Profils:

Search
Close this search box.

Kārts  Spēks nozīme Taro kāršu sistēmā

8 spēks nozīme tarokārtis.lv

VIII: Taro kārts Spēks

Vispārīgā nozīme

Planēta: Saule

Zodiaka zīmes: Lauva, Svari

Planēta zīmē: Marss Skorpionā

Stihija: Uguns

Drosme, spēks, vara, instinktu piejaucēšana, augstsirdība, radošā iedvesma, radošā vēlme, stiprs raksturs un vara pār sevi, pieņemšana.

Taro kārts spēks apzīmē morālu spēku, stingru raksturu. Iespējams, pieaugs Jūsu vēlme parādīt sevi ar radošuma palīdzību. Šī kārts kalpo arī kā tumšās puses atturošs faktors. 

Kārts spēks virza cīnīties ar negatīvām rakstura iezīmēm un nosaka augstu morāles vērtību ievērošanu. Iespējams, nāksies no kaut kā atteikties augstāka mērķa vai kopējā labuma, kā arī pašattīstības dēļ.

Taro kārts Spēks dažādās Taro kavās

Nozīme situācijās

Lai sasniegtu iecerēto, jums vajag ticēt saviem spēkiem, spēkam, kas atrodas jūsos pašos. Tagad ir pienācis laiks, lai noticētu pašam sev. Vai arī tieši tagad jums ir pietiekami stipra pozīcija, lai stātos pretī tiem, kas cenšas jūs apspiest. Jūs spējiet novirzīt savas vēlmes jums vēlamajā virzienā. Tieši tas palīdzēs jums kļūt veselam vai gūt panākumus. Ja uzdevāt jautājumu par veselību, tad šīs kārts parādīšanās vēstī par drīzu izveseļošanos un spēku atjaunošanos.

Dvēseles un miesas, aktīvā un pasīvā, garīgā un materiālā apvienojums. Viena no maģijas kārtīm – dziedināšana, mīlestības maģija (no labiem nodomiem), spontānā maģija (pievilcība).

Darbs

Dažāda veida spēka kārts, arī naudas spēka kārts. Partnerība, savstarpēji izdevīgi kontakti. Saprātīgi apmaksāts darbs.

Veselība

Mundrums, enerģiskums, stipra veselība.

Attiecības

Vislabākā kārts. Garīgās un ķermeniskās attiecības ir harmoniskas. Nenozīmē oficiālas laulības.

Cilvēka psihotips

Enerģisks, komunikabs, ar labu intuīciju. Aktivitātes periodus nomaina pasivitāte.

Padoms, brīdinājums

Nepalikt vientulībā. Atrast draugus, domubiedrus, partnerus. Izrādīt uzmanību. Nodibināt vai turpināt kontaktus. Taču nevajag pārspīlēt, turieties pie zelta vidusceļa. Darbam – padoms pastrādāt, pielietot piepūli.

Jā vai nē

“Jā”. Visi uzlabojumi (nauda, darījumi, veselība) uz labo pusi.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam

Kārts apgrieztā nozīme

Apgrieztā stāvoklī Spēka kārts norāda par rupja spēka izmantošanu, agresīvu un pašpārliecinātu uzvedību. Vāju personība, kas nespēj sasniegt iekšējo harmoniju un sirdsmieru. Šādam cilvēkam ir grūti savaldīt ne tos labākos instinktus . Dažos gadījumos kārts parādīšanās norāda, ka kādai trešajai pusei ir spēcīga ietekme uz Jūsu dzīvi. Bet cilvēkam nav ne vēlēšanās, ne spēju pretoties, tāpēc viņš klusībā vēro, kā brūk viņa plāni, sapņi un cerības. Var liecināt par to, ka cilvēks iejaucas citu darīšanās un visiem uzspiež savu viedokli.

Apgrieztā pozīcijā šī kārts nozīmē bailes, nespēku, depresiju. Jūs esiet nepārliecināts par sevi, no kaut kā baidieties. Iespējams, ka jūtieties slims un vājš. Tagad nav piemērotākais laiks, lai steidzinātu kāda jautājuma risināšanu. Tieši pretēji – jābruņojas ar pacietību un jāatlaiž situācija. Dažreiz Spēka arkāns apgrieztā pozīcijā saka, ka jums jāapvalda savi personīgie dēmoni, kas mīt jūsos. Iespējams, ka jums ir kāda atkarība, piemēram, alkahols vai tabaka, kas traucē jums dzīvot. Kārts brīdina, ka jums vairāk jārūpējas par savu veselību.

Agrieztā nozīme: Darbs

Naudas zaudējumi, dažreiz plānoti izdevumi. Strīdi ar partneiem, konflikti, šķiršanās. Atlaišana no darba, algas neizmaksāšana, strīdi ar kolēģiem. Plānu izjukšana.

Agrieztā nozīme: Veselība

Traumas, ievainojumi, bezspēks, imunitātes pasliktināšanās. Nenozīmē nāvi, bet var būt kopā ar attiecīgām kārtīm.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Šķiršanās, strīdi, nesaskaņas. Cilvēki dažādi skatās uz attiecībām.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Ieguldīt piepūli vai tērēt naudu. Iespējama šķiršanās (dažreiz pat iesaka šķirties), strīdi, naudas, veselības zaudēšana.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

 „Nē”. „Jā” – jautājumos par šķiršanos, kaut kā izbeigšanu.