Profils:

Search
Close this search box.

Kārts Priesteris  nozīme Taro kāršu sistēmā

5 Priesteris nozīme tarokārtis.lv

V: Taro kārts Priesteris

Vispārīgā nozīme

Planētas: Saule, Jupiters

Zodiaka zīme: Strēlnieks

Planētas zīmēs: Saule Strēlniekā, Jupiters Zivīs

Stihijas: Zeme un Uguns

Aizbildnība, padoms, gudrība, garīgais atbalsts un vadība, iekšējais veselums. Pakļaušanās noteikumiem, prasībām. Rituāli, hierarhija, tradīcijas.

Priestera kārts norāda uz līdera īpašībām. Mūsu priekšā ir neticami gudrs un attīstīts cilvēks, kas spēj dalīties ar vērtīgām zināšanām. Viņš ir atvērts visam jaunajam, nebaidās no eksperimentiem un nevilcinās saņemt informāciju no augstākajiem spēkiem.

Tajā pašā laikā priesteris norāda uz stingrības un taisnīguma klātbūtni. Šāds cilvēks spēj kļūt par garīgo skolotāju vai vadīt cilvēku grupu, lai sasniegtu noteiktu mērķi. Pirmā vieta tiek dota morālei un tradīcijām, cenšoties ievērot visas normas un noteikumus. Dažos gadījumos Priestera kārts norāda uz ģimenes attiecībām, vecākiem un apzinīguma izpausmēm. Vai arī tas ir dziedināšanas, psiholoģijas un vispārpieņemtas vērtību sistēmas uzturēšanas atspoguļojums. Iespējams, Jūs domājat par laulības slēgšanu vai kļūšanu par kādas baznīcas draudzes locekli. 

Priestera kārts dod mājienus par iespējamu saskari ar juristu vai juridiskām lietām. Tikšanās ar kādu, kurš dalīsies vērtīgos padomos. Šī kārts norāda uz vēlmi pēc garīgās apgaismības un izaugsmes, vai arī Jums ir iekšējs spēks, kas var virzīt Jūs uz priekšu jebkurā dzīves sfērā. Jūs gūsiet ievērojamus panākumus. Jūs esat spējīgs uz daudz ko! Ir izredzes kļūt par izcilu ārstu vai psihologu.

Taro kārts Priesteris dažādās Taro kavās

Nozīme situācijās

Šīs kārts parādīšanās nozīmē garīgus meklējumus, koncentrēšanos uz garīgām un morālām vērtībām. Iespējams, ka jūsu dzīvē ir ienācis gudrs garīgais līderis vai skolotājs. Tieši viņš palīdzēs jums jūsu garīgos meklējumos. No otras puses, iespējams, ka jūs kļūsiet par dalībnieku kādā oficiālā ceremonijā vai kāzās. Dažkārt Priestera parādīšanās norāda uz pieredzējuša konsultanta vai izglītota speciālista parādīšanos, kas spēs palīdzēt jums problēmas risināšanā.

Ļoti nemateriālistiska kārts. Nesola naudu, seksu, sadzīvisko apmierinājumu. Kontaktu, attiecību kārts. Nozīmē padomu, labu ziņu. Bieži nozīmē draudzīgu pasēdēšanu.

Darbs

Neienesīgs darbs – skolotājs, svētdienas skolas, baznīca utt.. Nenozīmē peļņu. Labas attiecības kolektīvā un ar partneriem. Iepazīšanās vai kontakti, kam nav darījumu raksturs. Informācijas saņemšana par darbu, padoms. Apspriedes, bet ne eksāmens.

Veselība

Nenozīmē stipru veselību, bet cilvēks ir garīgi spēcīgs. Bieži izkrīt pensionāriem – „dzelzs večiem”.

Attiecības

Draudzība. Platoniska mīlestība. Ģimene (ne laulātais, bet vecāki, bērni, tuvi radinieki). Kopā ar mīlestības kārtīm – cieņa, partneru garīgā saikne. Labvēlīga attieksme, līdzcietība, iecietība. Retos gadījumos apzīmē laulības (kopā ar laulību kārtīm).

Cilvēka psihotips

Labsirdīgs cilvēks, komunikabls, runīgs. Spējīgs uz mākslinieciskiem meklējumiem. Rakstnieks, filosofs, mākslinieks, dzejnieks, estēts. Labvēlīgs morālists. Var būt reliģiozs līdz fanātismam. Mīl dot padomus. Var būt pļāpa – apvārdos jebkuru.

Padoms, brīdinājums

Orientēties uz garīgiem ideāliem. Apspriesties, kontaktēties. Domāt par draudzīgām attiecībām. Izrādīt labvēlību. Sarīkot draudzīgu tikšanos. Aiziet uz baznīcu.

Jā vai nē

Atbilde „jā” uz garīga rakstura jautājumiem, bet „nē” uz materiāliem jautājumiem.

Kārts apgrieztā nozīme

Ja zīlējot ar Taro kārtīm online, Jums izkrīt Priestera kārts ar kājām gaisā, tad iespējams Jūs nevarēsit tikt galā ar problēmu ar klasiskajām metodēm un būsiet spiesti uzsākt kaut ko oriģinālu un neparastu. Kā arī šī kārts parāda to, ka Jums ir kādi ierobežojumi domāšanā, spītība. Jūs riskējat sabojāt attiecības atriebības un sliktu padomu klausīšanās dēļ. Priestera kārts norāda uz bīstama cilvēka klātbūtni tuvumā, kas slēpj savu patieso būtību un motīvus attiecībā pret Jums. Reliģiskā izteiksmē tas ir mājiens uz fanātisma izpausmi, kad Jūs pārāk aizraujaties ar notiekošo, iespējams esat apsēsts ar kaut ko. Ja Jūs domājat par laulību, tad šis nav labākais laiks precībām. Priestera kārts apgrieztā stāvoklī skaidri norāda, ka cilvēks ir zaudējis kontroli pār situāciju. Prātīgāk ir apstāties un vienkārši pagaidīt piemērotāku brīdi. Iespējams, esat atvēries nepareizajam cilvēkam un tagad maksājat par savu atklātību. Var simbolizēt neveiksmīgu darījumu nākotnē, liekulību, melus.

Priesteris apgrieztā pozīcijā norāda uz līgumu laušanu, nevienprātību vai netradicionālu pieeju problēmas risināšanā. Apgrieztā pozīcijā Priestera ietekmi var aplūkot divējādi – pozitīvi un negatīvi. Pozitīvai ir tajā, ka spēsiet atrisināt problēmu netradicionālā veidā, iespējams, ka jums vajag vērsties pie tautas gudrībām vai mainīt savu tradicionālo pieeju dzīvei. Negatīvais ir tajā, ka jūs esiet ļoti fanātisks savā rīcībā un domās, jums trūkst elastīgas domāšanas un rīcības. Iespējams, ka jūsu vispārpieņemtās un ierastās metodes nespēj sniegt vēlamo rezultātu. Varbūt, ka padoms, ko nesen saņēmāt ir vienkārši bezjēdzīgs unvar situāciju pat pasliktināt. Pastāv iespēja, ka tiks atcelta kāda iepriekš nozīmēta ceremonija vai kāzas.

Agrieztā nozīme: Darbs

Iespējama nodevība, divkosība, pienākumu pārkāpšana. Viltība, liekulība attiecībā pret jums; iegāšana. Pagaidām tas neattiecas uz finansēm, bet līdz tam vēl nonāks. Melīgi, nepareizi padomi, īpaši darba meklējumos. Lēmuma pieņemšana aiz muguras. Intrigas kolektīvā.

Agrieztā nozīme: Veselība

Ne šis, ne tas. Visticamāk, ka ar veselību viss kārtībā, bet jautātājs ir pārāk satraucies (iespaidojams), kas arī ir iemesls sūdzībām.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Meli. Ieteikums beigt pļāpāt, bet ķerties pie lietas (ne tikai garīgajā, bet arī fiziskajā ziņā). Pievērsiet uzmanību tam, ka partneris nav nekāds iedomu ideāls, bet dzīvs un īsts cilvēks.

Agrieztā nozīme: Cilvēka psihotips

Viltība, divkosība, vēlme izlikties citādam. Skaudība, atklāta nelabvēlība.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Esiet uzmanīgāki attiecībās ar citiem, uzmanieties no meliem, apmelojuma, aprunāšanas.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

Informācija slēgta. Neprecīzs jautājums. Nevar sniegt atbildi. Var nozīmēt negodīgi iegūtu naudu.

V Vadītā Taro meditācija “Zināšanu atslēga”

V Vadītā Taro meditācija “Zināšanu atslēga” ir veltīta Raidera-Vaita arkānam “Priesteris”. Saņemiet apziņas attīstības atslēgas no Priestera arkāna. Darbs ar arkāniem meditācijās ir darbs ar enerģijām, kuru potenciāls ir ļoti spēcīgs.
Taro sistēmā Priesteris, kas pazīstams arī kā Hierofants, tiek saukts par gudrības gaismas nesēju. Šī spēcīgā arkāna ietekmē dzimst visas kultūras, reliģiskās un filozofiskās kustības, kas savu ceļojumu sāk sākotnēji kā ideja. Atkārtošanās biežuma dēļ ideja kļūst par ciklisku darbību – tradīciju, un pēc tam par nesatricināmu ticību. Galu galā ideja, tradīcija un ticība tiek apvienotas egregorā – energoinformatīvā struktūrā, kas ietver veselu masu un tautu apziņu un enerģiju. Tā dzimst jauni dievi un mūsdienu elki.
  • Vai esat kādreiz domājuši, ka katrai parādībai dzīvē ir savs egregors?
  • Vai, domājot par savu dzīvi, esat gatavs noskaidrot, kurā egregorā dzīvojat?
  • Vai vēlaties iet savu personīgo egregora radīšanas ceļu, lai atbrīvotos no svešām idejām un tradīcijām?
  • Vai vēlaties sajust šī arkāna enerģiju un labāk izprast Priestera kārti?
Ja atbildējāt apstiprinoši, tad Taro meditācija “Zināšanau atslēgas” būs piemērota tieši Jums. Tā palīdzēs atbrīvoties no kaitīgu egregoru ietekmes.
Priestera arkāns sevī nes autoritātes un spēka enerģijas un šajā meditācijā Jūs varēsiet sajust šīs enerģijas. Priesteris māca mums dzīvot bez steigas. Priesteris sniedz mums atbalstu un svētību katrā lietā, ko darām. “Es saku patiesību. Es daru svarīgu lietu. Es eju pareizo ceļu”.
Priesteris kā dievišķās enerģijas un gudrības gaismas nesējs aktivizē mūsos attīstības, pašizaugsmes un jaunu zināšanu iegūšanas iespējas. Ar priestera starpniecību pie mums nonāk vērtīgi Skolotāji, nepieciešamās apmācības, skolas un kursi.  Priesteris ir gudrs un viņa zināšanas ir nesatricināmas.