Profils:

Search
Close this search box.

Kārts Tiesa nozīme Taro kāršu sistēmā

20 Tiesa nozīme Tarokārtis.lv

XX: Taro kārts Tiesa

Vispārīgā nozīme

Planētas: Plūtons, Urāns, Jupiters, Venera

Zodiaka zīmes: Strēlnieks, Ūdensvīrs

Planēta zīmē: Saturns Ūdensvīrā

Stihija: Uguns

Pārmaiņas dzīvē, atjaunošanās, garīgā atdzimšana. Jebkuri jauni sekmīgi projekti un sākumi (laulības, bērna dzimšana, jauns darbs, dzīves kvalitātes uzlabošanās). Progress, virzīšanās uz priekšu, rezultātu sasniegšana. Labas ziņas. Drīz Jūsu dzīvē iestāsies būtiskas pārmaiņas vai transformēsies Jūsu personība. Parādīsies jauni mērķi, centieni un ieceres. Daži atklās jaunus talantus. Tomēr atcerieties, ka viss jaunais nāk, atbrīvojoties no vecā. Tāpēc nāksies izsvītrot stereotipus un atteikties no novecojušas domāšanas.Protams, lai sasniegtu vēlamo, būs jāpieliek daudz pūļu. Ceļš uz mērķi ir piepildīts ar problēmām, grūtībām un šķēršļiem. Esiet gatavs sniegt visu iespējamo un nežēlojiet sevi. Tikai šajā gadījumā mērķis nešķitīs neiespējams sapnis. Atcerieties, ka problēmas ir tikai īslaicīgas, un Jūs varat ar tām tikt galā. Dažos gadījumos Tiesas kārts norāda, ka Jūs jau esat paspējis sasniegt to, ko vēlaties, bet Jūs to vēl neapzināties. Var arī būt, ka esat pabeidzis ceļu pa melno neveiksmju joslu, un tagad Jūs ieejat pilnīgi jaunā līmenī.

Taro kārts Tiesa dažādās Taro kavās

Nozīme situācijās

Šīs kārts parādīšanās stāsta par to, ka jūsu dzīvē beidzas kārtējais cikls un jums jābūt gatavam nākamajam. Savā attīstībā jūs esiet sasniedzis jaunas virsotnes. Iespējams, ka jums jāpieņem ļoti svarīgs lēmums, kā sekas ļoti krasi mainīs jūsu dzīvi. Jums ir iestājusies zvaigžņu stunda, kuru izmantojot jūs iegūsiet brīnišķīgas iespējas ievērojami mainīt savu dzīvi. Iespējams, ka jūs spēsiet uzlabot savu dzīvi, un tas jums atgādinās atdzimšanas procesu. Ja esiet apsvēris iespēju mainīt profesiju, tad šis ir ļoti veiksmīgs periods visiem jūsu uzsāktajiem pasākumiem. Ja jautājāt par veselību, tad kārts runā par drīzu izveseļošanos. Ja jautājāt par juridiskām lietām, tad tās visas beigsies jums par labu. Tiesas kārts parādīšanās runā par to, ka jūsu dzīvē iestājas pārmaiņu laiks, atjaunošanās un atdzimšanas laiks.
Var norādīt uz tiesu darbiem, bet nerunā par iznākumu. Dažkārt vienkārši simbolizē ģimeni. Atmaksa.

Darbs

Nepieciešams pieņemt atbildīgu lēmumu. Gaisotne, kas prasa ekstrēmu rīcību (pozitīva vai negatīva, to pateiks citas kārtis). Svarīga saruna, tikšanās. Eksāmens, pārbaudījums. Gan stāšanās darbā, gan atlaišana no darba.

Veselība

Krīzes stāvoklis. Operācija (vai padoms to taisīt). Blakus var atrasties nāves arkāni. Negaidīta diagnoze. Hronisko saslimšanu lēkmes.

Attiecības

Laulības vai šķiršanās – attiecību juridiska noformēšana. Nopietna saruna, izskaidrošanās (lēmuma pieņemšanas fakta fiksēšana).

Cilvēka psihotips

Atbildīgs, nopietns. Tieksme uz regularitāti. Vienmēr ir taisnība – neiespējami strīdēties. Mīl izmest nevajadzīgas lietas un visu salikt pa plauktiem. Mēdz būt līderi, bieži neformāli. Spējīgi virzīt citus pa karjeras kāpnēm uz mērķi. Sev piemēro tos pašus kritērijus, ko citiem.

Padoms, brīdinājums

Nopietni tieciet skaidrībā ar lietām. Ejiet uz nopietnu sarunu. Retāk – vērsieties pēc palīdzības valsts iestādēs, tiesā.

Jā vai nē

Atbilde pēc būtības. Bieži brīdina par liktenīgiem momentiem. „Jā”, bet vajadzēs piepūlēties. Nedrīkst salikt rokas klēpī. „Jā”, ja jautājums ir par kaut kā atjaunošanu, kas agrāk bijis. „Nē” – uz jautājumiem „vai izdosies izvairīties no tiesas, operācijas, utt”.

Kārts apgrieztā nozīme

Apgrieztā stāvoklī kārts Tiesa parāda, ka tuvojas globālas pārmaiņas, taču Jūs tām pretojaties visos iespējamos veidos, jo neesiet gatavs pieņemt jauno. Var būt arī tā, ka jaunu apstākļu un grūtību dēļ Jūsuz mērķi virzieties loti lēni. Varbūt ir faktori, par kuriem Jūs pat nenojaušat, kas ietekmē Jūsu mērķa sasniegšanu. Iespējams esat uz laiku nonācis strupceļā un stagnācijā. Jums jāpdomā, kas ir patiesie iemesli, kas Jums šobrīd traucē, izanalizējiet sevi un savu rīcību. Iespējams faktori nav atkarīgi no Jums, tādā gadījumā Jums jānogaida. Var arī būt, ka Jūs vadāties no neprecīzas informācijas vai maldiem. Jebkurā gadījumā svarīgi lēmumu pieņemt peč iespējas tuvākā laikā. Jums ir jāiet tālāk un kaut kas jādara, jo lēnums radīs tikai vairāk problēmu un grūtību.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam