Profils:

Search
Close this search box.

Kārts Pakārtais nozīme Taro kāršu sistēmā

12 Pakārtais nozīme tarokārtis.lv

XII: Taro kārts Pakārtais

Vispārīgā nozīme

Planēta: Neptūns

Zodiaka zīmes: Skorpions, Zivis

Planētas zīmēs: Saule Zivīs, Mēness Skorpionā

Stihija: Ūdens

Pašuzupurēšanās, pašaizliedzība, sevis ierobežošana. Jebkādu labumu vai ērtību noraidīšana sasniedzot savus mērķus. Situācijas pieņemšana , pazemība apstākļu priekšā. Pārmaiņas, pārejas periods, pārbaudījumi. Iekšējās brīvības meklējumi.

Taro kārts Pakārtais ir diezgan negatīva nozīme. Tas nozīmē, ka cilvēks ir iestrēdzis strupceļā situācijā un vairs neredz nekādas perspektīvas.

Škiet, viss iet uz riņķi un nevar rast izeju no šī mūžīgā riņķa daņča. Bet izeja ir vienmēr. Lai izkļūtu no situācijas, Jums ir jāmaina savi ierastie uzvedības šabloni un jāpieņem savādāki lēmumi. Kārts var norādīt arī uz to, ka uz Jums tiek izdarīts spēcīgs ārējs spiediens. Pakārtā kārts var nozīmēt arī to, ka cilvēks ir gatavs daudz upurēt augstāka mērķa labā. Dod priekšroku rīkoties saskaņā ar sirdsapziņu, kuras dēļ viņš bieži gūst panākumus.

Taro kārts Pakārtais dažādās Taro kavās

Nozīme situācijās

Ja jūs patreiz veicat kādas darbības, tad tās ir jāpārtauc. Jums ļoti uzmanīgi jāpārskata savi mērķi un sava attieksme. Jūsu patreizējais dzīves posms raksturojas ar to, ka tajā ir iestājies pārbaudījumu laiks, kas jums ar godu ir jāiztur. Šo pārbaudījumu rezultātā jūs iegūsiet noteiktu dzīves skolu. Jums ir iestājies pārejas periods no vecā uz jauno. Jūs esiet spējīgs pašaizliedzīgi sākt realizēt savus sapņus un vēlmes. Lai sasniegtu vēlamos rezultātus, iespējams, ka jums vajag palaist kādu no savas dzīves vai kaut ko upurēt. Pilnīgi iespējams, ka Pakārtais norāda uz to, ka jums vajag izbeigt kādas attiecības, ka ir nonākušas strupceļā.

Sastinguma periods, kas nepieciešams, lai pārformētos (kokons). Nesteidzīgs apmācību periods, piņķerīgs darbs – rezultāti būs vēlāk. Likteņa sprieduma realizēšanās. Negatīvais aspekts līdz pat nāvei no nelaimes gadījuma.

Darbs

Grūts darbs. Nesola naudu: slikti apmaksāts, piņķerīgs un nepatīkams darbs. Cilvēks mocās darbā. Atstrādā savu karmu. Iegrimšana darbā (problēmā). Notikumu attīstība ir apslēpta. Zaudējumi, parādi, pārāk lieli nodokļi, izputēšanas draudi. Domstarpības ar partneriem. Nepieciešamība pazemoties, dot kukuļus. Var nozīmēt steidzamu iesaukumu armijā.

Veselība

Ļoti slikti. Traumas, slimības: spiediens, insults, smaga grūtniecība (dzemdības). Kopā ar Torni – operācija.

Attiecības

Ilgs aplidošanas periods – tikai pašā labākajā izklājumā. Biežāk – mokošas attiecības.

Cilvēka psihotips

Divi personības tipi: pacietīgs teliņš vai vētrains bullis. Darbaholiķis. Pašaizliedzīgas medmāsas, skolotāji, audzinātāji. Ja dzīve nav izdevusies veiksmīga, izjūt pasauli kā ienaidnieku, ko vēlas iznīcināt. Tiekšanās pēc mājīguma, stabilitātes, komforta. Akurātums un pedantisms. Mēdz būt paskopi, taču ne no skopuma, bet tāpēc, ka visu laiku kaut kam taupa vai krāj.

Padoms, brīdinājums

Visbiežāk brīdina par grūtībām, upuri, pazemojumiem. Iesaka iet uz to nākotnes vārdā un pielikt piepūli.

Jā vai nē

Negatīvs iznākums. Drīzāk „nē”. Slimības, naudas nesaņemšana, pieviltas cerības.

Kārts apgrieztā nozīme

Aprieztā stāvoklī kārts Pakārtais nozīmē Iespējamas nepatikšanas. Šādā gadījumā pienākuši ne tie labākie laiki. Jums ir jāstāv augstāk par saviem trūkumiem, lai izkļūtu no situācijas. Tas ir, šī ir izeja uz augstāku attīstības līmeni, kas nav pieejama visiem. Kā to panākt? Kārts norāda uz nepieciešamību radikāli pārvērtēt visu dzīvi un veiktās darbības. Veltiet laiku pašanalīzei un jauna dzīves ceļa atrašanai. Dažiem būs jāizveido visa sava vērtību sistēma no sākuma. Ir jāattīstās gan profesionāli, gan garīgajā plānā. Kārts var norādīt arī uz cilvēkiem, kuri pasīvi reaģē uz nelabvēlīgu situāciju. Sevis ierobežošana, kuras dēļ ārējie apstākļi nemainās, bet viss paliek tikai sliktāk.

Jūs melojat pats sev. Iespējams, ka, lai sasniegtu kādu mērķi, jūs esiet upurējis daļu savas dzīves un esiet to izdarījis pilnīgi lieki. Pilnīgi iespējams, ka jūs dzīvojat tā, kā no jums sagaida citi, atsakoties dēļ tā no saviem mērķiem un vēlmēm. Iespējams, ka noteiktās savstarpējās attiecībās jums ir piešķirta upura loma. Lai gūtu skaidrību, jums vajadzēs agriezt kājām gaisā jūsu ierasto pasauli. Ja situācija skar naudas jautājumus, tad šis nav piemērots laiks investīcijām.

Konflikti dēļ savu interešu aizstāvēšanas vai neatkarības. „Izsista” nauda. Patmīlība, egoisms, nevaldāmība. Darbība pēc saviem ieskatiem.

Agrieztā nozīme: Darbs

Konkurence, parādu piedzīšana no kāda, palielināta aktivitāte. Gribēsi – panāksi. Darbojies pēc uzbrukuma taktikas un iegūsti visu, vai arī, dabojies maigi, bet nesaņemi neko. Var runāt par karjeras izaugsmi. Ne visai patīkamas sarunas, savu interešu aizstāvēšana.

Agrieztā nozīme: Veselība

Cilvēks ir tik ļoti iekarsis, ka nemana slimības. Paaugstinātas potences kārts.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Konflikti, nesaprašanās. Katrs darbojas pēc savām interesēm. Ja atrodas blakus jūtu kārtij, tad var runāt par uzbudinātību (vajag pārbaudīt).

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Iesaka konfliktēt, darboties savās interesēs.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

Gribēsi – panāksi.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam