Profils:

Search
Close this search box.

Kārts Pasaule nozīme Taro kāršu sistēmā

21 Pasaule nozīme tarokārtis.lv

XXI: Taro kārts Pasaule

Vispārīgā nozīme

Planētas: Saturns, Mēness, Hīrons

Zodiaka zīme: Strēlnieks

Planētas zīmēs: Jupiters Zivīs, Neptūns Zivīs

Stihija: Zeme

Veiksme, atzīšana, triumfs. Pelnīta atlīdzība, darba augļi, veiksmīga plānu īstenošana. Miers un harmonija dvēselē, godīgums, atklātība. Mierīga (bez satricinājumiem) viena dzīves posma pabeigšana un jauna sākums. Ceļojumi , komunikācija, atvērtība pasaulei un cilvēkiem.

Ja Jums izkrita Pasaules kārts, tā ir laba zīme. Šī kārts ir apmierinātības ar dzīvi un lielas veiksmes simbols. Šāds cilvēks atrodas pilnīgas harmonijas stāvoklī ar sevi un apkārtējo pasauli. Viņam izdodas izbaudīt gan atpūtu, gan darbu. Pasaules kārts norāda uz nepieciešamību atrast saskares punktus ar realitāti. 

Jūs nevarat cīnīties ar pasauli. Pasauli var tikai saprast un pieņemt to kāda tā ir Jūs esat gatavs uzvarēt un viegli sasniedzat to, ko vēlaties. Var arī būt, ka esat pabeidzis noteiktu posmu un virzāties uz jaunu līmeni.

Pasaule ļauj izkļūt uzvarošam no visgrūtākās un pat bezizejas situācijas. Palielinās ienākumu līmeņa ievērojama pieauguma iespējamība. Ir iespējams viegli tikt galā ar visām problēmām un nesaskaņām. Atjaunojas veselība un uzlabojas garastāvoklis. Jūs nonāksiet veiksmes iespaidā un viegli iegūsot visu, ko vēlaties. Šajā periodā ir diezgan reāli īstenot lolotākos sapņus.

Taro kārts Pasaule dažādās Taro kavās

Nozīme situācijās

Jūs esiet sasniedzis nobeiguma posmu, jūsu noliktā mērķa ceļā. Viss norit gludi, pēc jusu izstrādātā plāna. Jūs sasniegsiet to virsotni, uz kuru tiecieties un tā būs pelnīta balva. Jūs esiet pašpietiekams un nosvērts cilvēks. Jūs esiet aizņemts ar gatavošanos jaunu darbību uzsākšanai. Pilnīgi iespējams, ka jūs sagaida pietiekami ilgstošs ceļojums. Ja šī kārts izkrīt nobeiguma posmā, tad tā nozīmē uzvaru, triumfu, uzplaukumu. Patreiz jūs izbaudāt to, ka visas jūsu ieceres piepildījušās tieši tā, kā jūs plānojāt. Un tagad jūs sagaida jauns dzīves posms ar jauniem iespaidiem.
Gudrība, zināšanas, mācības, informācijas bagāžas papildināšana. Iepazīšanās, tāli braucieni (ārzemju). Iemaņu un pieredzes iegūšana saskarē. Zinātkāre. Interesanti dzīves gadījumi. Dzīve jaunā rakursā, no cita skatu punkta. Meditācija.

Darbs

Ļoti labvēlīga biznesam. Sakari, paplašināta darbības sfēra izejot no ierastiem rāmjiem (tai skaitā uz ārzemēm).Ir potenciāla iespēja paplašināt ietekmes sfēru vai partneru loku. Iespēja dažādot savu nodarbošanos. Var runāt par uzņēmumu, kas nodarbojas ar dažādām lietām (hipermārkets). Daudz vakanšu, no kurām grūti izvēlēties. Daudz aizraušanos.

Veselība

Normāla veselība, bet kopā ar Nāves kārti, Pakārto var apstiprināt nāvi.

Attiecības

Daudz aizraušanās. Atbilde uz jautājumu „vai mīl?” – viņam/viņai tādu kā tu ir daudz. Runā drīzāk par aizraušanos, kā nopietnām attiecībām.

Cilvēka psihotips

Zinātkāre, erudīcija, tiecas papildināt savas zināšanas. Viņus grūti atšifrēt. Iedzimtas katiera dotības. Mīl taisīt eksperimentus tādā stilā – nu ko, pamēģinam! Bieži sastopas ar neizpratni, kas izprovocē personīgo krīzi, alkoholismu, agresiju, rupjību.

Padoms, brīdinājums

Izpēti (apstākļus, avotus, jaunu informāciju). Nodibini jaunus kontaktus. Ej uz kursiem, uz bibliotēku, vērsies pie citiem zināšanu avotiem. Iepazīšanās braucieni. Brīdina par nepieciešamību papildināt zināšanas, paplašināt ierasto redzesloku, pielietot jaunas metodes un paņēmienus.

Jā vai nē

Jā – uz jautājumiem par braucieniem, zināšanu ieguvi. Jā, bet – uz konkrētiem jautājumiem (vai atradīšu to un to, vai mani mīl…). Var būt kā karmas kārts (velk ārā visu no iepriekšējām dzīvēm). Taču taisnā pozīcijā nozīmē, ka cilvēks visu veiksmīgi pārvarēs: nevajag pārdzīvot par veciem grēkiem, bet no tiem mācīties.

Kārts apgrieztā nozīme

Apgrieztā veidā Pasaules kārts simbolizē pasivitāti, bezdarbību un pakļaušanos. Jšu gaidāt, kad liktenis izdarīs visu Jūsu vietā un neko nedarāt. Diemžēl ar šādu pieeju diezin vai izdosies sasniegt to, ko vēlaties, ja turpināsiet plūst pa straumi. Iespējams šobrīd esiet pārāk slinks. Jūs esiet pieļāvis nopietnas kļūdas spriedumos, kuru dēļ tagad esat spiests saskarties ar problēmām un nepatikšanām. Varbūt Jūs gandrīz sasniedzāt to, ko gribējāt, bet pēdējā brīdī viss neizdevās Jūsu vainas dēļ. Šī kārts ir jāuztver kā zīme. Visums Jums dod mājienu, ka vajag vairāk censties un tad varēsiet sasniegt jaunu dzīves līmeni.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam