta. Bieži – sīka, šķietoši maznozīmīga. Sadzīves un ikdienas burzmas kārts. Tiekšanās pēc jauniem iespaidiem.

Darbs

Darbošanās. Daudz apnikušu ikdienas darbu. Sīkas problēmas. Notiekošais nogurdina. Iepazīšanās, kas var sevi attaisnot, bet var arī neattaisnot. Nenozīmē ne krahu, ne izputēšanu. Var nozīmēt skraidīšanu darba meklējumos (liela izvēle, nevar izlemt). Bieža darba maiņa. Studentiem sesija.

Veselība

Mainīgs, nestabils stāvoklis. Nāvi nozīmē tikai tad, ja apkārt ir daudz negatīvu kāršu. Jāpievērš uzmanība vecumam: jaunam cilvēkam ir daudz mazāk iespēju, ka šī kārts varētu runāt par nāvi vai nopietnu slimību, nekā vecam.

Attiecības

Nestabilitāte. Nospiedošs stāvoklis, nervozitāte. Visu laiku kaut kas traucē.

Cilvēka psihotips

Tiekšanās pēc jaunā. Viegli sarauj saites ar pagātni. Ziņkārīgi. Līdzīgi ar Imperātores psihotipu. Zinātnieks, ceļotājs, reportieris. Dažkārt cieš no kleptomānijas. Var būt tieksme uz pašnāvību – meklē nāvē izeju no nospiedošas situācijas.

Padoms, brīdinājums

Dari to, ko dari. Daudz darba, darījumu, rūpju – līdz spēka izsīkumam. Nav zināms, kurš no visiem tiem darbiem izrādīsies svarīgs.

Jā vai nē

Nedod skaidru atbildi. Apstākļi ir tik nenoteikti, ka situācija var pagriezties uz jebkuru pusi. Vajag aplūkot nevis situāciju, bet iespējamos atrisinājuma variantus, vai precīzāk formulēt jautājumu. Iespējams, ka informācija ir slēpta (nedrīkst izpaust).

Kārts apgrieztā nozīme

Svarīgu brīdinājums. Varbūt Jūs no kaut kā nopietni baidāties, vai arī Jums būs jāšķiras no kaut kā bezjēdzīga un neperspektīva, bet tajā pat laikā tuva un dārga. Daži darījumi ir jāpabeidz, bet Jūs vienkārši nevēlaties kaut ko palaist vaļā. Jūsu cerības ir veltīgas un jūs tērējat savu laiku. Jūs pats ievedat sevi apātijas un strupceļa stāvoklī. Ar katru dienu problēmu kalns pieaug un ir grūti ar to tikt galā, kamēr neatlaidīsiet to, ko liktenis cenšas atņemt. Atbrīvojieties no morāli novecojušām un savu aktualitāti zaudējušām lietām Jūsu dzīvē.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam