Profils:

Search
Close this search box.

Kārts Saule nozīme Taro kāršu sistēmā

19 Saule nozīme tarokārtis.lv

XIX: Taro kārts Saule

Vispārīgā nozīme

Planēta: Saule

Zodiaka zīme: Vērsis

Planēta zīmē: Saule Vēzī

Stihija: Uguns

Dzīves enerģijas pārpilnība, laba veselība. Pašapziņa,pārliecība par sevi, brīnišķīgas iespējas, materiālā labklājība. Veiksme, prieks, laime. Jaunas iespējas: veiksmīgi projekti, aizraujošas perspektīvas. Laimīga laulība, bērna piedzimšana, stipra draudzība un ģimenes saites.

Saule ir ļoti labvēlīga un pozitīva kārts. Tā uzsver cilvēka dzīves saulainās un gaišās puses. Patiesībā Jūsu dzīvē sāksies baltā josla, viss izdosies un veiksies un jutīsieties ļoti laimīgs. Iespējams ģimenes papildinājums, kāzas, paaugstinājums darbā, ceļojums, iepazīšanās, piepildījums darbā. Kopumā Saules kārts norāda uz kaut ko ļoti labu, kas ir noticis vai notiks tuvākajā nākotnē. Kārts norāda uz cilvēku, kas ir pārliecināts par savu veiksmi nākotnē. Tādu, kas viegli tiek galā ar problēmām un skaidri redz realitāti.
Turpiniet virzīties pa izvēlēto ceļu un cīnīties ar savas dvēseles trūkumiem un tumšajām pusēm. Viss norāda uz to, ka Jūs varat paļauties uz veiksmīgu pašrealizāciju. Tuvākajā laikā būs iespējams īstenot interesantu ideju, tikt galā ar sarežģītu uzdevumu un virzīties uz priekšu.

Taro kārts Saule dažādās Taro kavās

Nozīme situācijās

Jūsu dzīvē beidzot ielauzīsies saules stariņš. Jums iestājas cerību, svētku, optimisma, veiksmes, laimes un veselības periods. Ja jūs esiet students, tad veiksmīgi nokārtosiet visus eksāmenus. Visus pārbaudījumus, kas jums radīsies šajā laikā, jūs izturēsiet godam. Jūsu lēmumi būs apzināti un racionāli. Jūs esiet pilns dzīvības spēka un veselības. Ja tulkot kārts nozīmi burtiski, tad tā nozīmē ļoti drīzu braucienu uz jūru vai vienkārši viena diena pavadīta pie dabas svaigā gaisā, saulītē. Jūs pavadīsiet laiku ar saviem draugiem vai radiniekiem, viss būs viekārši lieliski.
Kārts vienmēr runā par vēlmju piepildīšanos.

Darbs

Stabils bizness. Labas attiecības ar partneriem un kolēģiem. Stabili ienākumi. Darbs – ideālais variants.

Veselība

Lieliska veselība. Enerģiskums, kas pielīp arī apkārtējiem.

Attiecības

Mīlestība, draudzība, savstarpējā sapratne, ģimene, mājas, laulību iespējamība, bērnu piedzimšana. Cilvēks grib būt kopā ar vaicātāju – pirmkārt, garīgā līmenī.

Cilvēka psihotips

Augstsirdība, labsirdība, dāsnums, atvērtums, līdzcietība.

Padoms, brīdinājums

Nepalikt vienam, kontaktēties. Atrast draugus, līdzdomātājus. Padomāt par bērniem, ģimeni. Novest lietu līdz galam. Drīz saņemsiet pelnīto atalgojumu.

Jā vai nē

Jā, pat ja citas kārtis ir sliktas.

Kārts apgrieztā nozīme

Ja Jums izkrīt Saule skārts apgrieztā stāvoklī, tad gaidāmas nopietnas problēmas un šķēršļi ceļā uz loloto mērķi. Jums ir iespēja sasniegt to, ko vēlaties, taču ceļš būs grūtāks un ērkšķaināks, nekā tika uzskatīts iepriekš. Panākumi nāks tikai tiem, kuri pastāvīgi centīsies, atdos visu sevi un pārvarēs šķēršļus bez sūdzībām un asarām. Jums ir jānopelna uzvara, Jūs nedrīkstat žēlot sevi. Tikai tie, kas ieguldīsies visvairāk, saņems augļus. Būs jāpatērē daudz spēka un enerģijas, lai izcīnītu kārtējo uzvaru. Profesionālajā plānā būs panākumi, taču tie Jums šķitīs nenozīmīgi. Jā, un peļņa nebūs tik liela, kā jūs sapņojāt. Tāpēc dodiet labāko, bet negaidiet zelta kalnus.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam