Profils:

Search
Close this search box.

Kārts Taisnīgums nozīme Taro kāršu sistēmā

11 Taisnīgums nozīme tarokārtis.lv

XI: Taro kārts Taisnīgums

Vispārīgā nozīme

Planētas: Jupiters, Marss

Zodiaka zīme: Svari, Jaunava

Planēta zīmē: Saturns Mežāzī, Venera Aunā

Stihija: Gaiss

Pozitīvs risinājums, balva. Godīgums, taisnīgums, cieņa, autoritāte, līdzsvars. Tiesiskums, taisnīgums, uzvara strīdā vai tiesvedībā. Profesionalitāte, atbilstība uzstādītajiem noteikumiem un procedūrām.

Kārts Taisnīgums norāda, ka vairs nebūs iespējams paslēpties aiz citu cilvēku mugurām. Visums prasa, lai Jūs sāktu uzņemties atbildību par katru savu lēmumu, darbību, nodomu un pat domu. Jūs vairs nevarat paļauties tikai uz veiksmi, jo nākotne ir atkarīga tikai no Jums paša.

Ir atjauno kārtība un jānovērš haoss. Kārts bieži norāda uz cilvēkiem, kuri strādā tiesā vai darbojas ar likumiem. Vai arī drīz Jums būs jāiziet tiesas process. Taisnīgums gūs virsroku, tāpēc, ja saņēmāt negodīgu apsūdzību, liktenis visu noliks savās vietās. Tāpat arī, ja esat patiesi pasūdzēt, tad pienkās drīz tā diena, kad nāksies samaksāt par saviem grēkiem. Rīkojies objektīvi un saskaņā ar savu sirdsapziņu.

Taro kārts Fortūnas rats dažādās Taro kavās

Nozīme situācijās

Ja izklājumā parādās šī kārts, tad tas parasti nozīmē, ka jums jāizsver milzum daudz dažādu faktoru, lai pieņemtu saprātīgu lēmumu. Tieši tagad no jums tiek prasīta spēja koncentrēties un ļoti uzmanīgi izvērtēt visus iespējamos situācijas attīstības variantus. Pie tam, nekādā gadījumā nedrīkst pazaudēt līdzsvaru. Jums jābūt mierīgam un spējīgam spriest. No otras puses, šī kārts var norādīt uz to, ka jums nāksies piedalīties kādā juridiskā lietā. Šī juridiskā lieta būs godīga un taisnīga. Vai arī uzradīsies trešā neieinteresētā puse, kas spēs pieņemt pareizu un godīgu lēmumu. Pilnīgi iespējams, ka cilvēks, kam nav bijusi taisnība, ļoti drīz jums atvainosies.

Var vēstīt par tiesas procesiem vai tamlīdzīgām oficiālām darbībām. Eksāmens, pārbaudes. Taču nekas nenorāda uz rezultātu. Nozīmē pienākumus (tai skaitā – augstāko spēku priekšā).

Darbs

Nozīmējuma darbs (neatkarīgi no vēlmes ar to nodarboties). Ilgstošs pastāvīgs darbs. Juridiskais kantoris utt., tiesneši, zinātnieki (fizika, ķīmija, bioloģija), matemātika, ārsti, grāmatveži, ezotēriķi.  Draud tiesas process, komisija, nodokļu pārbaude. No otras puses var runāt par to, ka bizness ir tīrs likuma priekšā. Vajag pārbaudīt ar citām kārtīm.

Veselība

Veselība ir kārtībā, atbilstoša vecumam. Var izlikt kopā ar nāves kārti.

Attiecības

Oficiāla rīcība – laulība vai šķiršanās. Var nozīmēt, ka tikšanās ir karmiska – liktenīga.

Cilvēka psihotips

Pienākuma apziņa, disciplinētība. Vairāk par citiem atstrādā savu karmu. Ilgs mūžš. Labi speciālisti savā lauciņā.

Padoms, brīdinājums

Paļauties liktenim. Uzticēties Dieva gribai. Risināt lietas oficiālā ceļā. Ieteikums vērtsies oficiālās iestādēs (tiesa, policija utt.).

Jā vai nē

Atbilde pēc jautājuma būtības. Bieži „jā”.

Kārts apgrieztā nozīme

Apgrieztā pozīcijā Taisnīgums nozīmē, ka būs kaut kas jāpazaudē vai jāšķiras no kāda. Grūtības ar likumu, Jūs varat tikt apsūdzēts vai apmelots. Varbūt Jūs kļūsiet par dalībnieku liela mēroga konfliktsituācijā vai noziedzīgā darījumā, vai arī Jūs mēģinās jūs ievilkt noziegumā un krāpnieciskās darbībās. Esiet gatavs saskarties ar netaisnību jebkurā no dzīves jomām. Iespējams nāksies saskarties ar korumpētiem ierēdņiem un/vai birokrātiem.

Iespējams, ka pret jums patreiz izturas negodīgi vai neobjektīvi. Mērķis, ko esiet nospraudis, tiks sasniegts, taču ne tik drīz. Iespējams, ka jūs esiet upuris kādiem melīgiem apvainojumiem vai arī pats esiet kādu nepelnīti apvainojis vai apsūdzējis. Tiesa, kas pieņems lēmumu jūsu lietā, nebūs taisnīga vai arī pret jums izturēsies neobjektīvi. Cilvēks, kam ir vara un pie kā jūs esiet vērsies pēc palīdzības, var nedaudz ļaunprātīgi izmantot savu varu. Juridisko lietu risināšana var izvērsties jums par sliktu.

Agrieztā nozīme: Darbs

Tiesas procesi, konflikti ar likumu, valsts iestādēm.

Agrieztā nozīme: Veselība

Organisma stāvoklis ir izjaukts, vāja imunitāte, slikta veselība. Pati kārts kā tāda nenozīmē nāvi, bet var būt kopā ar attiecīgām kārtīm.

Agrieztā nozīme: Attiecības

Oficiālu laulību neiespējamība. Karma ir atstrādāta, var iet katrs uz savu pusi.

Cilvēka psihotips

Pārāk liela pārliecība par savu nevainību.

Agrieztā nozīme: Padoms, brīdinājums

Padoms pabeigt darbus.

Agrieztā nozīme: Jā vai nē

Atbilde „nē”. Var norādīt uz nepabeigtām lietām. Tiesas procesa iznākums būs negatīvs. Šo kārti vajag pārbaudīt.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam