Profils:

Search
Close this search box.

Kārts Tornis nozīme Taro kāršu sistēmā

16 Tornis nozīme Tarokārtis.lv

XVI: Taro kārts Tornis

Vispārīgā nozīme

Planētas: Marss, Urāns, Saturns

Zodiaka zīmes: Auns, Vēzis

Planētas zīmēs: Saturns Aunā, Plūtons Aunā

Stihija: Uguns

Nelaimes, ilgs grūtību periods, kauns, negods. Apspiešana, pilnīga pakļautība kādam, brīvas gribas un izvēles brīvību aizliegums, ieslodzījums. Visu plānu pilnīgs sabrukums. Lieli materiālie, personīgie vai garīgie zaudējumi.

Jums jābūt morāli gatavam būtiskām pārmaiņām, kas apgriezīs visu Jūsu dzīvi kājām gaisā – kaut kas sabruks. Ne visas gaidāmās izmaiņas būs vēlamas un patīkamas. Sakāve, zaudējumi, melnā josla dzīvē, agresija, naids, attiecību izbeigšana, noziedzīgas darbības. 

Dzīvē sagaidāms diezgan smags kritiens. Periods dzīvē, kad nesaprotat, kāpēc viss notiek tieši tā un kāpēc tieši ar Jums. Kārts tornis simbolizē augstāku spēku iejaukšanos, kas piešķir apgaismību. Reizēm vajag nokrist līdz pašai apakšai, lai pieceltos un sāktu visu no jauna ar daudz spēcīgāku motivāciju. Ir situācijas, kad ir jāsadedzina visi titli ar pagātni diezgan brutālā veidā, lai sāktu ko jaunu un skaistu.

Taro kārts Tornis dažādās Taro kavās

Nozīme situācijās

Šīs kārts parādīšanās signalizē par to, ka jums sākas šokējošs un varbūt pat traģisks pārmaiņu periods. Jūsu ierastā dzīves kārtība tiks pinībā sagrauta un jūs pats novērosiet šo procesu. Iespējams, ka jums nāksies pārdot māju vai steidzīgi mainīt dzīvesvietu vai profesiju. Jebkurā gadījumā pārmaiņas, ko pareģo Tornis, dos jums jaunas zināšanas un dzīves skolu, ko jums nāksies apgūt. Un, jo vairāk jūs turēsieties pie vecā dzīvesveida, jo graujošāki un lielāki būs postījumi. Dažreiz Tornis apzīmē zādzību, problēmas ar īpašumu, strīdus ģimenē utt.
Strauju un negaidītu pārmaiņu kārts (stress, strīdi). Nelaimes gadījumi, pat nāve. Karadarbība. Var būt saistīta (bet reti) ar iedvesmas uzliesmojumiem, radošo apgarotību, laimīgiem gadījumiem.

Darbs

Jaunceltne, remonts, būvdarbi, pārcelšanās uz jaunu ofisu. Strīdi un konflikti kolektīvā, līdz pat izputēšanai (izņemot celtniecības biznesu).

Veselība

Lēkmes, ievainojumi, operācijas, insults, infarkts. Problēmas zonas: mugurkauls, galva, sirds. Viena no nāves kārtīm.

Attiecības

Strīdi, konflikti, šķiršanās. Retos gadījumos – āfrikāņu kaislības. Kriminālos gadījumos – izvarošana.

Cilvēka psihotips

Līdzīgi Kaujas ratu cilvēkiem, taču atšķiras ar iekšējo jūtīgumu, emocionalitāti attiecībā uz notiekošo. Kopā ar Spēku – viens no enerģiskākajiem arkāniem. Potenciāls ilgi krājas un strauji izpaužas. Nespēj glabāt sakrāto enerģiju. Nespēka periodā var vampirizēt. Bieži kļūst par datoriķiem, radiotehniķiem (nepieciešama mierīga gaisotne, lai varētu pakāpeniski uzlādēties). Ļoti talantīgi mākslinieki, aktieri, magi. Ģeniāli neprāši. Bieži ir psihiskas novirzes. Augsti vērtē kārtību, vienvirzību, pedantiski. Necieš nodevību. Aizvainojami, sentimentāli.

Padoms, brīdinājums

Bez konfliktiem un šķēršļu pārvarēšanas neiztikt. Dažreiz iesaka riskēt. Ja jautājums ir par nekustamo īpašumu, tad – jaunas mājas.

Kārts apgrieztā nozīme

Torņa kārts apgrieztā stāvoklī ir signāls, ka Jūsu dzīvē beidzas melnā josla un sāksies daudz labāki laiki. Nelielas nepatikšanas vēl prasīs kādu laiku, taču Jums ir pietiekami daudz gudrības, lai izkļūtu no šīs situācijas. Pat visgrūtākajos brīžos Jums brīnumainā kārtā izdosies izvairīties no negatīvām sekām.

Prakses ar Taro kārtīm

6.05 iekļ. PVN

Taro dienasgrāmatas “Dienas kārts” piezīmju lapas

Pievienot grozam

15.00 iekļ. PVN

Krāsojamā Taro grāmata “Vecākie arkāni”

Pievienot grozam